Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Pārtrūkst “GiftPrint.LV/EUROLOGI” uzvaru sērija Alternatīvajā līgā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.2.2018
Pēc septiņām uzvarētām spēlēm zaudējumu Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvās līgas nule kā aizvadītajā astotajā kārtā piedzīvoja līdere “GiftPrint.LV/EUROLOGI”. Par spīti šai neveiksmei komanda saglabāja vadības grožus kopvērtējuma tabulā.

Turnīra līdere šajā kārtā samēroja spēkus ar vienu no ciešākajām konkurentēm FK “Stopiņi/LAS”, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 2:4. “Stopiņi/LAS” jau pirmā puslaika vidū ieguva komfortablu 2:0 pārsvaru, un atlikušajā cīņas gaitā vadības grožus no rokām vairs neizlaida, kaut arī sāncenšiem divkārt izdevās samazināt rezultāta deficītu līdz minimumam (1:2 un 2:3). Izšķirošo punktu mačam pielika Oleksandra Saluna pēdējā minūtē gūtie vārti, ļaujot “Stopiņi/LAS” komandai izcīnīt svarīgu panākumu.

Tāpat trīs punktus šajā kārtā ieguva cita favorīte TFK “LATS/METALS.LV”, kas spraigā duelī ar 5:4 pieveica “Ziemeļblāzma”, izcīnot sesto panākumu pēc kārtas. “Hat-trick” uzvarētāju sastāvā realizēja Edgars Ratkevičs, kura rēķinā arī izšķirošais raidījums mača izskaņā, pēc kura TFK “LATS/METALS.LV” nodrošināja kāroto uzvaru.

Trīs kārtas pirms sacensību noslēguma Alternatīvās līgas kopvērtējumā, kā minēts, līderes statusu saglabā “GiftPrint.LV/EUROLOGI” (21), no kuras par diviem punktiem atpaliek FK “Stopiņi/LAS” un TFK “LATS/METALS.LV” (katrai pa 19), bet pa pieciem 16 punktus savākušās “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS” un FC “Maskachka 2”.

Neviena no abām pēdējām šajā kārtā savu uzvaru bagāžu nepapildināja. FC “Maskachka 2” vēl septiņas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes cīņā ar “TRILINES” atradās komfortablā vadībā (5:2), tomēr pēdējo piecu minūšu laikā ielaida trīs vārtus un gala rezultātā piedzīvoja neizšķirtu – 5:5 (FC “Maskachka 2” sastāvā trīs vārtus guva Genādijs Beļajevs). Savukārt “Estoty/JOMA TEAM LEGENDS” ar 3:7 piekāpās “Ropaži”, uzvarētāju sastāvā “hat-trick” realizējot uzreiz diviem futbolistiem – Aleksejam Mozolim un Igoram Krasovam.

Citā duelī pēc neveiksmīgā sezonas sākuma trešo uzvaru pēc kārtas kaldināja “PFD”, spraigā cīņā pieveicot FC “ORIS” (6:5), kamēr “RISEBA” ar 6:1 lika kapitulēt FK “Labas preces”.

Alternatīvās līgas rezultatīvākais spēlētājs pēc šīs kārtas ar 12 gūtiem vārtiem ir Aleksandrs Pitkins (“Estoty/JOMA TEAM LEGENDS”), savukārt par vienu precīzu sitienu mazāk Aleksejam Gavrikovam (FC “Maskachka 2”).

Līgas nākamā kārta Rīgas 15. vidusskolā risināsies 9. un 16. februārī.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin