Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 17.janvārī Kopējais spēļu skaits: 228 (ieplānotas: 112) Kopā iesisti vārti: 1479
Ziņas
No deviņām vakancēm aizņemtas četras, lielākā intriga A grupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 2.1.2018
Arvien straujāk noslēgumam tuvojas pirmā etapa cīņas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā. Šobrīd zināmas jau četras no deviņām komandām, kas sacensību nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām, savukārt vislielākā intriga saistībā ar vietu sadalījumu joprojām vērojama A grupā.

Pirmo triju vietu ieguvējas pēc aizvadīto divu nedēļu spēlēm noskaidrotas sacensību B apakšgrupā, kur labāko vienību trio vietu garantējušas “RTU/Viesulis” (30), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (30) un ārpus konkurences startējošā “RAITA” (27). Samērā ilgi šim trijniekam līdzvērtīgi tabulā blakus sekoja arī “AVANTEX” (21), tomēr pēc piedzīvotās neveiksmes pēdējā spēlē pret FC “PETROW STAR” (1:2) ceturtajā vietā esošā “AVANTEX” zaudēja pat teorētiskas izredzes “aizķerties” vadošo trīs vienību pulkā.

“AVANTEX” šobrīd iekrājusi 21 punktu, un tai jāaizvada vēl divi mači pret “RTU/Viesulis”, tomēr pat divu panākumu izcīnīšanas gadījumā “AVANTEX” nespēs kopvērtējumā apsteigt “RAITA” (šādā gadījumā abām vienībām būs vienāds punktu skaits, bet priekšrocību “RAITA” vīriem dos triumfs abās savstarpējās cīņās – 4:1 un 9:1).

Uzreiz pēc Ziemassvētkiem “RAITA” svinēja savu devīto uzvaru pēdējās desmit spēlēs, pārspējot “RTU/Viesulis” (7:1), savukārt pēdējā vēl pirms tam, pateicoties trim Anda Dombrovska vārtu guvumiem, ar 11:1 sagrāva FK “TUC/Ropaži”.

C apakšgrupā nekādā veidā vairs no pirmā trijnieka nevar “izkrist” “Industrial Steel Group” (24), kas pēdējo divu nedēļu laikā laukumā nedevās. Uz divām atlikušajām vakancēm ir trīs pretendentes – pa 19 punktiem savākušās FK “Kadaga” un “Evolution Latvia”, kā arī FK “Ķekavas novads” (17), kas “izspiest” kādu ko iepriekš minētajām konkurentēm var tikai pie ļoti lielas sportiskās veiksmes. Proti, ķekaviešiem pašiem jāuzvar atlikusī spēle pret grupas pastarīti AFK “Laikmets”, kā arī jācer, ka FK “Kadaga” savos trijos mačos nesavāks nevienu punktu vai arī “Evolution Latvia” divās cīņās iegūs ne vairāk par vienu punktu.

Svētku laika periodā C grupā risinājās tikai divi mači – FK “Ķekavas novads” ar 6:1 sarūgtināja FK “Partizāns”, kamēr FK “Kadaga” atstāja “uz nulles” kopvērtējuma pastarīti AFK “Laikmets” – 5:0.

Visvairāk maču iepriekšējo divu nedēļu laikā notika A grupā, kur tika aizvadītas piecas spēles. Arī pēc tām neviena no astoņām komandām nenodrošināja garantētu vietu apakšgrupas pirmajā trijniekā. Par centrālo dueli neapšaubāmi var uzskatīt “Estoty/JOMA TEAM” un “RegVardy” savstarpējo cīniņu, kur pirmā bija pārāka ar rezultātu 5:3. Pēc šāda gala iznākuma abām vienībām, kuras atrodas tabulas priekšgalā, ir vienāds punktu skaits (22), bet dažāds atlikušo maču daudzums pirmajā sacensību stadijā – “Estoty/JOMA TEAM” palikušas trīs cīņas, kamēr “RegVardy” futbolisti laukumā dosies par reizi mazāk.

A grupas trešajā vietā atrodas 18 punktus savākusī “Cerber” (rezervē četras spēles), par punktu mazāk “Rīgas Pašvaldības Policija” vienībai (atlicis viens mačs), kas abu pēdējo nedēļu laikā devās laukumā trīs reizes. “Policisti” gan savā laukumā (0:3), gan izbraukumā (4:7) piekāpās “Garāža” (15) vienībai, kā arī guva virsroku pār “NAPALM” – 6:3.

Vēl šajā apakšgrupā divu tabulas lejasgala vienību savstarpējā cīniņā “LJA” ar 6:2 lika kapitulēt “Garāža” vīriem.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir 25 vārtus guvušais Andrejs Bakradze (““EUROLOGI/GiftPrint.LV”).

Organizatori arī vēlas atgādināt, ka līdz 10. janvārim iespējams pieteikties tradicionālajai Rīgas kausa izcīņai, kur pērn par čempioni kļuva FC “INTER STAR .
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs

(Olaine)
25

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin