Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Cerber
Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Vladislavs Malančuns
Vladislavs Malančuns
Universāls35
Mārtiņš Brencis
Mārtiņš Brencis
Universāls31
1Didzis Matīss
Didzis Matīss
12Vārtsargs38
1Oļegs Mariņaks
Oļegs Mariņaks
1Vārtsargs41
2Raivis Mežals
Raivis Mežals
Vārtsargs26
4Mārtiņš Jamonts
Mārtiņš Jamonts
Universāls38
5Dāvis Čudars
Dāvis Čudars
4Universāls24
7Juris Nicišs
Juris Nicišs
162Universāls48
7Andrejs Polovikins
Andrejs Polovikins
4Universāls24
8Ilmārs Boriss
Ilmārs Boriss
31Universāls39
9Aivis Mežals
Aivis Mežals
Universāls26
11Aleksandrs Čapulis
Aleksandrs Čapulis
1Universāls44
11Dmitrijs Šostaks
Dmitrijs Šostaks
Universāls31
12Sergejs Lanskis
Sergejs Lanskis
12Universāls39
13Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
11Universāls30
14Andrejs Trups
Andrejs Trups
11Universāls36
14Vladislavs Ždaņko
Vladislavs Ždaņko
3Universāls27
16Māris Kaukitis
Māris Kaukitis
5Universāls28
17Edgars Mihovičs
Edgars Mihovičs
202Universāls34
18Jevģeņijs Semjonovs
Jevģeņijs Semjonovs
141Universāls30
20Dmitrijs Želtovs
Dmitrijs Želtovs
1Universāls44
23Juris Senkovs
Juris Senkovs
3Universāls44
37Daniils Ivanovs
Daniils Ivanovs
Universāls24

Kopā iesisti vārti: 87   |   Vidējais komandas vecums: 34


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy**3:2
1:1
0:0
2:0
2:2
2:2
2:1
8:0
2:0
4:2
4:2
3:5
2:0
8:2
3:2
9:2
3777%55:23
2.FK TUC*1:1
2:3
0:2
3:3
1:0
3:2
4:2
2:3
3:5
2:1
3:1
5:1
3:2
11:2
2:1
3:3
3063%48:32
3.NAPALM0:2
0:0
3:3
2:0
4:2
3:3
3:3
1:3
0:3
3:2
3:2
3:2
6:3
5:3
3:1
1:2
2858%40:34
4.USB2:2
2:2
2:3
0:1
3:3
2:4
5:1
6:3
4:2
4:1
1:4
4:1
4:3
3:6
7:3
3:2
2756%52:41
5.HAVI Logistics0:8
1:2
3:2
2:4
3:1
3:3
3:6
1:5
5:2
3:3
4:1
3:5
8:5
4:3
6:5
2:1
2654%51:56
6.LJA2:4
0:2
1:2
5:3
2:3
3:0
1:4
2:4
3:3
2:5
3:1
2:5
4:1
4:2
10:-
7:9
1940%51:48
7.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis5:3
2:4
1:5
1:3
2:3
2:3
1:4
4:1
5:3
1:4
5:2
1:3
4:5
2:3
4:2
4:3
1838%44:51
8.Cerber2:8
0:2
2:11
2:3
3:5
3:6
6:3
3:4
3:4
5:8
2:4
1:4
3:2
5:4
4:1
3:5
1225%47:74
9.Evolution Latvia2:9
2:3
3:3
1:2
2:1
1:3
2:3
3:7
1:2
5:6
9:7
-:10
3:4
2:4
5:3
1:4
1021%42:71
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:40
20.oktobrī
Cerber - Evolution Latvia 4:1
Protokols
trešdien 20:00
26.oktobrī
NAPALM - Cerber 6:3
Protokols
ceturtdien 21:40
27.oktobrī
Cerber - HAVI Logistics 3:4
Protokols
ceturtdien 21:40
3.novembrī
Cerber - NAPALM 3:5
Protokols
ceturtdien 21:40
10.novembrī
Cerber - LJA 2:4
Protokols
piektdien 20:50
11.novembrī
USB - Cerber 4:3
Protokols
svētdien 19:00
13.novembrī
HAVI Logistics - Cerber 8:5
Protokols
pirmdien 20:00
21.novembrī
LJA - Cerber 4:1
Protokols
ceturtdien 21:40
24.novembrī
Cerber - USB 6:3
Protokols
pirmdien 19:50
28.novembrī
FK TUC* - Cerber 3:2
Protokols
otrdien 21:20
29.novembrī
RegVardy** - Cerber 2:0
Protokols
ceturtdien 21:40
1.decembrī
Cerber - FK TUC* 2:11 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
11.decembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - Cerber 4:5
Protokols
ceturtdien 21:40
15.decembrī
Cerber - RegVardy** 2:8
Protokols
ceturtdien 21:40
5.janvārī
Cerber - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:2
Protokols
piektdien 21:00
13.janvārī
Evolution Latvia - Cerber 5:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:1
4:2
12:3
1:3
5:3
1:4
4:3
8:5
4:3
5:3
2480%49:30
2.Lerona2:4
1:5
8:3
2:5
9:5
4:1
10:-
2:3
6:5
2:2
1653%46:33
3.SK Kengaroos / Salaspils3:1
3:12
5:2
3:8
7:2
2:6
10:-
11:7
2:6
2:7
1550%48:51
4.Cerber4:1
3:5
1:4
5:9
6:2
2:7
11:2
3:6
6:9
6:4
1240%47:49
5.Factset5:8
3:4
3:2
-:10
7:11
-:10
6:3
2:11
3:1
7:5
1240%36:65
6.Konteyner3:5
3:4
2:2
5:6
7:2
6:2
4:6
9:6
5:7
1:3
1033%45:43
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:00
22.janvārī
SK Kengaroos / Salaspils - Cerber 7:2
Protokols
otrdien 20:50
24.janvārī
Lerona - Cerber 9:5
Protokols
ceturtdien 21:40
26.janvārī
Cerber - SK Kengaroos / Salaspils 6:2
Protokols
svētdien 18:15
29.janvārī
Konteyner - Cerber 4:6
Protokols
svētdien 16:10
5.februārī
Factset - Cerber 6:3
Protokols
ceturtdien 21:40
2.marta
Cerber - Factset 11:2
Protokols
ceturtdien 21:40
9.marta
Cerber - Lerona 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:40
16.marta
Cerber - Konteyner 6:9
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin