Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Factset
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Jorge Augusto Barrero Goncalves
Jorge Augusto Barrero Goncalves
3Universāls35
Edgars Zvejnieks
Edgars Zvejnieks
Universāls25
1Houssam Laroussi Beniche
Houssam Laroussi Beniche
12Vārtsargs34
1Jorge Moncada Hernandez
Jorge Moncada Hernandez
Vārtsargs36
1Sedat Yildirim
Sedat Yildirim
11Vārtsargs29
2Edgars Arakeljans
Edgars Arakeljans
11Universāls27
2Kazuto Yanai
Kazuto Yanai
Universāls31
3Lmouhtadi Oumezdi
Lmouhtadi Oumezdi
71Universāls34
4Ilja Pantovic
Ilja Pantovic
1Universāls27
7Ahmad Elaarag
Ahmad Elaarag
3Universāls33
9Carlos Federico Chillon Geck
Carlos Federico Chillon Geck
87Universāls26
10Karim Gouglou
Karim Gouglou
Universāls41
10Paolo Lemos Diaz
Paolo Lemos Diaz
2Universāls28
10Martins Misans
Martins Misans
3Universāls35
11Tutku Turkmen
Tutku Turkmen
1Universāls31
13Liutauras Petrucionis
Liutauras Petrucionis
1Universāls31
14Romain Benoit Julien Welter
Romain Benoit Julien Welter
11Universāls34
15Mihails Čebotarjovs
Mihails Čebotarjovs
11Universāls47
15Maxime Bonnet
Maxime Bonnet
2Universāls32
15Carlos Tomas Broch
Carlos Tomas Broch
41Universāls27
17Danny Rozenboim Sepulveda
Danny Rozenboim Sepulveda
Universāls34
17Oguzhan Tokgoz
Oguzhan Tokgoz
41Universāls24
17Yuval Avidan
Yuval Avidan
Universāls33
22Josu Samaniego del Campo
Josu  Samaniego del Campo
1Universāls36

Kopā iesisti vārti: 62   |   Vidējais komandas vecums: 32.1


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.TFK Salaspils Mandarin Group*2:3
5:0
2:1
3:4
8:2
5:4
5:4
3:1
5:2
3:3
4:0
3:2
7:3
6:4
2:1
7:2
4083%70:36
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:5
3:2
0:2
3:2
5:1
3:1
10:2
4:5
4:3
8:1
3:1
8:3
13:2
9:0
8:3
6:2
3981%87:35
3.RAITA4:3
1:2
2:3
2:0
6:1
1:2
5:1
3:2
4:2
3:3
7:2
4:4
8:2
7:1
3:2
3:3
3369%63:33
4.Medical Group DENS*4:5
2:8
1:3
1:5
2:1
1:6
3:0
2:3
4:1
3:2
6:3
1:4
8:2
4:1
5:3
6:5
2756%53:52
5.Marshal FC1:3
4:5
5:4
2:10
2:3
1:5
3:2
0:3
3:3
3:3
3:3
3:3
2:1
10:2
4:1
6:3
2246%52:54
6.AVANTEX3:3
2:5
1:8
3:4
3:3
2:4
2:3
1:4
3:3
3:3
3:0
6:4
7:1
3:2
6:1
3:4
1940%51:52
7.Husky2:3
0:4
3:8
1:3
4:4
2:7
4:1
3:6
3:3
3:3
4:6
0:3
6:1
3:5
4:3
0:0
1327%42:60
8.Factset4:6
3:7
0:9
2:13
1:7
2:8
1:4
2:8
2:10
1:2
2:3
1:7
5:3
1:6
3:1
7:5
919%37:99
9.Konteyner2:7
1:2
2:6
3:8
3:3
2:3
5:6
3:5
3:6
1:4
4:3
1:6
0:0
3:4
5:7
1:3
510%39:73
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 22:10
17.oktobrī
TFK Salaspils Mandarin Group* - Factset 7:3
Protokols
svētdien 16:10
23.oktobrī
Factset - EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:9
Protokols
trešdien 21:40
26.oktobrī
Medical Group DENS* - Factset 8:2
Protokols
svētdien 16:10
30.oktobrī
Factset - Konteyner 3:1
Protokols
trešdien 21:15
2.novembrī
RAITA - Factset 8:2
Protokols
sestdien 18:40
5.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Factset 13:2
Protokols
svētdien 16:10
20.novembrī
Factset - AVANTEX 2:3
Protokols
svētdien 16:10
27.novembrī
Factset - TFK Salaspils Mandarin Group* 4:6
Protokols
svētdien 16:10
4.decembrī
Factset - Medical Group DENS* 1:4
Protokols
otrdien 20:00
6.decembrī
Husky - Factset 6:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 16:10
11.decembrī
Factset - Husky 5:3
Protokols
ceturtdien 20:30
15.decembrī
AVANTEX - Factset 7:1
Protokols
svētdien 15:45
18.decembrī
Marshal FC - Factset 2:1
Protokols
svētdien 19:00
8.janvārī
Konteyner - Factset 5:7
Protokols
svētdien 16:10
15.janvārī
Factset - Marshal FC 2:10
Protokols
svētdien 16:10
22.janvārī
Factset - RAITA 1:7
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:1
4:2
12:3
1:3
5:3
1:4
4:3
8:5
4:3
5:3
2480%49:30
2.Lerona2:4
1:5
8:3
2:5
9:5
4:1
10:-
2:3
6:5
2:2
1653%46:33
3.SK Kengaroos / Salaspils3:1
3:12
5:2
3:8
7:2
2:6
10:-
11:7
2:6
2:7
1550%48:51
4.Cerber4:1
3:5
1:4
5:9
6:2
2:7
11:2
3:6
6:9
6:4
1240%47:49
5.Factset5:8
3:4
3:2
-:10
7:11
-:10
6:3
2:11
3:1
7:5
1240%36:65
6.Konteyner3:5
3:4
2:2
5:6
7:2
6:2
4:6
9:6
5:7
1:3
1033%45:43
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 21:00
27.janvārī
Evolution Latvia - Factset 4:3
Protokols
svētdien 16:10
29.janvārī
Factset - Lerona 3:2
Protokols
svētdien 16:10
5.februārī
Factset - Cerber 6:3
Protokols
svētdien 16:10
19.februārī
Factset - Evolution Latvia 5:8
Protokols
svētdien 16:10
26.februārī
Factset - SK Kengaroos / Salaspils 7:11 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:40
2.marta
Cerber - Factset 11:2
Protokols
otrdien 20:50
7.marta
Lerona - Factset 10:-
svētdien 15:00
12.marta
SK Kengaroos / Salaspils - Factset 10:-
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin