Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Līderu duetam kārtējie panākumi Elites līgā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 6.2.2018
Aizvadītajā svētdienā kārtējās uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgas čempionātā izcīnīja abas vadošās komandas “JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com”, tādējādi vēl vairāk nostiprinot vadību kopvērtējuma tabulā.

Pašreizējā līdere “JakoSport&Graanul Pellets” aktuālās kārtas ietvaros tikās ar trešajā pozīcijā esošo “Futbola Parks/LSPA”, gūstot kārtējo panākumu - 5:3. Aizraujoša izvērtās mača galotne – cīņas priekšpēdējā minūtē, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, “studenti” līdz ar precīzu Edgara Ozola sitienu samazināja rezultāta deficītu līdz minimumam (3:4) un turpināja šādā garā aktīvi uzbrukt arī cīņas izskaņā.

Panākt izlīdzinājumu “Futbola Parks/LSPA” tomēr neizdevās, turklāt burtiski pēdējā sekundē jau tukšos vārtos bumbu raidīja Oļegs Popovs, panākot 5:3 “JakoSport&Graanul Pellets”. O.Popovs kopumā šajā cīņā guva divus vārtus, bet pa reizei precīzi sita Jevgēņijs Aleksejenko, Aleksandrs Trups un Anatolijs Maksimenko, kamēr pretinieku komandai bez E.Ozola vēl “izcēlās” arī Pauls Mesters un Māris Spalviņš.

Pie uzvaras tika arī līderes tuvākā sekotāja “Bettend.com”, kas atstāja “sausā” “DSV Transport” komandu – 6:0. Izšķirošo pārsvaru “Bettend.com” nodrošināja otrajā puslaikā, kad guva piecus bezatbildes vārtus.

Līgas kopvērtējuma tabulā abas vadošās komandas veikušas vērā ņemamu atrāvienu no pārējām konkurentēm. “JakoSport&Graanul Pellets” pārsvars pār “Bettend.com” šobrīd ir divu punktu apjomā, bet trešās vietas īpašniece “Futbola Parks/LSPA” līderei zaudē jau 13 punktus.

Pieci Jurija Ivanova vārtu guvumi citā spēlē palīdzēja “Olaine” komandai pārtraukt četru neuzvarētu maču sēriju un gūt panākumu cīņā ar “FREE” – 7:3. Savukārt FC “INTER STAR” un “Baltic International Bank” (BIB) vienību savstarpējā duelī pārāka ar rezultātu 2:0 bija pirmā.

Arī pēc šīs kārtas Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadību saglabāja 16 vārtus guvušais Aleksandrs Mihailovs (“Olaine”), no kura par diviem precīziem raidījumiem atpaliek viņa komandas biedrs J.Ivanovs.

Elites līgas pirmajā posmā vēl atlikušas divas kārtas, no kurām nākamā risināsies 11. februārī. Sacensību otrajā etapā, ņemot līdzi visus divu apļu cīņu izcīnītos rezultātus un punktus, pirmais četrinieks, kas cīnās par godalgotajām vietām, izspēlēs papildus mačus katrs ar katru savā starpā, noskaidrojot Elites līgas godalgoto vietu ieguvējus. Savukārt otrais kvartets sadalīs izkārtojumu no piektās līdz astotajai pozīcija.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin