Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Izaicinājuma līgā sācies izšķirošais sacensību etaps
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.1.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgas sācies izšķirošais etaps, kurā visas 23 dalībnieces noskaidros ne tikai godalgoto vietu ieguvējas, bet arī kopējo pozīciju sadalījumu no pirmās līdz pat pēdējai.

Kā ziņots, līdz ar pirmā posma noslēgšanos turnīra turpinājumā D apakšgrupā pirmā etapa deviņas labākās vienības, ņemot līdzi rezultātus ar savas grupas sāncensēm, cīnīsies par godalgotajām vietām, nākamās deviņas spēcīgākās komandas E grupā sadalīs 10.-18. vietu, savukārt atlikušās piecas F grupā noskaidros izkārtojumu kopējā vērtējumā no 19. līdz 23. pozīcijai.

Spēcīgākajā jeb D grupā kopš 23. janvāra aizvadītas sešas spēles, sekmīgi izšķirošo etapu sākot pašreizējai apakšgrupas līderei “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (15), kas izcīnīja divas uzvaras, pārspējot “Cerber” (5:3) un FK “Kadaga” (4:0). Divas nākamās tabulas ailītes šobrīd ieņem deviņus punktus sakrājušās “Evolution Latvia” un “RTU/Viesulis”, no kurām minētajā laika periodā laukumā devās tikai pēdējā. “Studenti” abus savus mačus aizvadīja ar mainīgām sekmēm, spraigā cīņā ar 3:4 piekāpjoties FK “Kadaga”, savukārt divas dienas pēc tam reabilitējoties spēlē pret “Industrial Steel Group” – 6:1 (trīs vārti Andim Dombrovskim).

Tāpat divās cīņās piedalījās “Estoty/JOMA TEAM” (8), kas pēdējā minūtē izlaida no rokām uzvaru pret “Industrial Steel Group” (4:4), kā arī ar 0:2 atzina “RAITA” vienības pārākumu.

Tikpat punktus, cik “Estoty/JOMA TEAM” – 8 -, šobrīd savākuši arī “RTU/Viesulis” telpu futbolisti, bet tālāk tabulā izkārtojušās “Cerber” un “RAITA” (abām 6 punkti), kā arī pa četriem punktiem iekrājušās “Garāža” un FK “Kadaga”.

Astoņi dueļi kopš 21. janvāra notikuši E grupā. Šeit nedaudz priekšā konkurentēm atrodas “Rīgas Pašvaldības Policija” (13), kas otro etapu sāka ar sešiem izcīnītiem punktiem trijās spēlēs. "Policisti” bija pārāki cīņās ar “AVANTEX” (4:3) un FC “PETROW STAR” (11:2 un septiņi vārti Ralfam Apsītim), tomēr piekāpās “LSPA/Husky” vienībai – 3:5.

Par punkta tiesu no līderes patlaban atpaliek “LSPA/Husky” (12), kas bez jau pieminētās uzvaras pār tiešajiem konkurentiem cieta neveiksmi mačā ar “Napalm” (3:4). Savukārt divu nākamo kopvērtējuma pozīciju īpašnieces cīnījās mainīgām sekmēm. “RegVardy” (11) savā vienīgajā mačā ar 4:2 sarūgtināja FC “PETROW STAR”, kamēr FK “Ķekavas novads” (10) apmainījās abpusējām “laipnībām” divos dueļos ar “OSK Ostnieks/Marshal FC” – 3:1 un 5:7.

Vēl vienā mačā līdzīgi kā “Napalm” pie pirmās uzvaras šajā sacensību etapā tika AFK “Laikmets”, kas uzveica “AVANTEX” (6:1).

Tikmēr F grupā pirmajā vietā ar astoņiem punktiem izvirzījusies “LJA”, pārliecinoši sagraujot FK “Partizāns” (7:1), kā arī ļoti rezultatīvā duelī slēdzot 6:6 “miera līgumu” ar “Baldone” vienību, kas spēles gaitā neprata nosargāt iekrāto 4:0 pārsvaru. Citā mačā uzvaru ar minimālu rezultātu 2:1 svinēja “USB”, pārspējot FK “TUC/Ropaži”.

Izaicinājuma līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 35 gūtiem vārtiem pārliecinošu vadību joprojām saglabā “EUROLOGI/GiftPrint.LV” pārstāvis Andrejs Bakradze.

Rīgas kausa ceturtdaļfinālā iekļūst FK “Kadaga” un “Napalm”

Janvāra vidū risinājās abas Rīgas telpu futbola kausa izcīņas astotdaļfināla spēles. Vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja FK “Kadaga”, kas atstāja “sausā” FK “Partizāns” (4:0), kā arī “Napalm” telpu futbolisti, kuri uzveica “RTU/Viesulis” vienību – 5:2.

Ceturtdaļfinālā šīm komandām pievienosies vēl sešas vienības – Latvijas Virslīgu pārstāvošā “New Project”, 1.līgas čempionāta dalībniece “PB Line/Dinair”, kā arī četras Elites līgas komandas – “Bettend.com”, “DSV Transport”, FC “INTER STAR” un “Futbola Parks/LSPA”. Pirmais duelis par vietu pusfinālā notiks jau 31. janvārī, kad Rīgas 15. vidusskolā plkst.21.00 “DSV Transport” uzņems “PB Line/Dinair”, savukārt 5. februārī plkst.21.15 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) zālē spēkus samēros “Napalm” un “Futbola Parks/LSPA”.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin