Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Staņislavs Gurovojs
Staņislavs Gurovojs
Vārtsargs32
2Aleksandrs Leins
Aleksandrs Leins
91Uzbrucējs24
3Igors Bondarenko
Igors Bondarenko
4Uzbrucējs31
4Aleksandrs Morevs
Aleksandrs Morevs
1Aizsargs32
5Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
22Uzbrucējs34
8Romans Kornijenko
Romans Kornijenko
Aizsargs38
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
Universāls38
10Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
65Aizsargs35
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
161Uzbrucējs33
12Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
134Uzbrucējs24
13Igors Galkins
Igors Galkins
1Universāls43
14Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
34Aizsargs29
15Andrejs Kozirevs
Andrejs Kozirevs
Aizsargs42
15Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
13Aizsargs30
16Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
111Uzbrucējs39
17Deniss Lobačs
Deniss Lobačs
3Universāls21
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
1Vārtsargs36
26Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
61Aizsargs31

Kopā iesisti vārti: 75   |   Vidējais komandas vecums: 32.9


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Industrial Steel Group2:4
2:1
3:3
4:3
4:1
4:3
4:3
4:3
3:2
1:4
5:1
2:1
2878%38:29
2.Evolution Latvia1:2
4:2
7:3
2:0
5:4
2:5
5:5
0:12
3:2
8:0
10:5
5:3
2569%52:43
3.FK Kadaga3:4
3:3
0:2
3:7
3:1
3:0
1:1
6:2
5:0
3:1
5:0
3:3
2158%38:24
4.LSPA / Husky*3:4
1:4
5:2
4:5
0:3
1:3
5:2
3:6
3:1
11:1
4:2
9:4
1850%49:37
5.FK Ķekavas novads3:4
3:4
12:0
5:5
2:6
1:1
6:3
2:5
1:1
7:2
6:5
6:1
1850%54:37
6.AFK Laikmets4:1
2:3
0:8
2:3
1:3
0:5
1:11
1:3
2:7
1:1
3:3
4:1
822%21:49
7.FK Partizāns1:2
1:5
3:5
5:10
3:3
0:5
4:9
2:4
1:6
5:6
1:4
3:3
26%29:62
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
24.oktobrī
Industrial Steel Group - AFK Laikmets 3:2
Protokols
otrdien 21:30
31.oktobrī
Industrial Steel Group - LSPA / Husky* 4:1
Protokols
ceturtdien 20:30
2.novembrī
FK Ķekavas novads - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
otrdien 21:30
7.novembrī
Industrial Steel Group - FK Ķekavas novads 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:20
26.novembrī
Evolution Latvia - Industrial Steel Group 1:2
Protokols
otrdien 21:30
5.decembrī
Industrial Steel Group - FK Partizāns 5:1
Protokols
piektdien 21:15
8.decembrī
LSPA / Husky* - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
otrdien 20:00
12.decembrī
FK Kadaga - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
ceturtdien 21:20
4.janvārī
FK Partizāns - Industrial Steel Group 1:2
Protokols
otrdien 21:00
9.janvārī
AFK Laikmets - Industrial Steel Group 4:1
Protokols
sestdien 19:30
13.janvārī
Industrial Steel Group - Evolution Latvia 2:4
Protokols
otrdien 21:30
16.janvārī
Industrial Steel Group - FK Kadaga 3:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:2
1:2
3:2
4:2
7:2
1:6
2:2
4:2
4:1
8:5
4:1
4:2
4:0
2:4
4:2
5:3
3777%61:38
2.Estoty / JOMA TEAM2:1
2:4
3:2
0:2
1:0
5:5
4:4
2:3
4:2
8:0
3:3
5:1
4:3
2:1
1:2
2:1
3063%48:34
3.RAITA**2:4
2:3
2:0
2:3
7:1
1:2
3:2
4:1
8:3
1:7
0:0
4:2
4:2
4:5
7:3
5:1
2858%56:39
4.RTU / Viesulis6:1
2:7
5:5
0:1
2:1
1:7
6:1
4:4
9:2
6:3
4:2
2:1
4:2
3:4
3:4
2:2
2756%59:47
5.Industrial Steel Group2:4
2:2
3:2
4:4
1:4
2:3
4:4
1:6
2:4
2:1
8:3
1:3
3:3
4:3
3:1
10:3
2246%52:50
6.Evolution Latvia5:8
1:4
0:8
2:4
7:1
3:8
3:6
2:9
1:2
4:2
4:3
1:7
7:3
2:0
8:3
2:1
2144%52:69
7.Garāža*2:4
1:4
1:5
3:3
2:4
0:0
1:2
2:4
3:1
3:8
7:1
3:4
5:4
3:0
3:1
1:2
1735%40:47
8.FK Kadaga4:2
0:4
1:2
3:4
5:4
2:4
4:3
2:4
3:4
3:3
0:2
3:7
0:3
4:5
2:2
8:4
1429%44:57
9.Cerber3:5
2:4
1:2
2:1
1:5
3:7
2:2
4:3
3:10
1:3
1:2
3:8
2:1
1:3
4:8
2:2
1123%35:66
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:45
23.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - Industrial Steel Group 4:4
Protokols
ceturtdien 20:20
25.janvārī
RTU / Viesulis - Industrial Steel Group 6:1
Protokols
otrdien 21:30
6.februārī
Industrial Steel Group - Garāža* 8:3
Protokols
trešdien 21:25
7.februārī
RAITA** - Industrial Steel Group 3:2
Protokols
otrdien 21:30
13.februārī
Industrial Steel Group - Cerber 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:30
22.februārī
Garāža* - Industrial Steel Group 3:1
Protokols
otrdien 21:30
27.februārī
Industrial Steel Group - RAITA** 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
6.marta
Industrial Steel Group - Estoty / JOMA TEAM 3:2
Protokols
sestdien 19:45
10.marta
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Industrial Steel Group 2:2
Protokols
otrdien 21:30
13.marta
Industrial Steel Group - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:4 (Foto)
Protokols
ceturtdien 21:40
15.marta
Cerber - Industrial Steel Group 3:10
Protokols
otrdien 21:30
20.marta
Industrial Steel Group - RTU / Viesulis 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin