Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Evolution Latvia
Uzvaras bulvāris 10, Zelta Boulinga un Skvoša centrs
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Aleksandrs Smetanovs
Aleksandrs Smetanovs
Universāls27
Vladimirs Pavkins
Vladimirs Pavkins
Universāls32
1Vadims Rogozinskis
Vadims Rogozinskis
2Universāls27
2Kurts Kurmis
Kurts Kurmis
1Universāls27
2Konstantins Koleimčuks
Konstantins Koleimčuks
11Universāls29
2Vitālijs Zjatkovs
Vitālijs Zjatkovs
21Universāls33
3Aleksandrs Saikovskis
Aleksandrs Saikovskis
Universāls29
3Martins Kalnins
Martins Kalnins
Universāls28
3Artjoms Moisejevs
Artjoms Moisejevs
51Universāls29
4Aleksandrs Isajevs
Aleksandrs Isajevs
1561Universāls30
5Aleksejs Remizovs
Aleksejs Remizovs
Universāls26
5Jevgenijs Černuha
Jevgenijs Černuha
Universāls31
6Aleksejs Artjomenko
Aleksejs Artjomenko
131Universāls25
7Bashir Fard Pooorian
Bashir Fard Pooorian
71Universāls36
8Maksims Jakovļevs
Maksims Jakovļevs
4Universāls29
8Artjoms Šubins
Artjoms Šubins
4Universāls32
9Valerij Petrov
Valerij Petrov
52Universāls28
10Aleksandrs Šušunovs
Aleksandrs Šušunovs
171Universāls32
11Jurijs Novickis
Jurijs Novickis
31Universāls29
12Ivans Petļuks
Ivans Petļuks
431Vārtsargs32
13Alvis Bukšs
Alvis Bukšs
1Universāls26
14Artjoms Kapļuks
Artjoms Kapļuks
7Universāls29
14Olegs Abramovs
Olegs Abramovs
Universāls27
15Romans Aleksejevs
Romans Aleksejevs
Universāls31

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 29.3


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy**3:2
1:1
0:0
2:0
2:2
2:2
2:1
8:0
2:0
4:2
4:2
3:5
2:0
8:2
3:2
9:2
3777%55:23
2.FK TUC*1:1
2:3
0:2
3:3
1:0
3:2
4:2
2:3
3:5
2:1
3:1
5:1
3:2
11:2
2:1
3:3
3063%48:32
3.NAPALM0:2
0:0
3:3
2:0
4:2
3:3
3:3
1:3
0:3
3:2
3:2
3:2
6:3
5:3
3:1
1:2
2858%40:34
4.USB2:2
2:2
2:3
0:1
3:3
2:4
5:1
6:3
4:2
4:1
1:4
4:1
4:3
3:6
7:3
3:2
2756%52:41
5.HAVI Logistics0:8
1:2
3:2
2:4
3:1
3:3
3:6
1:5
5:2
3:3
4:1
3:5
8:5
4:3
6:5
2:1
2654%51:56
6.LJA2:4
0:2
1:2
5:3
2:3
3:0
1:4
2:4
3:3
2:5
3:1
2:5
4:1
4:2
10:-
7:9
1940%51:48
7.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis5:3
2:4
1:5
1:3
2:3
2:3
1:4
4:1
5:3
1:4
5:2
1:3
4:5
2:3
4:2
4:3
1838%44:51
8.Cerber2:8
0:2
2:11
2:3
3:5
3:6
6:3
3:4
3:4
5:8
2:4
1:4
3:2
5:4
4:1
3:5
1225%47:74
9.Evolution Latvia2:9
2:3
3:3
1:2
2:1
1:3
2:3
3:7
1:2
5:6
9:7
-:10
3:4
2:4
5:3
1:4
1021%42:71
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:40
20.oktobrī
Cerber - Evolution Latvia 4:1
Protokols
piektdien 20:50
28.oktobrī
USB - Evolution Latvia 7:3
Protokols
svētdien 20:30
6.novembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - Evolution Latvia 4:2
Protokols
pirmdien 20:00
7.novembrī
LJA - Evolution Latvia 10:-
trešdien 20:00
9.novembrī
NAPALM - Evolution Latvia 3:1
Protokols
svētdien 19:00
20.novembrī
HAVI Logistics - Evolution Latvia 6:5
Protokols
otrdien 21:20
22.novembrī
RegVardy** - Evolution Latvia 3:2
Protokols
piektdien 21:00
2.decembrī
Evolution Latvia - NAPALM 2:1
Protokols
svētdien 20:50
4.decembrī
FK TUC* - Evolution Latvia 2:1
Protokols
piektdien 21:00
9.decembrī
Evolution Latvia - RegVardy** 2:9
Protokols
piektdien 21:00
16.decembrī
Evolution Latvia - FK TUC* 3:3
Protokols
piektdien 21:00
6.janvārī
Evolution Latvia - LJA 9:7
Protokols
ceturtdien 14:30
12.janvārī
Evolution Latvia - HAVI Logistics 1:2
Protokols
piektdien 21:00
13.janvārī
Evolution Latvia - Cerber 5:3
Protokols
piektdien 20:40
20.janvārī
Evolution Latvia - USB 2:3
Protokols
piektdien 21:40
20.janvārī
Evolution Latvia - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:1
4:2
12:3
1:3
5:3
1:4
4:3
8:5
4:3
5:3
2480%49:30
2.Lerona2:4
1:5
8:3
2:5
9:5
4:1
10:-
2:3
6:5
2:2
1653%46:33
3.SK Kengaroos / Salaspils3:1
3:12
5:2
3:8
7:2
2:6
10:-
11:7
2:6
2:7
1550%48:51
4.Cerber4:1
3:5
1:4
5:9
6:2
2:7
11:2
3:6
6:9
6:4
1240%47:49
5.Factset5:8
3:4
3:2
-:10
7:11
-:10
6:3
2:11
3:1
7:5
1240%36:65
6.Konteyner3:5
3:4
2:2
5:6
7:2
6:2
4:6
9:6
5:7
1:3
1033%45:43
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:00
27.janvārī
Evolution Latvia - Factset 4:3
Protokols
piektdien 21:00
3.februārī
Evolution Latvia - SK Kengaroos / Salaspils 12:3
Protokols
svētdien 16:10
19.februārī
Factset - Evolution Latvia 5:8
Protokols
svētdien 18:15
26.februārī
Konteyner - Evolution Latvia 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:00
3.marta
Evolution Latvia - Lerona 5:1
Protokols
piektdien 21:00
10.marta
Evolution Latvia - Konteyner 4:3
Protokols
svētdien 15:00
12.marta
SK Kengaroos / Salaspils - Evolution Latvia 3:1
Protokols
otrdien 20:50
14.marta
Lerona - Evolution Latvia 2:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin