Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
NAPALM
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 
 
 

NAPALM

Komandas sponsors: SIA KJ Serviss

Sekojiet jaunumiem mūsu facebook lapā

Ja ir kādi jautājumi, tad rakstiet uz e-mail

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Igors Volkovs
Igors Volkovs
Vārtsargs29
1Andrejs Adamovičs
Andrejs Adamovičs
Vārtsargs25
1Viktors Kurmelevs
Viktors Kurmelevs
Universāls27
5Artūrs Kožars
Artūrs Kožars
1Universāls27
7Maksims Kuzmins
Maksims Kuzmins
54Universāls29
8Maksims Dubins
Maksims Dubins
51Universāls31
9Konstantīns Gamalejevs
Konstantīns Gamalejevs
8Universāls41
10Ēriks Tkačevs
Ēriks Tkačevs
5Universāls27
11Andrejs Jermakovs
Andrejs Jermakovs
12Universāls27
12Dmitrijs Sedjuks
Dmitrijs Sedjuks
62Universāls29
13Žans Ostapko
Žans Ostapko
31Vārtsargs29
14Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
11Universāls28
15Vladimirs Ševčenko
Vladimirs Ševčenko
31Universāls35
16Nikolajs Samusevičs
Nikolajs Samusevičs
5Universāls28
17Vladislavs Stojanovskis
Vladislavs Stojanovskis
3Universāls28
21Ivans Lupaško
Ivans Lupaško
5Universāls31

Kopā iesisti vārti: 59   |   Vidējais komandas vecums: 29.4


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy**3:2
1:1
0:0
2:0
2:2
2:2
2:1
8:0
2:0
4:2
4:2
3:5
2:0
8:2
3:2
9:2
3777%55:23
2.FK TUC*1:1
2:3
0:2
3:3
1:0
3:2
4:2
2:3
3:5
2:1
3:1
5:1
3:2
11:2
2:1
3:3
3063%48:32
3.NAPALM0:2
0:0
3:3
2:0
4:2
3:3
3:3
1:3
0:3
3:2
3:2
3:2
6:3
5:3
3:1
1:2
2858%40:34
4.USB2:2
2:2
2:3
0:1
3:3
2:4
5:1
6:3
4:2
4:1
1:4
4:1
4:3
3:6
7:3
3:2
2756%52:41
5.HAVI Logistics0:8
1:2
3:2
2:4
3:1
3:3
3:6
1:5
5:2
3:3
4:1
3:5
8:5
4:3
6:5
2:1
2654%51:56
6.LJA2:4
0:2
1:2
5:3
2:3
3:0
1:4
2:4
3:3
2:5
3:1
2:5
4:1
4:2
10:-
7:9
1940%51:48
7.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis5:3
2:4
1:5
1:3
2:3
2:3
1:4
4:1
5:3
1:4
5:2
1:3
4:5
2:3
4:2
4:3
1838%44:51
8.Cerber2:8
0:2
2:11
2:3
3:5
3:6
6:3
3:4
3:4
5:8
2:4
1:4
3:2
5:4
4:1
3:5
1225%47:74
9.Evolution Latvia2:9
2:3
3:3
1:2
2:1
1:3
2:3
3:7
1:2
5:6
9:7
-:10
3:4
2:4
5:3
1:4
1021%42:71
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:00
26.oktobrī
NAPALM - Cerber 6:3
Protokols
svētdien 20:30
30.oktobrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - NAPALM 2:3
Protokols
ceturtdien 21:40
3.novembrī
Cerber - NAPALM 3:5
Protokols
trešdien 20:00
9.novembrī
NAPALM - Evolution Latvia 3:1
Protokols
otrdien 21:20
15.novembrī
RegVardy** - NAPALM 0:0
Protokols
trešdien 20:00
23.novembrī
NAPALM - FK TUC* 3:3
Protokols
trešdien 20:00
30.novembrī
NAPALM - LJA 0:3
Protokols
piektdien 21:00
2.decembrī
Evolution Latvia - NAPALM 2:1
Protokols
pirmdien 20:00
5.decembrī
LJA - NAPALM 2:3
Protokols
trešdien 20:00
14.decembrī
NAPALM - HAVI Logistics 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:50
18.decembrī
FK TUC* - NAPALM 0:2
Protokols
trešdien 20:00
28.decembrī
NAPALM - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:2
Protokols
trešdien 20:00
4.janvārī
NAPALM - RegVardy** 0:2
Protokols
svētdien 19:00
8.janvārī
HAVI Logistics - NAPALM 3:1
Protokols
trešdien 20:00
11.janvārī
NAPALM - USB 4:2
Protokols
pirmdien 20:50
16.janvārī
USB - NAPALM 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RAITA4:1
3:2
3:3
2:11
4:3
1:2
6:6
0:1
2:3
2:0
6:2
3:0
2:0
4:3
4:1
4:4
3063%50:42
2.LSPA2:3
1:4
3:2
5:1
0:3
0:0
6:3
5:4
3:4
6:2
2:4
3:2
3:1
0:3
4:2
4:2
2858%47:40
3.Baltic International Bank11:2
3:3
1:5
2:3
5:6
2:0
7:3
2:7
6:3
3:2
1:0
1:2
4:4
3:3
3:2
5:2
2756%59:47
4.TFK Salaspils Mandarin Group*2:1
3:4
0:0
3:0
0:2
6:5
7:0
2:4
2:3
5:0
5:5
1:5
2:2
3:1
5:1
3:1
2756%49:34
5.Viesulis/RTU*1:0
6:6
4:5
3:6
7:2
3:7
4:2
0:7
4:3
2:2
5:1
4:4
4:1
3:4
1:2
4:2
2450%55:54
6.EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:2
3:2
2:6
4:3
2:3
3:6
0:5
3:2
2:2
3:4
8:2
1:2
3:4
3:1
6:0
2:1
2246%45:45
7.RegVardy**0:3
2:6
2:3
4:2
2:1
0:1
5:1
5:5
4:4
1:5
2:1
2:8
3:2
1:1
0:0
2:0
2246%35:43
8.FK TUC*3:4
0:2
3:0
1:3
3:3
4:4
1:3
2:2
4:3
1:4
1:3
4:3
1:1
2:3
0:2
3:3
1429%33:43
9.NAPALM4:4
1:4
2:4
2:4
2:5
2:3
1:3
1:5
2:4
2:1
1:2
0:6
0:2
0:0
3:3
2:0
919%25:50
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:00
1.februārī
NAPALM - RAITA 4:4
Protokols
trešdien 20:00
8.februārī
NAPALM - LSPA 2:4
Protokols
piektdien 21:15
10.februārī
LSPA - NAPALM 4:2
Protokols
pirmdien 21:30
13.februārī
Viesulis/RTU* - NAPALM 1:2
Protokols
trešdien 20:00
15.februārī
NAPALM - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:2
Protokols
trešdien 20:00
22.februārī
NAPALM - TFK Salaspils Mandarin Group* 1:3
Protokols
otrdien 19:00
28.februārī
Baltic International Bank - NAPALM 3:2
Protokols
trešdien 20:00
1.marta
NAPALM - Baltic International Bank 2:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 22:10
6.marta
TFK Salaspils Mandarin Group* - NAPALM 5:1
Protokols
sestdien 18:45
11.marta
EUROLOGI / GiftPrint.LV - NAPALM 6:0
Protokols
trešdien 20:00
15.marta
NAPALM - Viesulis/RTU* 2:4
Protokols
trešdien 21:15
22.marta
RAITA - NAPALM 4:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin