Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 17.janvārī Kopējais spēļu skaits: 228 (ieplānotas: 112) Kopā iesisti vārti: 1479




Ziņas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.1.2018
Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās izloze Rīgas telpu futbola kausa izcīņai, kur dalību apstiprinājušas desmit komandas. Četras no tām turnīru uzsāks no astotdaļfināla kārtas, kur abi dueļi risināsies jau šo ceturtdien – plkst.20.00 Rīgas 89. vidusskolā plānots mačs starp “NAPALM” un “RTU/Viesulis” vienībām, savukārt plkst.21.40 Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā spēkus samēros divas citas Izaicinājuma līgas komandas - “Napalm” un “RTU/Viesulis”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.1.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas pirmajā etapā atlicis aizvadīt vairs tikai vienu spēli, bet jau tagad zināmas visas deviņas komandas, kas nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Pēdējās četras vakances aizpildīja “Garāža”, “Cerber”, “Evolution Latvia” un FK “Kadaga” vienības. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.1.2018
Pēc vairāk nekā mēneša ilga pārtraukuma aizvadītajā svētdienā 15. vidusskolā atsākās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Elites līgas čempionāta norise. Pirmā posma devītās kārtas ietvaros panākumus izcīnīja visas trīs vadošās komandas – “JakoSport&Graanul Pellets”, “Bettend.com” un “Futbola Parks/LSPA”. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.1.2018
Jau sesto uzvaru pēc kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvajā līgā izcīnījusi “GiftPrint.LV/EUROLOGI”, kas šobrīd ir pārliecinoša kopvērtējuma līdere. Tās tuvākās sekotājas – FK “Stopiņi/LAS”, “TFK LATS/METALS.LV” un “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS” – atrodas piecu punktu atstatumā. ... [ vairāk ]

Iepriekšējās spēles

Datums Pretinieki Rezultāts
16.janvārī,
   21:30
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
Industrial Steel Group - FK Kadaga 3:3
Protokols
16.janvārī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
Garāža* - Cerber 3:1
Protokols
14.janvārī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
FC PETROW STAR - OSK Ostnieks / Marshal FC 4:5
Protokols
14.janvārī,
   19:30
1. Elites līga JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR* 11:0
Protokols
14.janvārī,
   18:30
1. Elites līga Bettend.com - FREE 2:0
Protokols
14.janvārī,
   17:30
1. Elites līga Futbola Parks / LSPA - Olaine 9:4
Protokols
14.janvārī,
   16:30
1. Elites līga DSV Transport - Baltic International Bank 4:2
Protokols
13.janvārī,
   19:45
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK TUC / Ropaži* 2:1
Protokols
13.janvārī,
   19:30
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
Industrial Steel Group - Evolution Latvia 2:4
Protokols
12.janvārī,
   21:45
3. Alternatīvā līga FK Ziemeļblāzma - FC Maskachka 2 0:4 (Foto)
Protokols
12.janvārī,
   20:50
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
USB - Rīgas Pašvaldības Policija 1:3
Protokols
12.janvārī,
   20:50
3. Alternatīvā līga Ropaži - FK Stopiņi / LAS 2:6 (Foto)
Protokols
12.janvārī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Ķekavas novads - AFK Laikmets 1:1
Protokols
12.janvārī,
   20:00
3. Alternatīvā līga Estoty / JOMA TEAM LEGENDS - FK Labas preces 7:3 (Foto)
Protokols
11.janvārī,
   22:10
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Partizāns - FK Kadaga 3:3
Protokols

Nākamās spēles

Datums Pretinieki
17.janvārī,
   21:25
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
RAITA** - Baldone
19.janvārī,
   20:00
3. Alternatīvā līga GiftPrint.LV / EUROLOGI - TRILINES
19.janvārī,
   20:50
3. Alternatīvā līga RISEBA - PFD
19.janvārī,
   21:45
3. Alternatīvā līga FC ORIS - TFK LATS / METALS.LV
21.janvārī,
   16:30
1. Elites līga Baltic International Bank - JakoSport&Graanul Pellets
21.janvārī,
   17:30
1. Elites līga Futbola Parks / LSPA - Bettend.com
21.janvārī,
   18:30
1. Elites līga Olaine - DSV Transport
21.janvārī,
   19:30
1. Elites līga FC INTER STAR* - FREE
21.janvārī,
   20:30
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
FC PETROW STAR - RegVardy
23.janvārī,
   20:00
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
FK Kadaga - RTU / Viesulis
23.janvārī,
   21:00
2. Izaicinājuma līga,
    C grupa
AFK Laikmets - AVANTEX
23.janvārī,
   21:45
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
Estoty / JOMA TEAM - RAITA**
24.janvārī,
   21:25
2. Izaicinājuma līga,
    B grupa
RAITA** - Estoty / JOMA TEAM
25.janvārī,
   21:20
2. Izaicinājuma līga,
    A grupa
LJA - FK Partizāns
26.janvārī,
   20:00
3. Alternatīvā līga Estoty / JOMA TEAM LEGENDS - Ropaži
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Šodien uzsauc
Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs

(Olaine)
25

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin