Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
“JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com” palielina atrāvienu Elites līgā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.1.2018
“JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com” komandas aizvadītās kārtas ietvaros 15. vidusskolā guva kārtējās uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgas čempionātā, tādējādi vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas augšgalā. Savukārt otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja “Futbola Parks/LSPA”, kas par spīti tam saglabāja vietu kopvērtējuma trešajā ailītē.

Pašreizējā pirmās vietas īpašniece “JakoSport&Graanul Pellets” šīs kārtas vienīgajā trešdienas mačā ļoti saspringtā mačā ar minimālu rezultātu 4:3 pārspēja “Olaine” vienību. Izšķirošos vārtus līdere guva noslēdzošajā minūtē pēc lieliski izspēlētas kombinācijas – Aleksandra Trupa piespēli no sāniem vārtu priekšā apzināti tālāk palaida soda laukumā esošais Anatolijs Maksimenko, bet pie tālā vārtu stūra to kritienā vārtos raidīja Oļegs Popovs.

Uzvarētāju sastāvā vēl vārtus šajā cīņā guva arī jau minētie A.Trups un A.Maksimenko, kā arī Igors Poļakovs, kamēr “Olaine” rindās pa reizei precīzi sita Vitālijs Abramovs, Ruslans Drabovičs un Ruslans Medvedins.

Daudz vieglākā ceļā pie trim punktiem tika līderes ciešākā sāncense “Bettend.com”, kas svētdien ar 7:2 sagrāva FC “INTER STAR”, divus vārtus uzvarētāju sastāvā gūstot Artūram Blankenfeldam. “Bettend.com” no pirmās vietas īpašnieces joprojām atrodas divu punktu atstatumā, bet abu šo komandu pārliecinošais atrāviens tabulā tām ir jau garantējis vietu pirmajā četriniekā un iespēju turpināt cīņu par zelta medaļām Elites līgas otrajā etapā.

Neveiksmīga šī kārta izvērtās “Futbola Parks/LSPA” vienībai – tā piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas, par spīti tam saglabājot trešo vietu tabulā. Cīņā pret “DSV Transport” “studenti” cieta bezierunu kapitulāciju (2:8), trīs vārtus “transportnieku” sastāvā gūstot Igoram Krilovam, bet divus – Mihailam Ivanovam. Līgas kopvērtējumā “Futbola Parks/LSPA” līderei “JakoSport&Graanul Pellets” zaudē jau desmit punktus, bet savu šīs kārtas pāridarītāju, kas atrodas vietu zemāk, apsteidz vairs tikai par viena punkta tiesu.

Vēl vienā svētdienas duelī pēc ilgas neveiksmīgu spēļu sērijas otro panākumu sezonā kaldināja pastarīte “Baltic International Bank” (BIB), kas ar 3:2 pieveica “FREE”. Uzvaru “BIB” vienībai nodrošināja divi vārtu guvumi mača pēdējā minūtē, kad precīzi bija Sergejs un Pāvels Blizņuki.

Arī pēc šīs kārtas Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadību saglabāja 14 vārtus guvušais Aleksandrs Mihailovs (“Olaine”), no kura par diviem precīziem raidījumiem atpaliek “Bettend.com” futbolists Vitālijs Veinbergs.

Elites līgas pirmajā posmā vēl atlikušas trīs kārtas, no kurām nākamā risināsies 4. februārī.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin