Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Ziņas
Izaicinājuma līgas pirmais etaps nonāk finiša taisnē
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.1.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas pirmajā etapā atlicis aizvadīt vairs tikai vienu spēli, bet jau tagad zināmas visas deviņas komandas, kas nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Pēdējās četras vakances aizpildīja “Garāža”, “Cerber”, “Evolution Latvia” un FK “Kadaga” vienības.

Sacensību A apakšgrupā jau iepriekš vadošajā trijniekā vietu bija garantējusi “Estoty/JOMA TEAM”, kas divās noslēdzošajās cīņās uzveica “NAPALM” vienību (7:6 un 5:3), tādējādi sacensību pirmo etapu noslēdzot ar 31 punktu un vadošo pozīciju kopvērtējuma tabulā.

Otru ceļazīmi cīņas turpināšanai par medaļām šajā grupā nopelnīja ārpus konkurences startējošā “Garāža”, kura līgas pirmo etapu noslēdza ar izcilu veikumu – deviņi punkti trijos mačos. “Garāža” telpu futbolisti guva virsroku dueļos ar “USB” (3:1), “RegVardy” (6:4) un “Cerber” (3:1), sasniedzot 24 punktu apjomu un nodrošinot apakšgrupas vicelīderes godu. Punkta atstatumā no otrās vietas finišēja “Cerber”, kas bez jau minētās neveiksmes pret “Garāža” svinēja svarīgu panākumu pār vienu no tiešajām konkurentēm “RegVardy” (3:1), kā arī dalīja punktus uz pusēm ar “LJA” – 1:1.

Pavisam netālu ārpus līderu trijnieka palika “RegVardy” (22), kā arī “Rīgas Pašvaldības Policija” (20), kas savā noslēdzošajā mačā ar 3:1 uzveica “USB”.

Četri mači iepriekšējā nedēļā risinājās B grupā, kur jau pirms tam bija noskaidrotas trīs labākās vienības – “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (36), “RTU/Viesulis” (34) un “RAITA” (30). “EUROLOGI/GiftPrint.LV” Izaicinājuma līgas pirmo etapu noslēdza ar spraigā duelī izcīnītu panākumu pār FK “TUC/Ropaži” (2:1), savukārt “RTU/Viesulis” cīnījās neizšķirti ar ceturtās pozīcijas īpašnieci “AVANTEX” (22) – 2:2.

Vēl šajā apakšgrupā “ropažnieki” ar 5:1 pieveica kopvērtējuma pastarīti “Baldone”, savukārt “OSK Ostnieks/Marshal” FC guva virsroku cīņā pret FC “PETROW STAR” – 5:4. B grupas ietvaros vēl atlicis aizvadīt maču starp “RAITA” un “AVANTEX”, taču tā gala iznākums nekādā veidā nevar ietekmēt situāciju kopvērtējuma tabulā.

Visbeidzot C apakšgrupā iepriekš vietu pirmajā trijniekā bija garantējusi “Industrial Steel Group”, kas līderes statusu saglabāja arī par spīti pieticīgajam veikumam savās noslēdzošajās spēlēs – viens punkts trijos mačos. “Industrial Steel Group” samērā negaidīti piekāpās tabulas lejasgala vienībai AFK “Laikmets” (1:4) un “Evolution Latvia” (2:4), kā arī cīnījās neizšķirti pret FK “Kadaga” (3:3), kur spēles gaitā neprata nosargāt komfortablo 3:0 handikapu.

Otro vietu grupā izcīnīja “Evolution Latvia”, kas bez minētās uzvaras pār “Industrial Steel Group” (25) citā mačā ar 2:0 uzveica arī FK “Kadaga” (21), kas, iegūstot divus punktus pēdējās trīs spēlēs (bez jau minētajiem rezultātiem cīnījās neizšķirti arī ar FK “Partizāns”) ieņēma trešo pozīciju.

Uzreiz “aiz borta” jeb vadošā trijnieka C apakšgrupā palika 18 punktus savākušās “LSPA/Husky” un FK “Ķekavas novads”. Ķekavas kluba telpu futbolistiem vēl bija palikušas teorētiskas izredzes iekļūt pirmajā trijniekā, taču pašu zaudētie punkti (1:1 pret AFK “Laikmets”) un tiešo konkurentu veikums neļāva viņiem šo mērķi sasniegt.

Deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas no 22. janvāra uzsāks spēkošanos par medaļām D apakšgrupā, deviņas nākamās labākās komandas E grupā sadalīs vietu izkārtojumu no 10.-18. pozīcijai, savukārt atlikušās piecas līgas dalībnieces F grupā spēkosies par 19.-23. vietu.
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Augusto Rizoto Vidals Pesoa
Augusto Rizoto Vidals Pesoa

(Futbola Parks / LSPA)
27
Salvis Sprūžs
Salvis Sprūžs

(AFK Laikmets)
31
Kirills Rusjanovskis
Kirills Rusjanovskis

(FREE)
36
Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs

(Baltic International Bank)
44
Aleksandrs Jerikalovs*
Aleksandrs Jerikalovs*

(TRILINES)
44
Jurijs Plepis
Jurijs Plepis

(RAITA**)
46

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin