Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Ziņas
Elites līgas pirmais posms iegājis finiša taisnē
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 13.2.2018
Iepriekšējā svētdienā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Elites līgas čempionātā pirmā etapa priekšpēdējā kārta. Abas līderes -“JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com” – šoreiz pie uzvarām netika, tomēr par spīti tam jau priekšlaikus ir nodrošinājušas vietu pirmajā četriniekā, kas turpinās cīņu par medaļām.

Kopvērtējuma līdere “JakoSport&Graanul Pellets” svētdien piedzīvoja trešo zaudējumu sezonā, spraigā cīņā piekāpjoties “DSV Transport” – 3:4. Mača gaitā favorīte divkārt pabija vadībā (1:0 un 2:1), tomēr otrā puslaika sākumā zaudēja vadības grožus, un spēles beigu daļā tā arī nespēja panākt vismaz neizšķirtu. “DSV Transport” rindās pa vieniem vārtiem guva Juris Bleiders, Vitālijs Laužels, Mihails Ivanovs un Artjoms Ignatjevs, kamēr pretinieku sastāvā “dubli” realizēja Anatolijs Maksimenko, bet viens precīzs sitiens – Vitālijam Smirnovam. “DSV Transport” pēc šīs uzvaras pacēlās uz trešo vietu tabulā.

Pēc piecu uzvaru sērijas aktuālajā kārtā punktus zaudēja arī otrās vietas īpašniece “Bettend.com”, kas cīnījās neizšķirti 5:5 ar “Baltic International Bank” (BIB). Abas sāncenses pirmo 20 minūšu laikā guva katra pa diviem vārtiem, un līdzsvars šajā ziņā saglabājās arī otrajā puslaikā. Jāpiebilst, ka izlīdzinājumu cīņas izskaņā, panākot 5:5, BIB vienības rindās panāca Sergejs Blizņuks.

Ceturto neveiksmi pēc kārtas svētdien piedzīvoja “Futbola Parks/LSPA”, kas ar rezultātu 1:3 piekāpās “FREE” vienībai, uzvarētāju sastāvā visus trīs vārtus gūstot Vladimiram Jančenkovam. Savukārt citā duelī pat četri Jurija Ivanova trāpīgie raidījumi nespēja palīdzēt “Olaine” komandai sasniegt pozitīvu gala iznākumu cīņā ar FC “INTER STAR” – 6:7. Pēdējo sastāvā ar trīs vārtu guvumu izcēlās Anatolijs Mežeckis.

Līgas kopvērtējuma tabulā, kā minēts, vietu pirmajā četriniekā jau nodrošinājušas “JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com”, savukārt par atlikušajām divām vakancēm solās būt ļoti spraiga spēkošanās pirmā etapa noslēdzošajā kārtā.

Pēc šīs kārtas Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadību pārņēmis 18 vārtus guvušais J.Ivanovs (“Olaine”), no kura par diviem precīziem raidījumiem atpaliek viņa komandas biedrs Aleksandrs Mihailovs.

Elites līgas pirmajā posmā vēl atlikusi viena kārta, kas risināsies 18. februārī. Sacensību otrajā etapā, ņemot līdzi visus divu apļu cīņu izcīnītos rezultātus un punktus, pirmais četrinieks, kas cīnās par godalgotajām vietām, izspēlēs papildus mačus katrs ar katru savā starpā, noskaidrojot Elites līgas godalgoto vietu ieguvējus. Savukārt otrais kvartets sadalīs izkārtojumu no piektās līdz astotajai pozīcija.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2017.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
35
Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko

(OSK Ostnieks / Marshal FC )
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin