Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
FK “RABA 2” gūst svarīgus punktus un atgriežas otrajā vietā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.2.2017
Aizvadītajā nedēļā Rīgas 15. vidusskolā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Elites līgas turnīra kārtējās spēles. Divas svarīgas uzvaras izcīnīja FK “RABA 2”, kas pārceltajā piektdienas spēlē uzveica “Olaine” vienību (7:2), kā arī aktuālās kārtas duelī pārspēja arīdzan “FREE” (5:1), tādējādi atgriežoties turnīra tabulas otrajā pozīcijā.

Spēlei starp “Olaine” un FK “RABA 2” vienībām vajadzēja notikt jau 29. janvārī, tomēr saistībā ar olainiešu dalību starptautiskā turnīrā tika panākts risinājums to pārcelt uz piektdienu, 3. februāri. Pēc līdzvērtīgi aizvadīta pirmā puslaika, kas noslēdzās neizšķirti (1:1), nākamo 20 minūšu laikā tomēr arvien izteiktāk savu pārākumu izdevās apliecināt FK “RABA 2” telpu futbolistiem, kuri rezultāta gala izteiksmē palielināja pārsvaru līdz piecu vārtu apmēram – 7:2.

Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Tomass Ragauskas, pa reizei mača protokolā atzīmējās Rinats Sabirovs, Aleksandrs Kuļešovs, Aleksandrs Šapovalovs, Leons Krasnovs un Artūrs Strazdiņš, savukārt Olaines komandai precīzi sitieni padevās Ruslana Drabovičam un Vitālijam Abramovam.

Pēc līdzīga sportiskā scenārija Virslīgas čempionāta komandas FK “RABA” fārmklubs izcīnīja trīs punktus arī aizvadītās svētdienas mačā pret “FREE”, kur pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar minimālu 2:1 handikapu, savukārt nākamajās 20 minūtēs palielināja pārsvaru līdz 5:1. “Dublis” šoreiz Artūram Kuļešovam, pa vieniem vārtiem Andrejam Ziļam, A.Strazdiņam un T.Ragauskam, bet “FREE” sastāvā prestiža vārtus guva Igors Kapustins.

FK “RABA 2” šobrīd turnīra tabulā savākusi 21 punktu, par diviem atpaliekot no līderes “JakoSport&Graanul Pellets” un par diviem arī apsteidzot tuvākās sekotājas – “DSV Transport”, FC “INTER STAR” un “UNICEF”. Patlaban jau samērā droši var prognozēt, ka tieši starp šīm piecām būs atrodamas tās četras, kas otrajā sacensību etapā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Jāatgādina gan, ka FK “RABA 2”, FC “INTER STAR” un “UNICEF” turnīrā startē ārpus konkurences.

Elites līgas līdere “JakoSport&Graanul Pellets” svētdien ar rezultātu 6:4 uzveica vienu no tiešajām konkurentēm “DSV Transport”. Jāpiebilst, ka turnīra šobrīd vadošā komanda pirmā puslaika beigās ļoti veiksmīgi izgāja no grūtas situācijas – 20.minūtē, rezultātam esot 4:1, divus brīdinājumus īsā laika periodā nopelnīja Igors Poļakovs, bet viena vīra skaitliskajā mazākumā “JakoSport&Graanul Pellets” puslaika izskaņā prata ne tikai saglabāt minimālo pārsvaru, bet pat gūt vārtus – to pēc individuāla “reida” paveica Maksims Selivončiks.

Kopumā M.Selivončiks šajā spēlē guva trīs vārtus, divus viņa kolēģis Andrejs Motiļs, bet vienus – Vitālijs Smirnovs. “Transportniekiem” pa reizei izcēlās Vitālijs Laužels, Aleksejs Šroms, Eduards Borisevičs un Mihails Ivanovs.

Cita vadošā piecinieka komanda “UNICEF”, pateicoties Sergeja Travkina “hat-trick”, ar 5:1 pārspēja “Garāža” vienību, savukārt FC “INTER” ar 7:2 uzveica “Olaine” (divi vārti uzvarētāju sastāvā Eduardam Martinam).

Elites līgas pirmajā etapā vēl atlikušas divas kārtas, no kurām nākamā plānota 12. februārī. Jāpiebilst, ka ne visi mači tajā risināsies ierastajā pēcpusdienas laikā – cīņa starp FK “RABA 2” un “Garāža” vienībām pārcelta uz plkst.9.30.

Tāpat jāatzīmē, ka notikušas izmaiņas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā – vadību pārņēmis kopumā 13 reizes sāncenšu vārtsargu sarūgtinājušais līderes pārstāvis M.Selivončiks.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Rodions Jegorovs
Rodions Jegorovs

(AVANTEX)
29
Dmitrijs Mironovs
Dmitrijs Mironovs

(AVANTEX)
33
Maxime Bonnet
Maxime Bonnet

(Factset)
34
Konstantins Parfjonovs
Konstantins Parfjonovs

(JakoSport&Graanul Pellets)
41

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin