Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Izaicinājuma līgas pirmais etaps nonāk finiša taisnē
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.1.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas pirmajā etapā atlicis aizvadīt vairs tikai vienu spēli, bet jau tagad zināmas visas deviņas komandas, kas nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Pēdējās četras vakances aizpildīja “Garāža”, “Cerber”, “Evolution Latvia” un FK “Kadaga” vienības.

Sacensību A apakšgrupā jau iepriekš vadošajā trijniekā vietu bija garantējusi “Estoty/JOMA TEAM”, kas divās noslēdzošajās cīņās uzveica “NAPALM” vienību (7:6 un 5:3), tādējādi sacensību pirmo etapu noslēdzot ar 31 punktu un vadošo pozīciju kopvērtējuma tabulā.

Otru ceļazīmi cīņas turpināšanai par medaļām šajā grupā nopelnīja ārpus konkurences startējošā “Garāža”, kura līgas pirmo etapu noslēdza ar izcilu veikumu – deviņi punkti trijos mačos. “Garāža” telpu futbolisti guva virsroku dueļos ar “USB” (3:1), “RegVardy” (6:4) un “Cerber” (3:1), sasniedzot 24 punktu apjomu un nodrošinot apakšgrupas vicelīderes godu. Punkta atstatumā no otrās vietas finišēja “Cerber”, kas bez jau minētās neveiksmes pret “Garāža” svinēja svarīgu panākumu pār vienu no tiešajām konkurentēm “RegVardy” (3:1), kā arī dalīja punktus uz pusēm ar “LJA” – 1:1.

Pavisam netālu ārpus līderu trijnieka palika “RegVardy” (22), kā arī “Rīgas Pašvaldības Policija” (20), kas savā noslēdzošajā mačā ar 3:1 uzveica “USB”.

Četri mači iepriekšējā nedēļā risinājās B grupā, kur jau pirms tam bija noskaidrotas trīs labākās vienības – “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (36), “RTU/Viesulis” (34) un “RAITA” (30). “EUROLOGI/GiftPrint.LV” Izaicinājuma līgas pirmo etapu noslēdza ar spraigā duelī izcīnītu panākumu pār FK “TUC/Ropaži” (2:1), savukārt “RTU/Viesulis” cīnījās neizšķirti ar ceturtās pozīcijas īpašnieci “AVANTEX” (22) – 2:2.

Vēl šajā apakšgrupā “ropažnieki” ar 5:1 pieveica kopvērtējuma pastarīti “Baldone”, savukārt “OSK Ostnieks/Marshal” FC guva virsroku cīņā pret FC “PETROW STAR” – 5:4. B grupas ietvaros vēl atlicis aizvadīt maču starp “RAITA” un “AVANTEX”, taču tā gala iznākums nekādā veidā nevar ietekmēt situāciju kopvērtējuma tabulā.

Visbeidzot C apakšgrupā iepriekš vietu pirmajā trijniekā bija garantējusi “Industrial Steel Group”, kas līderes statusu saglabāja arī par spīti pieticīgajam veikumam savās noslēdzošajās spēlēs – viens punkts trijos mačos. “Industrial Steel Group” samērā negaidīti piekāpās tabulas lejasgala vienībai AFK “Laikmets” (1:4) un “Evolution Latvia” (2:4), kā arī cīnījās neizšķirti pret FK “Kadaga” (3:3), kur spēles gaitā neprata nosargāt komfortablo 3:0 handikapu.

Otro vietu grupā izcīnīja “Evolution Latvia”, kas bez minētās uzvaras pār “Industrial Steel Group” (25) citā mačā ar 2:0 uzveica arī FK “Kadaga” (21), kas, iegūstot divus punktus pēdējās trīs spēlēs (bez jau minētajiem rezultātiem cīnījās neizšķirti arī ar FK “Partizāns”) ieņēma trešo pozīciju.

Uzreiz “aiz borta” jeb vadošā trijnieka C apakšgrupā palika 18 punktus savākušās “LSPA/Husky” un FK “Ķekavas novads”. Ķekavas kluba telpu futbolistiem vēl bija palikušas teorētiskas izredzes iekļūt pirmajā trijniekā, taču pašu zaudētie punkti (1:1 pret AFK “Laikmets”) un tiešo konkurentu veikums neļāva viņiem šo mērķi sasniegt.

Deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas no 22. janvāra uzsāks spēkošanos par medaļām D apakšgrupā, deviņas nākamās labākās komandas E grupā sadalīs vietu izkārtojumu no 10.-18. pozīcijai, savukārt atlikušās piecas līgas dalībnieces F grupā spēkosies par 19.-23. vietu.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin