Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis
Grebenščikova iela 1, Diagnostikas centrs
 
 

FC INTER STAR 35+ ir futzāla klubs, kurā lielākā daļa spēlētāju ir futbola veterāni, kuri, visu savu dzīvi ir atdevuši futbolam un klubam. Mēs nevaram uzbūvēt viņiem pieminekli, bet sakām PALDIES, par viņu spēli. NĀCIET UN ATBALSTIET VIŅUS. Klubu atbalsta www.petroff.lv www.facebook.com ienāc un paskaties



FTA mājas lapa - www.skinter.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Artjoms Soroka
Artjoms Soroka
2Vārtsargs32
10Rustams Umarovs
Rustams Umarovs
711Universāls44
24Olegs Buivids
Olegs Buivids
22Vārtsargs28
27Vitālijs Krupenko
Vitālijs Krupenko
2Universāls43
28Armands Prutāns
Armands Prutāns
33Universāls30
30Vjačeslavs Žarovs
Vjačeslavs Žarovs
31Universāls49
31Nikolajs Samkovs
Nikolajs Samkovs
Universāls26
31Ņikita Žarovs
Ņikita Žarovs
2441Universāls20
32Jevgēnijs Esterkins
Jevgēnijs Esterkins
Universāls35
33Pāvels Treskovs
Pāvels Treskovs
3Universāls41
34Viktors Lavreckis
Viktors Lavreckis
61Universāls30
35Aleksandrs Trjahovs
Aleksandrs Trjahovs
32Universāls43
36Mihails Krilovs
Mihails Krilovs
Vārtsargs34
38Aleksandrs Kosušenko
Aleksandrs Kosušenko
1Universāls23
38Vladislavs Burenkovs
Vladislavs Burenkovs
Universāls43
39Ruslans Novaks
Ruslans Novaks
Universāls46
40Ēriks Lisovskis
Ēriks Lisovskis
2Universāls30
44Mārtiņš Petrovs
Mārtiņš Petrovs
Universāls41
84Deniss Martinovs
Deniss Martinovs
121Universāls35
100Sergej Lehmann
Sergej Lehmann
1Vārtsargs49

Kopā iesisti vārti: 67   |   Vidējais komandas vecums: 36.1


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RegVardy**3:2
1:1
0:0
2:0
2:2
2:2
2:1
8:0
2:0
4:2
4:2
3:5
2:0
8:2
3:2
9:2
3777%55:23
2.FK TUC*1:1
2:3
0:2
3:3
1:0
3:2
4:2
2:3
3:5
2:1
3:1
5:1
3:2
11:2
2:1
3:3
3063%48:32
3.NAPALM0:2
0:0
3:3
2:0
4:2
3:3
3:3
1:3
0:3
3:2
3:2
3:2
6:3
5:3
3:1
1:2
2858%40:34
4.USB2:2
2:2
2:3
0:1
3:3
2:4
5:1
6:3
4:2
4:1
1:4
4:1
4:3
3:6
7:3
3:2
2756%52:41
5.HAVI Logistics0:8
1:2
3:2
2:4
3:1
3:3
3:6
1:5
5:2
3:3
4:1
3:5
8:5
4:3
6:5
2:1
2654%51:56
6.LJA2:4
0:2
1:2
5:3
2:3
3:0
1:4
2:4
3:3
2:5
3:1
2:5
4:1
4:2
10:-
7:9
1940%51:48
7.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis5:3
2:4
1:5
1:3
2:3
2:3
1:4
4:1
5:3
1:4
5:2
1:3
4:5
2:3
4:2
4:3
1838%44:51
8.Cerber2:8
0:2
2:11
2:3
3:5
3:6
6:3
3:4
3:4
5:8
2:4
1:4
3:2
5:4
4:1
3:5
1225%47:74
9.Evolution Latvia2:9
2:3
3:3
1:2
2:1
1:3
2:3
3:7
1:2
5:6
9:7
-:10
3:4
2:4
5:3
1:4
1021%42:71
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 20:30
23.oktobrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - HAVI Logistics 5:3
Protokols
svētdien 20:30
30.oktobrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - NAPALM 2:3
Protokols
piektdien 20:50
4.novembrī
USB - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 1:4
Protokols
svētdien 20:30
6.novembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - Evolution Latvia 4:2
Protokols
svētdien 20:30
13.novembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - LJA 5:2
Protokols
pirmdien 19:50
14.novembrī
FK TUC* - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
20.novembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - RegVardy** 5:3
Protokols
svētdien 20:30
27.novembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - FK TUC* 1:5
Protokols
svētdien 20:30
4.decembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - USB 1:4
Protokols
svētdien 20:30
11.decembrī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - Cerber 4:5
Protokols
otrdien 21:20
20.decembrī
RegVardy** - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 4:2
Protokols
trešdien 20:00
28.decembrī
NAPALM - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:2
Protokols
ceturtdien 21:40
5.janvārī
Cerber - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:2
Protokols
pirmdien 20:00
9.janvārī
LJA - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:1
Protokols
svētdien 19:00
15.janvārī
HAVI Logistics - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 4:1
Protokols
piektdien 21:40
20.janvārī
Evolution Latvia - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 3:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Kadaga5:2
5:4
4:6
7:5
2:1
2:2
5:1
3:2
4:2
4:4
2377%41:29
2.AVANTEX4:5
2:5
7:2
3:4
3:3
3:1
3:0
6:4
5:2
3:4
1653%39:30
3.LJA5:7
6:4
4:3
2:7
2:2
3:2
3:4
3:2
3:1
2:5
1653%33:37
4.AFK Laikmets2:2
1:2
1:3
3:3
2:3
2:2
2:0
1:3
6:4
6:0
1240%26:22
5.Husky2:3
1:5
4:6
0:3
2:3
4:3
3:1
0:2
4:3
8:4
1240%28:33
6.Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis4:4
2:4
4:3
2:5
5:2
1:3
0:6
4:6
4:8
3:4
723%29:45
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 20:30
29.janvārī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - AFK Laikmets 0:6
Protokols
otrdien 21:00
7.februārī
AFK Laikmets - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 6:4
Protokols
svētdien 20:30
12.februārī
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - AVANTEX 4:3
Protokols
otrdien 20:10
21.februārī
Husky - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 4:3
Protokols
otrdien 19:40
28.februārī
FK Kadaga - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 4:2
Protokols
ceturtdien 20:30
2.marta
AVANTEX - Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis 5:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
5.marta
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - FK Kadaga 4:4
Protokols
svētdien 20:30
12.marta
Petrow 35+ / Jaunais Dinamietis - Husky 4:8
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin