Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Lielākā intriga saglabājas A apakšgrupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.1.2017
Strauji tuvojas izskaņai pirmā posma izspēle SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgā. Ja B apakšgrupā visas trīs labākās dalībnieces jau noskaidrotas, tad abās atlikušajās grupās intriga joprojām saglabājas, turklāt jo īpaši saspringta situācija ir A apakšgrupā, kur uz divām vakantajām vietām pretendē četras komandas.

Izaicinājuma līgas A grupā jau iepriekš pirmo pozīciju bija nodrošinājusi “LSPA” (38), kas aizvadījusi visas pirmā etapa spēles, bet otrās un trešās vietas liktenis joprojām ir neskaidrs. Pagaidām nedaudz priekšā tabulā konkurentēm atrodas 30 punktus savākusī “Baltic International Bank”, kas aizvadīto divu nedēļu laikā ieguva maksimāli iespējamos sešus punktus, uzveicot “Estoty/JOMA TEAM” (2:0) un FK “Laikmets” (7:5 un četri vārtu guvumi Jevgenijam Drabovičam).

“Baltic International Bank” atlikusi vēl viena spēle pret kopvērtējuma lejasgala vienību “Lerona”, kas plānota 12. janvārī, bet komercbankas atbalstītās vienības tuvākajām sāncensēm – “Estoty/JOMA TEAM” (27) un “Viesulis/RTU” (27) – jāaizvada pa diviem mačiem, līdz ar to abām pēdējām ir visas iespējas “izspiest” sāncensi no labāko komandu trijnieka, kas turpinās otrajā etapā spēkošanos par godalgotajām vietām.

“Estoty/JOMA TEAM” šajās divās nedēļas aizvadīja tikai jau pieminēto maču pret “Baltic International Bank”, kamēr “Viesulis/RTU”, pateicoties trim Pāvela Truņina vārtu guvumiem, ar 5:1 uzveica “Industrial Steel Group” (25). Pēdējā, kurai atlicis aizvadīt vienu maču 12. janvārī pret “Viesulis/RTU”, teorētiski vēl var “ielēkt” vadošo trīs komandu pulkā, taču tādā gadījumā katastrofāli neveiksmīgi atlikušajos mačos jānospēlē pārējām konkurentēm.

A apakšgrupas tabulas lejasgala četriniekā atrodas FK “Kadaga” (21), AFK “Laikmets” (11), “Lerona” (7) un SK “Kengaroos/Salaspils” (4).

Tikmēr Izaicinājuma līgas B grupā jau zināmas visas trīs spēcīgākās vienības – to vidū ietilpst TFK “Salaspils Mandarin Group” (37), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (36) un “RAITA” (30). Kā pēdējā vietu šajā trio nodrošināja “RAITA”, ņemot vērā “Medical Group DENS” (24) zaudējumu 9. janvāra spēlē pret TFK “Salaspils Mandarin Group” (2:8). Tā kā “Medical Group DENS” jāaizvada vairs tikai viena spēle, tad tā pat teorētiski vairs nevar apsteigt “raitiešus”.

Neviena no atlikušajām piecām B grupas vienībām pretendēt uz pirmo trijnieku vairs nevar. Piektās un sestās vietas īpašnieces – “AVANTEX” (19) un “Marshal FC” (19) – savā starpā aizvadītajā nedēļas nogalē cīnījās neizšķirti (3:3), bet vēl krietni aiz tām ierindojas “Husky” (13), “Factset” (9) un “Konteyner” (2).

Visbeidzot līgas C grupā drošas par vietas saglabāšanu trijniekā var būt abas līderes, proti, “RegVardy” (33) un FK “TUC” (30), kurām attiecīgi divas un viena spēle rezervē, savukārt trešās vakances liktenis izšķirsies “NAPALM” (24) un “USB” (22) savstarpējā cīņā. Abām komandām jāaizvada divi savstarpējie mači, bet “USB” bez tiem plānotas vēl divas cīņas – pret pirmās vietas īpašnieci “RegVardy” un pastarīti “Evolution Latvia”.

No vadošo komandu veikuma pēdējo divu nedēļu laikā jāatzīmē FK “TUC” panākumi pār “LJA” (2:1) un “USB” (3:2), kā arī “RegVardy” triumfs cīņā ar “NAPALM” – 2:0.

Aiz spēcīgāko komandu kvarteta C grupas tabulā izkārtojušās “HAVI Logistics” (20), “LJA” (19), “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (15), “Cerber” (12) un “Evolution Latvia” (7).

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais spēlētājs ir Edgars Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV”), kura rēķinā 26 vārtu guvumi, savukārt par sešiem trāpīgiem raidījumiem mazāk Artjomam Kozlovam (SK “Kengaroos/Salaspils”).

Kā ziņots, Izaicinājuma līgas otrajā posmā deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz šā gada 19. martam. Visu grupu 4.-5. vietu ieguvējas līdzīgā veidā sadalīs izkārtojumu līgā no 10. līdz 15. vietai, 6.-7. vietu īpašnieces sacentīsies par 16.-21. vietu, kamēr 8.-9. pozīciju ieguvējas sadalīs 22. līdz 27. vietu.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Mihails Ivanovs
Mihails Ivanovs

(DSV Transport)
38
Mihails Ivanovs (fārmklubs)
Mihails Ivanovs (fārmklubs)

(FK TUC*)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin