Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Atsācies Elites līgas čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.1.2018
Pēc vairāk nekā mēneša ilga pārtraukuma aizvadītajā svētdienā 15. vidusskolā atsākās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Elites līgas čempionāta norise. Pirmā posma devītās kārtas ietvaros panākumus izcīnīja visas trīs vadošās komandas – “JakoSport&Graanul Pellets”, “Bettend.com” un “Futbola Parks/LSPA”.

“JakoSport&Graanul Pellets” svētdien izcīnīja šīs sezonas vārtu starpības ziņā pārliecinošāko uzvaru, sagraujot FC “INTER STAR” – 11:0. Līgas līderes rindās trīs vārtus guva Vitālijs Smirnovs, bet pa diviem trāpīgiem raidījumiem Oļega Popova, Igora Poļakova un Maksima Selivončika rēķinā.

Šī kļuva par otro reizi Elites līgā, kad kādai no komandām izdodas gūt desmit vārtus spēlē. Pirms tam līdzīgu rezultativitāti “JakoSport&Graanul Pellets” nodemonstrēja mačā pret “DSV Transport”, kuru uzvarēja ar rezultātu 10:2.

Līderes tuvākā sekotāja kopvērtējumā “Bettend.com”, kas no pirmās vietas īpašnieces atpaliek par diviem punktiem, šajā kārtā ar 2:0 pārspēja “FREE”, vārtus gūstot Aleksejam Baranovam un Timofejam Tazovam. Savukārt trešajā pozīcijā esošā “Futbola Parks/LSPA” abpusēji rezultatīvā cīniņā ar 9:4 lika kapitulēt “Olaine” vienībai, uzvarētāju sastāvā “hat-trick” realizējot Nilam Svarenam un Jānim Apsītim.

Visas trīs vadošās Elites līgas vienības turnīra tabulā šobrīd izkārtojušās četru punktu intervālā - “JakoSport&Graanul Pellets” savākusi 21 punktu, par diviem, kā minēts, atpaliek “Bettend.com”, bet četrus punktus līderei zaudē “Futbola Parks/LSPA”.

Vēl vienā svētdienas mačā trešo uzvaru sezonā kaldināja “DSV Transport”, uzveicot “Baltic International Bank” – 4:2. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (2:2), savukārt pēc pārtraukuma Igora Krilova un Jurija Krasņakova vārtu guvumi ļāva divu vārtu handikapu iegūt “transportniekiem”, kuri pēc šī panākuma saglabāja sesto vietu Elites līgas kopvērtējumā.

Pēc šīs kārtas Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā izvirzījies 13 vārtus guvušais Aleksandrs Mihailovs (“Olaine”), no kura par diviem precīziem raidījumiem atpaliek “Bettend.com” pārstāvis T.Tazovs.

Turnīra nākamās spēles risināsies jau šo svētdien – 21. janvārī.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin