Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Andris Gudels
Andris Gudels
Universāls36
1Kristens Bargais
Kristens Bargais
4Vārtsargs27
3Vitālijs Pudrikovs
Vitālijs Pudrikovs
51Universāls31
4Māris Vizla
Māris Vizla
1Universāls30
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
1541Universāls27
10Maksims Dudaņecs
Maksims Dudaņecs
Universāls27
10Māris Stroganovs
Māris Stroganovs
11Universāls29
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
1841Universāls27
13Kristaps Žīgurs
Kristaps Žīgurs
2Universāls29
13Kaspars Grieķeris
Kaspars Grieķeris
Universāls36
17Andis Gailis
Andis Gailis
41Universāls30
17Edgars Kuks
Edgars Kuks
1Universāls29
18Igors Bratcenko
Igors Bratcenko
Universāls26
19Miks Hēls
Miks Hēls
41Universāls26
20Māris Kalnupelnieks
Māris Kalnupelnieks
Universāls32
20Raivis Naudiņš
Raivis Naudiņš
43Universāls34
33Kaspars Podskočnijs
Kaspars Podskočnijs
91Universāls33
44Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs
11Universāls30
93Pāvels Matovičs
Pāvels Matovičs
51Universāls29

Kopā iesisti vārti: 70   |   Vidējais komandas vecums: 29.9


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy**3:2
1:1
0:0
2:0
2:2
2:2
2:1
8:0
2:0
4:2
4:2
3:5
2:0
8:2
3:2
9:2
3777%55:23
2.FK TUC*1:1
2:3
0:2
3:3
1:0
3:2
4:2
2:3
3:5
2:1
3:1
5:1
3:2
11:2
2:1
3:3
3063%48:32
3.NAPALM0:2
0:0
3:3
2:0
4:2
3:3
3:3
1:3
0:3
3:2
3:2
3:2
6:3
5:3
3:1
1:2
2858%40:34
4.USB2:2
2:2
2:3
0:1
3:3
2:4
5:1
6:3
4:2
4:1
1:4
4:1
4:3
3:6
7:3
3:2
2756%52:41
5.HAVI Logistics0:8
1:2
3:2
2:4
3:1
3:3
3:6
1:5
5:2
3:3
4:1
3:5
8:5
4:3
6:5
2:1
2654%51:56
6.LJA2:4
0:2
1:2
5:3
2:3
3:0
1:4
2:4
3:3
2:5
3:1
2:5
4:1
4:2
10:-
7:9
1940%51:48
7.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis5:3
2:4
1:5
1:3
2:3
2:3
1:4
4:1
5:3
1:4
5:2
1:3
4:5
2:3
4:2
4:3
1838%44:51
8.Cerber2:8
0:2
2:11
2:3
3:5
3:6
6:3
3:4
3:4
5:8
2:4
1:4
3:2
5:4
4:1
3:5
1225%47:74
9.Evolution Latvia2:9
2:3
3:3
1:2
2:1
1:3
2:3
3:7
1:2
5:6
9:7
-:10
3:4
2:4
5:3
1:4
1021%42:71
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:50
21.oktobrī
USB - LJA 4:2
Protokols
piektdien 20:50
28.oktobrī
USB - Evolution Latvia 7:3
Protokols
piektdien 20:50
4.novembrī
USB - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 1:4
Protokols
otrdien 21:20
8.novembrī
RegVardy** - USB 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
11.novembrī
USB - Cerber 4:3
Protokols
svētdien 20:50
20.novembrī
FK TUC* - USB 1:0
Protokols
ceturtdien 21:40
24.novembrī
Cerber - USB 6:3
Protokols
piektdien 20:50
2.decembrī
USB - HAVI Logistics 5:1
Protokols
svētdien 20:30
4.decembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - USB 1:4
Protokols
svētdien 19:00
11.decembrī
HAVI Logistics - USB 3:6
Protokols
pirmdien 20:00
12.decembrī
LJA - USB 1:4
Protokols
piektdien 20:50
6.janvārī
USB - FK TUC* 2:3
Protokols
trešdien 20:00
11.janvārī
NAPALM - USB 4:2
Protokols
piektdien 20:50
13.janvārī
USB - RegVardy** 2:2
Protokols
pirmdien 20:50
16.janvārī
USB - NAPALM 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:40
20.janvārī
Evolution Latvia - USB 2:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Medical Group DENS*5:3
4:3
2:0
2:8
3:0
2:3
6:3
3:3
5:3
4:3
2273%36:29
2.Estoty / JOMA TEAM3:4
3:5
2:2
3:1
4:2
1:0
3:0
1:2
7:1
4:3
1963%31:20
3.USB8:2
0:2
1:3
2:2
2:1
0:4
1:3
4:3
5:1
6:3
1653%29:24
4.Marshal FC3:2
0:3
0:1
2:4
4:0
1:2
2:5
7:0
9:4
8:3
1550%36:24
5.Industrial Steel Group3:3
3:6
2:1
0:3
3:4
3:1
0:7
5:2
4:4
6:3
1447%29:34
6.HAVI Logistics3:4
3:5
3:4
1:7
3:6
1:5
3:8
4:9
3:6
4:4
13%28:58
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:50
3.februārī
USB - Estoty / JOMA TEAM 1:3
Protokols
trešdien 21:40
8.februārī
Medical Group DENS* - USB 2:0 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
10.februārī
USB - Marshal FC 2:1
Protokols
piektdien 20:50
17.februārī
USB - Medical Group DENS* 8:2
Protokols
svētdien 19:15
19.februārī
Marshal FC - USB 4:0
Protokols
ceturtdien 20:45
23.februārī
Industrial Steel Group - USB 3:4
Protokols
piektdien 20:50
3.marta
USB - Industrial Steel Group 1:3
Protokols
otrdien 21:40
7.marta
Estoty / JOMA TEAM - USB 2:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin