Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Lerona
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Solāriju tīkls "LERONA"


Mūsu mājas lapa - www.lerona.lv .

Наша команда успешно участвует в различных турнирах с 2007 года. Мы всегда будем рады видеть в своих рядах новых футболистов!

Хочу играть в команде LERONA!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Grigorijs Pantelejevs
Grigorijs Pantelejevs
11Vārtsargs22
1Davids Dukats
Davids Dukats
Vārtsargs23
3Andrejs Aņņenkovs
Andrejs Aņņenkovs
1Universāls35
3Dmitrijs Kuņicins
Dmitrijs Kuņicins
2Universāls23
4Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
Universāls26
5Vasilijs Kolibas
Vasilijs Kolibas
Universāls25
5Vitalijs Šarovs
Vitalijs Šarovs
7Universāls26
6Ņikita Riskins
Ņikita Riskins
1Universāls33
7Andrejs Davidovičs
Andrejs Davidovičs
Universāls26
7Ilja Homenoks
Ilja  Homenoks
Universāls21
8Aleksandrs Zagorskis
Aleksandrs Zagorskis
511Universāls22
9Sandis Zablinskis
Sandis Zablinskis
Universāls25
11Maksims Kreicbergs
Maksims Kreicbergs
Universāls24
13Andrejs Šlaganovs
Andrejs Šlaganovs
3Universāls28
19Maksims Kuzenko
Maksims Kuzenko
12Universāls20
20Deniss Kiriļuks
Deniss Kiriļuks
Universāls23
22Olegs Loiko
Olegs Loiko
83Universāls22
23Sergejs Davidovičs
Sergejs Davidovičs
10Universāls23
33Igors Gladinovs
Igors Gladinovs
Universāls25
33Dans Baumans
Dans Baumans
Universāls25
35Glebs Suranovs
Glebs Suranovs
52Universāls22
90Romans Mironovs
Romans Mironovs
Universāls42
91Vladislavs Zarščikovs
Vladislavs Zarščikovs
102Universāls28

Kopā iesisti vārti: 64   |   Vidējais komandas vecums: 25.6


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.LSPA6:3
5:4
3:2
5:1
3:3
3:3
7:3
3:7
2:3
4:2
3:2
8:2
7:1
10:2
7:3
5:2
3879%81:43
2.Viesulis/RTU*4:5
3:6
7:2
3:7
3:3
6:5
3:2
5:1
4:4
1:1
8:2
7:2
7:5
3:1
11:1
3:1
3369%78:48
3.Baltic International Bank1:5
2:3
7:3
2:7
1:4
2:0
3:2
2:1
8:2
1:2
7:5
4:2
5:2
6:5
7:3
7:3
3369%65:49
4.Estoty / JOMA TEAM3:3
3:3
5:6
3:3
0:2
4:1
3:0
1:2
8:2
4:3
6:0
4:1
8:0
5:1
15:2
5:1
3369%77:30
5.Industrial Steel Group7:3
3:7
1:5
2:3
1:2
2:3
2:1
0:3
3:2
1:1
2:3
2:1
7:2
6:2
7:2
8:3
2552%54:43
6.FK Kadaga2:4
3:2
1:1
4:4
2:1
2:8
3:4
2:8
1:1
2:3
2:1
2:2
6:4
3:5
4:3
7:4
2246%46:55
7.AFK Laikmets2:8
2:3
2:7
2:8
2:4
5:7
1:4
0:6
1:2
3:2
2:2
1:2
3:0
1:1
5:1
3:3
1225%35:60
8.Lerona2:10
1:7
1:3
5:7
5:6
2:5
1:5
0:8
2:6
2:7
5:3
4:6
1:1
0:3
8:3
2:5
715%41:85
9.SK Kengaroos / Salaspils2:5
3:7
1:3
1:11
3:7
3:7
1:5
2:15
3:8
2:7
4:7
3:4
3:3
1:5
5:2
3:8
48%40:104
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:15
1.novembrī
Lerona - Industrial Steel Group 2:6
Protokols
otrdien 20:15
8.novembrī
Lerona - SK Kengaroos / Salaspils 8:3
Protokols
otrdien 20:50
15.novembrī
Lerona - Viesulis/RTU* 1:3
Protokols
otrdien 20:50
22.novembrī
Lerona - LSPA 2:10
Protokols
piektdien 21:15
25.novembrī
LSPA - Lerona 7:1 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:50
29.novembrī
Lerona - Estoty / JOMA TEAM 1:5
Protokols
ceturtdien 20:45
1.decembrī
Industrial Steel Group - Lerona 7:2
Protokols
otrdien 20:50
6.decembrī
Lerona - Baltic International Bank 5:6
Protokols
otrdien 20:50
13.decembrī
Lerona - FK Kadaga 5:3
Protokols
ceturtdien 21:00
15.decembrī
Viesulis/RTU* - Lerona 7:5
Protokols
svētdien 19:00
18.decembrī
SK Kengaroos / Salaspils - Lerona 5:2
Protokols
otrdien 21:00
20.decembrī
AFK Laikmets - Lerona 3:0
Protokols
otrdien 20:50
27.decembrī
Lerona - AFK Laikmets 1:1
Protokols
otrdien 19:40
3.janvārī
FK Kadaga - Lerona 6:4
Protokols
otrdien 21:40
10.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - Lerona 8:0
Protokols
ceturtdien 19:00
12.janvārī
Baltic International Bank - Lerona 5:2
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:1
4:2
12:3
1:3
5:3
1:4
4:3
8:5
4:3
5:3
2480%49:30
2.Lerona2:4
1:5
8:3
2:5
9:5
4:1
10:-
2:3
6:5
2:2
1653%46:33
3.SK Kengaroos / Salaspils3:1
3:12
5:2
3:8
7:2
2:6
10:-
11:7
2:6
2:7
1550%48:51
4.Cerber4:1
3:5
1:4
5:9
6:2
2:7
11:2
3:6
6:9
6:4
1240%47:49
5.Factset5:8
3:4
3:2
-:10
7:11
-:10
6:3
2:11
3:1
7:5
1240%36:65
6.Konteyner3:5
3:4
2:2
5:6
7:2
6:2
4:6
9:6
5:7
1:3
1033%45:43
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:50
24.janvārī
Lerona - Cerber 9:5
Protokols
svētdien 16:10
29.janvārī
Factset - Lerona 3:2
Protokols
otrdien 20:50
7.februārī
Lerona - Konteyner 6:5
Protokols
svētdien 18:15
19.februārī
Konteyner - Lerona 2:2
Protokols
piektdien 21:00
3.marta
Evolution Latvia - Lerona 5:1
Protokols
otrdien 20:50
7.marta
Lerona - Factset 10:-
ceturtdien 21:40
9.marta
Cerber - Lerona 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:50
14.marta
Lerona - Evolution Latvia 2:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin