Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858

Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.3.2018
Jūsu uzmanībai foto apskats no apbalvošanas ceremonijas RFF un FTA ziemas sezonas noslēguma pasākumā klubā un sporta bārā FRIENDS. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.3.2018
Par “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta kausa izcīņas uzvarētāju kļuva “DSV Transport” vienība, savukārt Superkausa mačā, kas risinājās Latvijas telpu futbola svētku ietvaros, līdzīgi kā pērnajā sezonā nepārspēta palika “JakoSport&Graanul Pellets”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 22.3.2018
Organizatori izvēlējušies pretendentus turnīra labāko spēlētāju balvām pa pozīcijām, katrā nominācijā pa trim-četriem kandidātiem. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.3.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas izšķirošajā etapā atlicis aizvadīt vairs tikai pāris spēles, bet godalgoto vietu sadalījums vadošajā grupā jau zināms tagad. Pēc aizvadītās nedēļas spēlēm par čempioni kļuva “EUROLOGI/GiftPrint.LV”, otrajā vietā ierindojās “Estoty/JOMA TEAM”, savukārt pa vienam bronzas godalgu komplektam saņems gan ārpus konkurences startējošā “RAITA”, gan “RTU/Viesulis”. ... [ vairāk ]
Par Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvās līgas uzvarētāju pēc noslēdzošās kārtas cīņām kļuva “GiftPrint.LV/EUROLOGI”. Sudraba godalgas ieguva “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”, kamēr godpilnajā trešajā vietā sacensības pabeidza FK “Stopiņi/LAS”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 20.3.2018
Aizvadītajā svētdienā noslēdzās Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Elites līgas čempionāts. Jau iepriekš pirmās divas vietas bija nodrošinājušas “JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com” vienības, bet bronzas godalgas pēdējā kārtā izcīnīja “DSV Transport”. ... [ vairāk ]

C grupa
Industrial Steel Group - RTU / Viesulis 4:4 (Foto) / Video)
   19:30
1. Elites līga JakoSport&Graanul Pellets - Bettend.com 4:2 (Video)
Protokols
18.marta,
   18:30
1. Elites līga DSV Transport - Futbola Parks / LSPA 9:4 (Foto) / Video)
Protokols
18.marta,
   17:30
1. Elites līga Olaine - FREE 3:5 (Video)
Protokols
18.marta,
   16:30
1. Elites līga FC INTER STAR* - Baltic International Bank 3:6 (Video)
    C grupa
Evolution Latvia - RTU / Viesulis 3:6 (Video)

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video