Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
SK Kengaroos / Salaspils
Smilšu iela 1, Salaspils, Salaspils sporta nams
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Edgars Strakis
Edgars Strakis
Universāls19
Deniss Jakovlevs
Deniss Jakovlevs
Universāls18
Artjoms Naimovičs
Artjoms Naimovičs
Universāls17
Aleksandrs Siņica
Aleksandrs Siņica
Universāls24
1Raivo Vaivods
Raivo Vaivods
1Vārtsargs18
1Nikita Toropovs
Nikita Toropovs
Universāls17
2Arturs Vabulis
Arturs Vabulis
Universāls17
3Māris Kurčavenko
Māris Kurčavenko
43Universāls18
5Olegs Ivanovs
Olegs Ivanovs
Universāls44
6Georgijs Benskis
Georgijs Benskis
102Universāls25
7Artjoms Kozlovs
Artjoms Kozlovs
291Universāls18
9Ilja Andrejevs
Ilja Andrejevs
Universāls17
11Lauris Rodrigo Zariņš
Lauris Rodrigo Zariņš
4Universāls19
12Makars Siņakovs
Makars Siņakovs
71Universāls17
13Daniil Adukis
Daniil Adukis
Universāls17
14Daniils Čudins
Daniils Čudins
Universāls18
15Dmitrijs Mališevs
Dmitrijs Mališevs
5Universāls18
17Valerijs Novikovs
Valerijs Novikovs
6Universāls17
17Aleksejs Emzis
Aleksejs Emzis
Universāls17
18Vladislavs Kovšars
Vladislavs Kovšars
Universāls46
19Andrejas Bānis
Andrejas Bānis
Universāls20
19Vadims Nazimovs
Vadims Nazimovs
Universāls16
21Daniils Filimonovs
Daniils Filimonovs
4Universāls18
22Česlavs Stepanovs
Česlavs Stepanovs
Universāls18
69Aleksandrs Benskis
Aleksandrs Benskis
Universāls53

Kopā iesisti vārti: 69   |   Vidējais komandas vecums: 21.8


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.LSPA6:3
5:4
3:2
5:1
3:3
3:3
7:3
3:7
2:3
4:2
3:2
8:2
7:1
10:2
7:3
5:2
3879%81:43
2.Viesulis/RTU*4:5
3:6
7:2
3:7
3:3
6:5
3:2
5:1
4:4
1:1
8:2
7:2
7:5
3:1
11:1
3:1
3369%78:48
3.Baltic International Bank1:5
2:3
7:3
2:7
1:4
2:0
3:2
2:1
8:2
1:2
7:5
4:2
5:2
6:5
7:3
7:3
3369%65:49
4.Estoty / JOMA TEAM3:3
3:3
5:6
3:3
0:2
4:1
3:0
1:2
8:2
4:3
6:0
4:1
8:0
5:1
15:2
5:1
3369%77:30
5.Industrial Steel Group7:3
3:7
1:5
2:3
1:2
2:3
2:1
0:3
3:2
1:1
2:3
2:1
7:2
6:2
7:2
8:3
2552%54:43
6.FK Kadaga2:4
3:2
1:1
4:4
2:1
2:8
3:4
2:8
1:1
2:3
2:1
2:2
6:4
3:5
4:3
7:4
2246%46:55
7.AFK Laikmets2:8
2:3
2:7
2:8
2:4
5:7
1:4
0:6
1:2
3:2
2:2
1:2
3:0
1:1
5:1
3:3
1225%35:60
8.Lerona2:10
1:7
1:3
5:7
5:6
2:5
1:5
0:8
2:6
2:7
5:3
4:6
1:1
0:3
8:3
2:5
715%41:85
9.SK Kengaroos / Salaspils2:5
3:7
1:3
1:11
3:7
3:7
1:5
2:15
3:8
2:7
4:7
3:4
3:3
1:5
5:2
3:8
48%40:104
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:00
30.oktobrī
SK Kengaroos / Salaspils - Industrial Steel Group 3:8
Protokols
otrdien 20:15
8.novembrī
Lerona - SK Kengaroos / Salaspils 8:3
Protokols
piektdien 21:15
11.novembrī
LSPA - SK Kengaroos / Salaspils 7:3
Protokols
svētdien 10:30
13.novembrī
SK Kengaroos / Salaspils - LSPA 2:5
Protokols
ceturtdien 21:00
17.novembrī
Viesulis/RTU* - SK Kengaroos / Salaspils 11:1
Protokols
svētdien 18:00
20.novembrī
SK Kengaroos / Salaspils - FK Kadaga 4:7
Protokols
ceturtdien 20:45
24.novembrī
Industrial Steel Group - SK Kengaroos / Salaspils 7:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 12:00
4.decembrī
SK Kengaroos / Salaspils - Estoty / JOMA TEAM 1:5
Protokols
otrdien 21:40
6.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - SK Kengaroos / Salaspils 15:2
Protokols
svētdien 19:00
11.decembrī
SK Kengaroos / Salaspils - Baltic International Bank 3:7
Protokols
ceturtdien 19:00
15.decembrī
Baltic International Bank - SK Kengaroos / Salaspils 7:3
Protokols
svētdien 19:00
18.decembrī
SK Kengaroos / Salaspils - Lerona 5:2
Protokols
otrdien 19:40
27.decembrī
FK Kadaga - SK Kengaroos / Salaspils 4:3
Protokols
otrdien 21:00
3.janvārī
AFK Laikmets - SK Kengaroos / Salaspils 5:1
Protokols
svētdien 18:00
8.janvārī
SK Kengaroos / Salaspils - AFK Laikmets 3:3
Protokols
svētdien 19:00
15.janvārī
SK Kengaroos / Salaspils - Viesulis/RTU* 1:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:1
4:2
12:3
1:3
5:3
1:4
4:3
8:5
4:3
5:3
2480%49:30
2.Lerona2:4
1:5
8:3
2:5
9:5
4:1
10:-
2:3
6:5
2:2
1653%46:33
3.SK Kengaroos / Salaspils3:1
3:12
5:2
3:8
7:2
2:6
10:-
11:7
2:6
2:7
1550%48:51
4.Cerber4:1
3:5
1:4
5:9
6:2
2:7
11:2
3:6
6:9
6:4
1240%47:49
5.Factset5:8
3:4
3:2
-:10
7:11
-:10
6:3
2:11
3:1
7:5
1240%36:65
6.Konteyner3:5
3:4
2:2
5:6
7:2
6:2
4:6
9:6
5:7
1:3
1033%45:43
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:00
22.janvārī
SK Kengaroos / Salaspils - Cerber 7:2
Protokols
ceturtdien 21:40
26.janvārī
Cerber - SK Kengaroos / Salaspils 6:2
Protokols
piektdien 21:00
3.februārī
Evolution Latvia - SK Kengaroos / Salaspils 12:3
Protokols
svētdien 18:15
12.februārī
Konteyner - SK Kengaroos / Salaspils 7:2
Protokols
piektdien 19:00
17.februārī
SK Kengaroos / Salaspils - Konteyner 2:6
Protokols
svētdien 16:10
26.februārī
Factset - SK Kengaroos / Salaspils 7:11 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 15:00
12.marta
SK Kengaroos / Salaspils - Factset 10:-
svētdien 15:00
12.marta
SK Kengaroos / Salaspils - Evolution Latvia 3:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin