Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
EUROLOGI
Imantas 11a, 69. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
Vārtsargs42
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Universāls38
3Oļegs Kuzņecovs
Oļegs Kuzņecovs
8Universāls37
4Aleksandrs Utkins
Aleksandrs Utkins
8Universāls33
5Eduards Ļipskis
Eduards Ļipskis
101Universāls44
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
331Universāls32
9Deniss Sučkovs
Deniss Sučkovs
51Universāls40
10Leonids Barščevskis
Leonids Barščevskis
Universāls48
11Igors Tihomirovs
Igors Tihomirovs
Universāls43
12Viktors Lazarenko
Viktors Lazarenko
Universāls49
15Jurijs Bedratijs
Jurijs Bedratijs
Vārtsargs35
19Igors Makarovskis
Igors Makarovskis
21Universāls47
20Dmitrijs Vlasovs
Dmitrijs Vlasovs
62Universāls35
21Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs
321Universāls36
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
14Universāls38
83Sergejs Galičs
Sergejs Galičs
21Universāls39

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 39.8


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:3
3:8
1:1
6:2
5:4
3:0
3:4
5:4
8:7
10:3
5:5
5:5
2:2
8:1
2867%68:49
2.EUROLOGI8:3
3:4
3:4
4:3
2:2
2:2
5:1
0:2
6:2
3:2
10:1
10:1
3:6
6:3
2662%65:36
3.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:4
4:3
3:1
3:5
4:0
3:3
5:3
4:2
2:1
2:3
6:2
4:7
2355%46:41
4.Cerber0:3
4:5
2:2
2:2
5:3
1:3
2:2
3:5
6:1
13:4
3:1
5:1
3:3
3:1
2252%52:36
5.AVANTEX4:5
4:3
2:0
1:5
3:3
0:4
5:3
2:2
3:5
3:2
2:8
4:3
3:4
1:4
1740%37:51
6.OSK Ostnieks3:10
7:8
2:3
2:6
2:4
3:5
4:13
1:6
2:3
5:3
4:1
4:3
4:2
2:0
1536%45:67
7.Marshal FC5:5
5:5
1:10
1:10
3:2
1:2
1:5
1:3
3:4
8:2
3:4
1:4
2:1
7:0
1433%42:57
8.Rīgas Pašvaldības Policija1:8
2:2
3:6
6:3
7:4
2:6
1:3
3:3
4:1
4:3
0:2
2:4
0:7
1:2
1433%36:54
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 19:00
24.oktobrī
EUROLOGI - OSK Ostnieks 6:2
Protokols
sestdien 19:00
31.oktobrī
EUROLOGI - Cerber 2:2
Protokols
sestdien 19:00
7.novembrī
EUROLOGI - AVANTEX 5:1
Protokols
ceturtdien 20:45
12.novembrī
Industrial Steel Group - EUROLOGI 3:4 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:00
14.novembrī
EUROLOGI - Rīgas Pašvaldības Policija 3:6
Protokols
sestdien 19:00
21.novembrī
EUROLOGI - Olaine 8:3
Protokols
sestdien 19:00
28.novembrī
EUROLOGI - Marshal FC 10:1
Protokols
pirmdien 22:00
30.novembrī
AVANTEX - EUROLOGI 2:0
Protokols
sestdien 19:00
5.decembrī
EUROLOGI - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
svētdien 19:45
13.decembrī
Marshal FC - EUROLOGI 1:10
Protokols
trešdien 21:40
16.decembrī
Cerber - EUROLOGI 2:2
Protokols
sestdien 16:15
19.decembrī
OSK Ostnieks - EUROLOGI 2:3
Protokols
pirmdien 21:15
21.decembrī
Olaine - EUROLOGI 4:3
Protokols
sestdien 16:30
2.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - EUROLOGI 3:6
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:20
21.janvārī
RegVardy - EUROLOGI 3:0 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:00
6.februārī
EUROLOGI - USB 2:2
Protokols
sestdien 19:00
13.februārī
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 5:3
Protokols
sestdien 19:00
20.februārī
EUROLOGI - UNICEF 9:4
Protokols
piektdien 20:50
26.februārī
USB - EUROLOGI 0:4
Protokols
pirmdien 21:45
29.februārī
UNICEF - EUROLOGI 3:2
Protokols
ceturtdien 20:15
3.marta
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 4:3
Protokols
sestdien 19:00
5.marta
EUROLOGI - RegVardy 1:2 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin