Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 18.novembrī Kopējais spēļu skaits: 94 (ieplānotas: 138) Kopā iesisti vārti: 579




Ziņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.11.2017
Jau gandrīz kalendārā mēneša garumā risinās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līga. Šajā laika periodā no punktu zaudēšanas izdevies izvairīties četrām vienībām – B grupas pārstāvēm “RTU/Viesulis”, “EUROLOGI/GiftPrint.LV” un FK “TUC/Ropaži”, kā arī C apakšgrupas līderei “Industrial Steel Group”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.11.2017
Apgriezienus pakāpeniski turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līga. Pēc gandrīz triju nedēļu spēkošanās trim komandām izdevies ar simtprocentīgu bilanci sasniegt deviņu punktu robežu – šo vienību vidū ietilpst B grupas pārstāves “EUROLOGI/GiftPrint.LV” un “AVANTEX”, kā arī C apakšgrupas vadošā komanda “Industrial Steel Group”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.11.2017
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgā noslēgusies piektā kārta, kuras ietvaros svētdien Rīgas 15. vidusskolā panākumu sēriju turpināja līdervienību duets – “JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 6.11.2017
Rīgas 15. vidusskolā izspēlēta otrā kārta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvajā līgā, pēc kuras vadības grožus kopvērtējuma tabulā 12 vienību konkurencē pārņēmušas sešus punktus sakrājušās “GiftPrint.LV/EUROLOGI” un “TRILINES”. ... [ vairāk ]

Iepriekšējās spēles

Datums Pretinieki Rezultāts
17.novembrī,
   21:45
3. Alternatīvā līga FK Ziemeļblāzma - FK Stopiņi / LAS 0:4
Protokols
17.novembrī,
   21:15
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
LSPA / Husky* - FK Ķekavas novads 5:2
Protokols
17.novembrī,
   20:50
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
USB - Garāža* 0:6
Protokols
17.novembrī,
   20:50
3. Alternatīvā līga RISEBA - Ropaži 3:8
Protokols
17.novembrī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
Baldone - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:4
Protokols
17.novembrī,
   20:00
3. Alternatīvā līga FC ORIS - Estoty / JOMA TEAM LEGENDS 0:4
Protokols
16.novembrī,
   21:40
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
Cerber - NAPALM 2:2
Protokols
16.novembrī,
   21:20
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
LJA - Rīgas Pašvaldības Policija 2:4
Protokols
16.novembrī,
   20:35
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
AVANTEX - FK TUC / Ropaži* 4:2
Protokols
16.novembrī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Ķekavas novads - LSPA / Husky* 6:3
Protokols
16.novembrī,
   20:20
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
RTU / Viesulis - FC PETROW STAR 6:2
Protokols
15.novembrī,
   21:25
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
RAITA** - OSK Ostnieks / Marshal FC 6:2
Protokols
15.novembrī,
   21:20
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
FK TUC / Ropaži* - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:2
Protokols
14.novembrī,
   21:45
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
Estoty / JOMA TEAM - USB 6:4
Protokols
14.novembrī,
   21:15
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
RegVardy - Rīgas Pašvaldības Policija 3:0 (Foto) / Video)
Protokols

Nākamās spēles

Datums Pretinieki
19.novembrī,
   14:20
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
OSK Ostnieks / Marshal FC - EUROLOGI / GiftPrint.LV
19.novembrī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
FC PETROW STAR - RTU / Viesulis
20.novembrī,
   16:30
1. Elites līga Baltic International Bank - Bettend.com
20.novembrī,
   17:30
1. Elites līga FREE - Futbola Parks / LSPA
20.novembrī,
   18:30
1. Elites līga JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport
20.novembrī,
   19:30
1. Elites līga Olaine - FC INTER STAR*
21.novembrī,
   21:00
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
AFK Laikmets - LSPA / Husky*
21.novembrī,
   21:15
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
RegVardy - Garāža*
21.novembrī,
   21:45
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
Estoty / JOMA TEAM - LJA
22.novembrī,
   21:25
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
RAITA** - AVANTEX
23.novembrī,
   20:00
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
NAPALM - Cerber
23.novembrī,
   21:20
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Partizāns - Evolution Latvia
23.novembrī,
   22:10
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
LJA - Garāža*
24.novembrī,
   20:00
3. Alternatīvā līga TRILINES - FK Stopiņi / LAS
24.novembrī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Ķekavas novads - FK Kadaga
Zibensziņas

Šodien uzsauc
Ričards Vītols
Ričards Vītols

(TFK LATS / METALS.LV)
23
Ēriks Trišins
Ēriks Trišins

(Ropaži)
25
Artūrs Paeglis
Artūrs Paeglis

(FK Partizāns)
32
Artjoms Ignatjevs
Artjoms Ignatjevs

(DSV Transport)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin