Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Ziņas
No deviņām vakancēm aizņemtas četras, lielākā intriga A grupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 2.1.2018
Arvien straujāk noslēgumam tuvojas pirmā etapa cīņas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā. Šobrīd zināmas jau četras no deviņām komandām, kas sacensību nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām, savukārt vislielākā intriga saistībā ar vietu sadalījumu joprojām vērojama A grupā.

Pirmo triju vietu ieguvējas pēc aizvadīto divu nedēļu spēlēm noskaidrotas sacensību B apakšgrupā, kur labāko vienību trio vietu garantējušas “RTU/Viesulis” (30), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (30) un ārpus konkurences startējošā “RAITA” (27). Samērā ilgi šim trijniekam līdzvērtīgi tabulā blakus sekoja arī “AVANTEX” (21), tomēr pēc piedzīvotās neveiksmes pēdējā spēlē pret FC “PETROW STAR” (1:2) ceturtajā vietā esošā “AVANTEX” zaudēja pat teorētiskas izredzes “aizķerties” vadošo trīs vienību pulkā.

“AVANTEX” šobrīd iekrājusi 21 punktu, un tai jāaizvada vēl divi mači pret “RTU/Viesulis”, tomēr pat divu panākumu izcīnīšanas gadījumā “AVANTEX” nespēs kopvērtējumā apsteigt “RAITA” (šādā gadījumā abām vienībām būs vienāds punktu skaits, bet priekšrocību “RAITA” vīriem dos triumfs abās savstarpējās cīņās – 4:1 un 9:1).

Uzreiz pēc Ziemassvētkiem “RAITA” svinēja savu devīto uzvaru pēdējās desmit spēlēs, pārspējot “RTU/Viesulis” (7:1), savukārt pēdējā vēl pirms tam, pateicoties trim Anda Dombrovska vārtu guvumiem, ar 11:1 sagrāva FK “TUC/Ropaži”.

C apakšgrupā nekādā veidā vairs no pirmā trijnieka nevar “izkrist” “Industrial Steel Group” (24), kas pēdējo divu nedēļu laikā laukumā nedevās. Uz divām atlikušajām vakancēm ir trīs pretendentes – pa 19 punktiem savākušās FK “Kadaga” un “Evolution Latvia”, kā arī FK “Ķekavas novads” (17), kas “izspiest” kādu ko iepriekš minētajām konkurentēm var tikai pie ļoti lielas sportiskās veiksmes. Proti, ķekaviešiem pašiem jāuzvar atlikusī spēle pret grupas pastarīti AFK “Laikmets”, kā arī jācer, ka FK “Kadaga” savos trijos mačos nesavāks nevienu punktu vai arī “Evolution Latvia” divās cīņās iegūs ne vairāk par vienu punktu.

Svētku laika periodā C grupā risinājās tikai divi mači – FK “Ķekavas novads” ar 6:1 sarūgtināja FK “Partizāns”, kamēr FK “Kadaga” atstāja “uz nulles” kopvērtējuma pastarīti AFK “Laikmets” – 5:0.

Visvairāk maču iepriekšējo divu nedēļu laikā notika A grupā, kur tika aizvadītas piecas spēles. Arī pēc tām neviena no astoņām komandām nenodrošināja garantētu vietu apakšgrupas pirmajā trijniekā. Par centrālo dueli neapšaubāmi var uzskatīt “Estoty/JOMA TEAM” un “RegVardy” savstarpējo cīniņu, kur pirmā bija pārāka ar rezultātu 5:3. Pēc šāda gala iznākuma abām vienībām, kuras atrodas tabulas priekšgalā, ir vienāds punktu skaits (22), bet dažāds atlikušo maču daudzums pirmajā sacensību stadijā – “Estoty/JOMA TEAM” palikušas trīs cīņas, kamēr “RegVardy” futbolisti laukumā dosies par reizi mazāk.

A grupas trešajā vietā atrodas 18 punktus savākusī “Cerber” (rezervē četras spēles), par punktu mazāk “Rīgas Pašvaldības Policija” vienībai (atlicis viens mačs), kas abu pēdējo nedēļu laikā devās laukumā trīs reizes. “Policisti” gan savā laukumā (0:3), gan izbraukumā (4:7) piekāpās “Garāža” (15) vienībai, kā arī guva virsroku pār “NAPALM” – 6:3.

Vēl šajā apakšgrupā divu tabulas lejasgala vienību savstarpējā cīniņā “LJA” ar 6:2 lika kapitulēt “Garāža” vīriem.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir 25 vārtus guvušais Andrejs Bakradze (““EUROLOGI/GiftPrint.LV”).

Organizatori arī vēlas atgādināt, ka līdz 10. janvārim iespējams pieteikties tradicionālajai Rīgas kausa izcīņai, kur pērn par čempioni kļuva FC “INTER STAR .
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Teimurazs Leladze
Teimurazs Leladze

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
31
Ainārs Ābele
Ainārs Ābele

(LSPA / Husky*)
41

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin