Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
RAITA
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Dmitrijs Vonogs
Dmitrijs Vonogs
61Aizsargs36
2Vladimirs Šteinbergs
Vladimirs Šteinbergs
11Uzbrucējs33
4Jevģenijs Dubojskis
Jevģenijs Dubojskis
45Aizsargs32
5Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
101Aizsargs48
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
84Uzbrucējs30
11Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
Uzbrucējs36
11Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
74Uzbrucējs37
12Renats Agajevs
Renats Agajevs
10Uzbrucējs29
14Deniss Bezuščonoks
Deniss Bezuščonoks
21Universāls22
17Jevģenijs Ilovajskis
Jevģenijs Ilovajskis
1443Aizsargs39
18Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs46
19Iļja Olehno
Iļja  Olehno
151Uzbrucējs37
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
2Aizsargs46
21Aleksandrs Sergejevs
Aleksandrs Sergejevs
Uzbrucējs39
21Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
31Aizsargs41
21Sergejs Zolotuhins
Sergejs Zolotuhins
31Universāls35
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
12Aizsargs36
25Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis
431Uzbrucējs42
39Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
1Aizsargs44
85Aleksandrs Jakovļevs
Aleksandrs Jakovļevs
1Vārtsargs34

Kopā iesisti vārti: 102   |   Vidējais komandas vecums: 37.1


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.TFK Salaspils Mandarin Group*2:3
5:0
2:1
3:4
8:2
5:4
5:4
3:1
5:2
3:3
4:0
3:2
7:3
6:4
2:1
7:2
4083%70:36
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:5
3:2
0:2
3:2
5:1
3:1
10:2
4:5
4:3
8:1
3:1
8:3
13:2
9:0
8:3
6:2
3981%87:35
3.RAITA4:3
1:2
2:3
2:0
6:1
1:2
5:1
3:2
4:2
3:3
7:2
4:4
8:2
7:1
3:2
3:3
3369%63:33
4.Medical Group DENS*4:5
2:8
1:3
1:5
2:1
1:6
3:0
2:3
4:1
3:2
6:3
1:4
8:2
4:1
5:3
6:5
2756%53:52
5.Marshal FC1:3
4:5
5:4
2:10
2:3
1:5
3:2
0:3
3:3
3:3
3:3
3:3
2:1
10:2
4:1
6:3
2246%52:54
6.AVANTEX3:3
2:5
1:8
3:4
3:3
2:4
2:3
1:4
3:3
3:3
3:0
6:4
7:1
3:2
6:1
3:4
1940%51:52
7.Husky2:3
0:4
3:8
1:3
4:4
2:7
4:1
3:6
3:3
3:3
4:6
0:3
6:1
3:5
4:3
0:0
1327%42:60
8.Factset4:6
3:7
0:9
2:13
1:7
2:8
1:4
2:8
2:10
1:2
2:3
1:7
5:3
1:6
3:1
7:5
919%37:99
9.Konteyner2:7
1:2
2:6
3:8
3:3
2:3
5:6
3:5
3:6
1:4
4:3
1:6
0:0
3:4
5:7
1:3
510%39:73
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:15
26.oktobrī
RAITA - Konteyner 3:2
Protokols
otrdien 20:10
1.novembrī
Husky - RAITA 4:4
Protokols
trešdien 21:15
2.novembrī
RAITA - Factset 8:2
Protokols
trešdien 21:15
9.novembrī
RAITA - TFK Salaspils Mandarin Group* 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 15:55
13.novembrī
Marshal FC - RAITA 2:3
Protokols
trešdien 21:15
16.novembrī
RAITA - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:3
Protokols
ceturtdien 20:30
17.novembrī
AVANTEX - RAITA 3:3
Protokols
trešdien 21:15
23.novembrī
RAITA - Medical Group DENS* 6:1
Protokols
pirmdien 22:10
28.novembrī
TFK Salaspils Mandarin Group* - RAITA 2:1
Protokols
trešdien 21:15
7.decembrī
RAITA - Marshal FC 5:1
Protokols
svētdien 19:00
11.decembrī
Konteyner - RAITA 3:3
Protokols
trešdien 21:15
14.decembrī
RAITA - AVANTEX 4:2
Protokols
sestdien 18:40
17.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RAITA 0:2
Protokols
trešdien 21:15
21.decembrī
RAITA - Husky 7:2
Protokols
trešdien 21:40
11.janvārī
Medical Group DENS* - RAITA 2:1
Protokols
svētdien 16:10
22.janvārī
Factset - RAITA 1:7
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.RAITA4:1
3:2
3:3
2:11
4:3
1:2
6:6
0:1
2:3
2:0
6:2
3:0
2:0
4:3
4:1
4:4
3063%50:42
2.LSPA2:3
1:4
3:2
5:1
0:3
0:0
6:3
5:4
3:4
6:2
2:4
3:2
3:1
0:3
4:2
4:2
2858%47:40
3.Baltic International Bank11:2
3:3
1:5
2:3
5:6
2:0
7:3
2:7
6:3
3:2
1:0
1:2
4:4
3:3
3:2
5:2
2756%59:47
4.TFK Salaspils Mandarin Group*2:1
3:4
0:0
3:0
0:2
6:5
7:0
2:4
2:3
5:0
5:5
1:5
2:2
3:1
5:1
3:1
2756%49:34
5.Viesulis/RTU*1:0
6:6
4:5
3:6
7:2
3:7
4:2
0:7
4:3
2:2
5:1
4:4
4:1
3:4
1:2
4:2
2450%55:54
6.EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:2
3:2
2:6
4:3
2:3
3:6
0:5
3:2
2:2
3:4
8:2
1:2
3:4
3:1
6:0
2:1
2246%45:45
7.RegVardy**0:3
2:6
2:3
4:2
2:1
0:1
5:1
5:5
4:4
1:5
2:1
2:8
3:2
1:1
0:0
2:0
2246%35:43
8.FK TUC*3:4
0:2
3:0
1:3
3:3
4:4
1:3
2:2
4:3
1:4
1:3
4:3
1:1
2:3
0:2
3:3
1429%33:43
9.NAPALM4:4
1:4
2:4
2:4
2:5
2:3
1:3
1:5
2:4
2:1
1:2
0:6
0:2
0:0
3:3
2:0
919%25:50
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:00
1.februārī
NAPALM - RAITA 4:4
Protokols
piektdien 21:15
3.februārī
LSPA - RAITA 2:3
Protokols
otrdien 21:20
14.februārī
RegVardy** - RAITA 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:15
15.februārī
RAITA - Viesulis/RTU* 6:6
Protokols
otrdien 19:00
21.februārī
Baltic International Bank - RAITA 11:2
Protokols
trešdien 21:15
22.februārī
RAITA - RegVardy** 6:2
Protokols
pirmdien 21:30
27.februārī
Viesulis/RTU* - RAITA 1:0
Protokols
trešdien 21:15
1.marta
RAITA - FK TUC* 2:0
Protokols
svētdien 20:50
5.marta
FK TUC* - RAITA 3:4
Protokols
trešdien 21:15
8.marta
RAITA - Baltic International Bank 3:3
Protokols
trešdien 21:15
22.marta
RAITA - NAPALM 4:1
Protokols
ceturtdien 21:20
23.marta
RAITA - LSPA 4:1 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin