Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 17.janvārī Kopējais spēļu skaits: 228 (ieplānotas: 112) Kopā iesisti vārti: 1479
Ziņas
Cīņu par medaļām otrajā posmā turpinās arī “Estoty/JOMA TEAM”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 9.1.2018
Pēc aizvadītās nedēļas spēlēm Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā noskaidrojās piektā no deviņām komandām, kas sacensību nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām – par to kļuva pašreizējā A grupas līdere “Estoty/JOMA TEAM”.

“Estoty/JOMA TEAM” savā iepriekšējās nedēļas vienīgajā duelī, gūstot otrajā puslaikā četrus vārtus, ar rezultātu 5:1 pārspēja “Garāža” vienību, sasniedzot 25 punktu robežu A apakšgrupas tabulā. Līderei vēl atlicis aizvadīt divus mačus, bet jau tagad ir skaidrs, ka tā pat teorētiski vairs nevar ierindoties ārpus trīs labāko grupas vienību pulka.

Ar 22 punktiem A grupā otro pozīciju ieņem “RegVardy”, kas aizvadītajā nedēļā laukumā nedevās, kamēr trešajā vietā ierindojas “Cerber” (19). Pēdējā tikās ar “USB” , cīnoties neizšķirti – 1:1. Reālas izredzes iekļūt vadošajā trijniekā saglabā arī divu nākamo pozīciju īpašnieces, proti, “Rīgas Pašvaldības Policija” (17) un “Garāža” (15), tāpat teorētiskas izredzes “aizķerties” šajā trio ir “NAPALM” (14) vienībai, kas savā iepriekšējā duelī ar 3:1 sarūgtināja “LJA”.

Pieci mači iepriekšējā nedēļā risinājās B grupā, kur jau pirms nedēļas bija noskaidrotas visas trīs labākās vienības – “RTU/Viesulis” (33), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (30) un “RAITA” (30). Katra no šīm komandām pēdējos mačos kaldināja pa vienam panākumam – “RTU/Viesulis”, pateicoties Andreja Baumaņa noslēdzošajā minūtē gūtajiem vārtiem, ar 5:4 pieveica “AVANTEX”, “EUROLOGI/GiftPrint.LV” ar 10:0 sagrāva apakšgrupas pastarīti “Baldone”, savukārt “RAITA” pārspēja “OSK Ostnieks/Marshal FC” – 7:3.

Vēl šajā grupā divkārt četru dienu laikā spēkus samēroja FK “TUC/Ropaži” un FC “Petrow Star”, katrai no sāncensēm gūstot pa uzvarai izbraukuma mačā ar identisku rezultātu 3:2.

Visbeidzot C apakšgrupā jau iepriekš garantējusi vietu pirmajā trijniekā bija līdere “Industrial Steel Group” (27), kas aizvadītajā nedēļā papildināja punktu bagāžu ar uzvaru pret FK “Partizāns”. Uz divām atlikušajām vakancēm joprojām ir trīs pretendentes - pa 19 punktiem savākušās FK “Kadaga” un “Evolution Latvia”, kā arī FK “Ķekavas novads” (17), kas “izspiest” kādu ko iepriekš minētajām konkurentēm var tikai pie ļoti lielas sportiskās veiksmes. Proti, ķekaviešiem pašiem jāuzvar atlikusī spēle pret grupas pastarīti AFK “Laikmets”, kā arī jācer, ka FK “Kadaga” savos trijos mačos nesavāks nevienu punktu vai arī “Evolution Latvia” divās cīņās iegūs ne vairāk par vienu punktu.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir 28 vārtus guvušais Andrejs Bakradze (““EUROLOGI/GiftPrint.LV”).

Organizatori arī vēlas atgādināt, ka līdz 10. janvārim turpinās pieteikšanās tradicionālajai Rīgas kausa izcīņai, kur pērn par čempioni kļuva FC “INTER STAR” vienība. Pašreizējā titula ieguvēja jau ir apstiprinājusi dalību arī šī gada kausa turnīram, tāpat sacensībām šobrīd pieteikušās vēl septiņas citas vienības – “Napalm”, FK “Kadaga”, “RTU/Viesulis”, “DSV Transport”, “Bettend.com”, “New Project” un “Futbola Parks/LSPA”.

Rīgas kausa izcīņas izloze notiks šo svētdien, 14. janvārī plkst.19.00, Elites līgas spēles pārtraukumā starp “Bettend.com” un “FREE” vienībām (pirms plkst.19.30 paredzētā dueļa starp 2017. gada Superkausa ieguvēju “JakoSport&Graanul Pellets” un šīs pašas sezonas Rīgas kausa čempioni FC “INTER STAR”).
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs

(Olaine)
25

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin