Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Līderu kvartets svin uzvaras Alternatīvajā līgā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 22.1.2018
Aizvadītajā kārtā uzvaras izcīnīja visas četras šī brīža vadošās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvās līgas vienības – “GiftPrint.LV/EUROLOGI”, “TFK LATS/METALS.LV”, FK “Stopiņi/LAS” un “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”.

Sacensību kopvērtējuma līdere “GiftPrint.LV/EUROLOGI” izcīnīja jau septīto uzvaru pēc kārtas, pieveicot “TRILINES” vienību – 3:0. Divus no vārtiem šajā spēlē guva Andrejs Bakradze, bet viens trāpīgs raidījums Edgara Locāna rēķinā.

Pie trim punktiem septītajā kārtā tika arī pirmās vietas īpašnieces tuvāko sekotāju trio, kurā ietilpst “TFK LATS/METALS.LV”, FK “Stopiņi/LAS” un “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”. “TFK LATS/METALS.LV” jau pirmajā puslaikā iekrāja solīdu pārsvaru cīņā ar FC “ORIS” (5:1), mača izskaņā kaldinot panākumu ar rezultātu 6:3 (divi vārti Andrejam Demčukam un Edgaram Ratkevičam). Pēc līdzīga scenārija uzvaru izcīnīja arī FK “Stopiņi/LAS”, kas pirmo 20 minūšu laikā guva piecus bezatbildes vārtus, bet visā spēlē pieveica “Ropaži” vienību ar 6:2 (divi vārti uzvarētāju rindās Vjačeslavam Ņekrasovam).

Tikmēr “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”, pateicoties Aleksandra Pitkina un Sergeja Soboļeva “dublim”, ar 7:3 pārspēja FK “Labas preces”. A.Pitkins šobrīd ir viens no diviem rezultatīvākajiem Alternatīvās līgas futbolistiem – viņa rēķinā 11 vārtu guvumi (tikpat precīzi sitieni arī FC “Maskachka 2” pārstāvim Aleksejam Gavrikovam).

Tāpat kā iepriekš arī pēc šīs kārtas līderes “GiftPrint.LV/EUROLOGI” pārsvars pār trim tuvākajām sekotājām saglabājās piecu punktu apjomā.

Citā septītās kārtas duelī piektās pozīcijas īpašniece FC “Maskachka 2” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, atstājot “sausā” FK “Ziemeļblāzma” (4:0), savukārt otro panākumu pēc piecu neveiksmju sērijas guva “PFD”, kas ar 12:4 pieveica “RISEBA” (četri vārtu guvumi Vadimam Jemeļjanovam, trīs – Pāvelam Semjonovam).

Līgas nākamā kārta Rīgas 15. vidusskolā risināsies 26. janvārī un 2. februārī.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin