Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Staņislavs Gurovojs
Staņislavs Gurovojs
Vārtsargs31
2Aleksandrs Leins
Aleksandrs Leins
61Uzbrucējs23
3Igors Bondarenko
Igors Bondarenko
4Uzbrucējs31
4Aleksandrs Morevs
Aleksandrs Morevs
1Aizsargs31
5Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
1Uzbrucējs33
8Romans Kornijenko
Romans Kornijenko
Aizsargs37
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
Universāls37
10Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
44Aizsargs34
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
101Uzbrucējs33
12Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
104Uzbrucējs23
13Igors Galkins
Igors Galkins
1Universāls43
14Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
22Aizsargs29
15Andrejs Kozirevs
Andrejs Kozirevs
Aizsargs41
15Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
11Aizsargs30
16Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
6Uzbrucējs38
17Deniss Lobačs
Deniss Lobačs
3Universāls21
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
1Vārtsargs35
26Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
61Aizsargs30

Kopā iesisti vārti: 53   |   Vidējais komandas vecums: 32.2


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Industrial Steel Group2:4
2:1
3:3
4:3
4:1
4:3
4:3
4:3
3:2
1:4
5:1
2:1
2878%38:29
2.Evolution Latvia1:2
4:2
7:3
2:0
5:4
2:5
5:5
0:12
3:2
8:0
10:5
5:3
2569%52:43
3.FK Kadaga3:4
3:3
0:2
3:7
3:1
3:0
1:1
6:2
5:0
3:1
5:0
3:3
2158%38:24
4.LSPA / Husky*3:4
1:4
5:2
4:5
0:3
1:3
5:2
3:6
3:1
11:1
4:2
9:4
1850%49:37
5.FK Ķekavas novads3:4
3:4
12:0
5:5
2:6
1:1
6:3
2:5
1:1
7:2
6:5
6:1
1850%54:37
6.AFK Laikmets4:1
2:3
0:8
2:3
1:3
0:5
1:11
1:3
2:7
1:1
3:3
4:1
822%21:49
7.FK Partizāns1:2
1:5
3:5
5:10
3:3
0:5
4:9
2:4
1:6
5:6
1:4
3:3
26%29:62
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
24.oktobrī
Industrial Steel Group - AFK Laikmets 3:2
Protokols
otrdien 21:30
31.oktobrī
Industrial Steel Group - LSPA / Husky* 4:1
Protokols
ceturtdien 20:30
2.novembrī
FK Ķekavas novads - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
otrdien 21:30
7.novembrī
Industrial Steel Group - FK Ķekavas novads 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:20
26.novembrī
Evolution Latvia - Industrial Steel Group 1:2
Protokols
otrdien 21:30
5.decembrī
Industrial Steel Group - FK Partizāns 5:1
Protokols
piektdien 21:15
8.decembrī
LSPA / Husky* - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
otrdien 20:00
12.decembrī
FK Kadaga - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
ceturtdien 21:20
4.janvārī
FK Partizāns - Industrial Steel Group 1:2
Protokols
otrdien 21:00
9.janvārī
AFK Laikmets - Industrial Steel Group 4:1
Protokols
sestdien 19:30
13.janvārī
Industrial Steel Group - Evolution Latvia 2:4
Protokols
otrdien 21:30
16.janvārī
Industrial Steel Group - FK Kadaga 3:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:8
1:4
11.mar
27.feb
1:2
4:2
10.mar
2:1
17.mar
1.mar
3.mar
6.mar
24.feb
7.mar
7:3
2:0
1257%22:20
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:1
8:5
17.mar
1:2
10.mar
13.mar
24.feb
5:3
7:2
1:6
4:1
1.mar
3:2
4:2
4:0
27.feb
2480%41:24
3.Estoty / JOMA TEAM27.feb
11.mar
2:1
17.mar
4:4
6.mar
1:2
2:1
1:0
5:5
3:3
5:1
3:2
0:2
4:3
13.mar
2164%30:24
4.Industrial Steel Group2:4
2:1
13.mar
10.mar
6.mar
4:4
3:1
15.mar
20.mar
1:6
8:3
22.feb
27.feb
2:3
3:3
4:3
1452%29:28
5.Cerber1:2
10.mar
3:5
24.feb
1:2
2:1
15.mar
1:3
2:2
8.mar
2:1
1:3
22.feb
14.mar
1.mar
2:2
830%15:21
6.RTU / Viesulis1.mar
17.mar
6:1
2:7
5:5
0:1
6:1
20.mar
8.mar
2:2
15.mar
27.feb
2:1
1:7
22.feb
3:4
1141%27:29
7.Garāža*6.mar
3.mar
1.mar
1:4
1:5
3:3
22.feb
3:8
3:1
1:2
27.feb
15.mar
13.mar
21.feb
8.mar
3:0
733%15:23
8.RAITA**7.mar
24.feb
2:4
2:3
2:0
2:3
3:2
27.feb
14.mar
22.feb
7:1
1:2
21.feb
13.mar
4:2
6.mar
1250%23:17
9.FK Kadaga0:2
3:7
27.feb
0:4
13.mar
3:4
3:4
3:3
2:2
1.mar
4:3
22.feb
0:3
8.mar
6.mar
2:4
517%20:36
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:45
23.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - Industrial Steel Group 4:4
Protokols
ceturtdien 20:20
25.janvārī
RTU / Viesulis - Industrial Steel Group 6:1
Protokols
otrdien 21:30
6.februārī
Industrial Steel Group - Garāža* 8:3
Protokols
trešdien 21:25
7.februārī
RAITA** - Industrial Steel Group 3:2
Protokols
otrdien 21:30
13.februārī
Industrial Steel Group - Cerber 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:30
22.februārī
Garāža* - Industrial Steel Group Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
otrdien 21:30
27.februārī
Industrial Steel Group - RAITA** Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
otrdien 21:30
6.marta
Industrial Steel Group - Estoty / JOMA TEAM Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
sestdien 19:45
10.marta
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Industrial Steel Group Imantas 11a, 69. vsk.
Protokols
otrdien 21:30
13.marta
Industrial Steel Group - EUROLOGI / GiftPrint.LV Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
ceturtdien 21:40
15.marta
Cerber - Industrial Steel Group Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
Protokols
otrdien 21:30
20.marta
Industrial Steel Group - RTU / Viesulis Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin