Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Evolution Latvia
Lomonosova 1, TSI
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Valerijs Sčerbaks
Valerijs Sčerbaks
Universāls20
1Konstantins Koleimčuks
Konstantins Koleimčuks
1Universāls26
2Pavels Stavovojs
Pavels Stavovojs
Universāls29
2Jevģenijs Aleksejevs
Jevģenijs Aleksejevs
17Universāls22
2Vitālijs Zjatkovs
Vitālijs Zjatkovs
Universāls30
3Aleksandrs Krajevs
Aleksandrs Krajevs
43Universāls22
4Aleksandrs Isajevs
Aleksandrs Isajevs
43Universāls28
5Vladimirs Pavkins
Vladimirs Pavkins
Universāls29
5Aleksejs Davidenkovs
Aleksejs Davidenkovs
7Universāls19
6Aleksejs Artjomenko
Aleksejs Artjomenko
52Universāls22
7Bashir Fard Pooorian
Bashir Fard Pooorian
Universāls34
8Maksims Jakovļevs
Maksims Jakovļevs
32Universāls26
8Marks Šneiders
Marks Šneiders
1Universāls22
9Valerij Petrov
Valerij Petrov
2Universāls26
10Aleksandrs Šušunovs
Aleksandrs Šušunovs
1Universāls29
11Jurijs Novickis
Jurijs Novickis
42Universāls26
12Ivans Petļuks
Ivans Petļuks
2Vārtsargs29
13Alvis Bukšs
Alvis Bukšs
1Universāls23
13Pauls Lagzdiņš
Pauls Lagzdiņš
31Universāls23
14Olegs Tkačovs
Olegs Tkačovs
5Universāls23
16Artjoms Šubins
Artjoms Šubins
31Universāls29

Kopā iesisti vārti: 59   |   Vidējais komandas vecums: 25.6


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.PunktiVārti
1.Industrial Steel Group2:4
2:1
3:3
4:3
4:1
4:3
4:3
4:3
3:2
1:4
5:1
2:1
2878%38:29
2.Evolution Latvia1:2
4:2
7:3
2:0
5:4
2:5
5:5
0:12
3:2
8:0
10:5
5:3
2569%52:43
3.FK Kadaga3:4
3:3
0:2
3:7
3:1
3:0
1:1
6:2
5:0
3:1
5:0
3:3
2158%38:24
4.LSPA / Husky*3:4
1:4
5:2
4:5
0:3
1:3
5:2
3:6
3:1
11:1
4:2
9:4
1850%49:37
5.FK Ķekavas novads3:4
3:4
12:0
5:5
2:6
1:1
6:3
2:5
1:1
7:2
6:5
6:1
1850%54:37
6.AFK Laikmets4:1
2:3
0:8
2:3
1:3
0:5
1:11
1:3
2:7
1:1
3:3
4:1
822%21:49
7.FK Partizāns1:2
1:5
3:5
5:10
3:3
0:5
4:9
2:4
1:6
5:6
1:4
3:3
26%29:62
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:20
22.oktobrī
Evolution Latvia - FK Ķekavas novads 5:5
Protokols
svētdien 18:20
29.oktobrī
Evolution Latvia - LSPA / Husky* 5:4
Protokols
svētdien 18:20
5.novembrī
Evolution Latvia - AFK Laikmets 3:2
Protokols
ceturtdien 20:30
9.novembrī
FK Ķekavas novads - Evolution Latvia 12:0
Protokols
ceturtdien 21:20
23.novembrī
FK Partizāns - Evolution Latvia 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:20
26.novembrī
Evolution Latvia - Industrial Steel Group 1:2
Protokols
piektdien 21:15
1.decembrī
LSPA / Husky* - Evolution Latvia 5:2
Protokols
svētdien 18:20
3.decembrī
Evolution Latvia - FK Kadaga 7:3
Protokols
otrdien 21:00
12.decembrī
AFK Laikmets - Evolution Latvia 0:8 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:20
17.decembrī
Evolution Latvia - FK Partizāns 10:5
Protokols
otrdien 20:00
9.janvārī
FK Kadaga - Evolution Latvia 0:2
Protokols
sestdien 19:30
13.janvārī
Industrial Steel Group - Evolution Latvia 2:4
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:8
1:4
11.mar
27.feb
1:2
4:2
10.mar
2:1
17.mar
1.mar
3.mar
6.mar
24.feb
7.mar
7:3
2:0
1257%22:20
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:1
8:5
17.mar
1:2
10.mar
13.mar
24.feb
5:3
7:2
1:6
4:1
1.mar
3:2
4:2
4:0
27.feb
2480%41:24
3.Estoty / JOMA TEAM27.feb
11.mar
2:1
17.mar
4:4
6.mar
1:2
2:1
1:0
5:5
3:3
5:1
3:2
0:2
4:3
13.mar
2164%30:24
4.Industrial Steel Group2:4
2:1
13.mar
10.mar
6.mar
4:4
3:1
15.mar
20.mar
1:6
8:3
22.feb
27.feb
2:3
3:3
4:3
1452%29:28
5.Cerber1:2
10.mar
3:5
24.feb
1:2
2:1
15.mar
1:3
2:2
8.mar
2:1
1:3
22.feb
14.mar
1.mar
2:2
830%15:21
6.RTU / Viesulis1.mar
17.mar
6:1
2:7
5:5
0:1
6:1
20.mar
8.mar
2:2
15.mar
27.feb
2:1
1:7
22.feb
3:4
1141%27:29
7.Garāža*6.mar
3.mar
1.mar
1:4
1:5
3:3
22.feb
3:8
3:1
1:2
27.feb
15.mar
13.mar
21.feb
8.mar
3:0
733%15:23
8.RAITA**7.mar
24.feb
2:4
2:3
2:0
2:3
3:2
27.feb
14.mar
22.feb
7:1
1:2
21.feb
13.mar
4:2
6.mar
1250%23:17
9.FK Kadaga0:2
3:7
27.feb
0:4
13.mar
3:4
3:4
3:3
2:2
1.mar
4:3
22.feb
0:3
8.mar
6.mar
2:4
517%20:36
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 19:45
3.februārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Evolution Latvia 4:1
Protokols
ceturtdien 21:40
8.februārī
Cerber - Evolution Latvia 1:2
Protokols
sestdien 18:20
10.februārī
Evolution Latvia - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:8 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:20
24.februārī
Evolution Latvia - RAITA** Lomonosova 1, TSI
Protokols
otrdien 21:45
27.februārī
Estoty / JOMA TEAM - Evolution Latvia Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
ceturtdien 20:20
1.marta
RTU / Viesulis - Evolution Latvia Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
sestdien 18:20
3.marta
Evolution Latvia - Garāža* Lomonosova 1, TSI
Protokols
otrdien 20:30
6.marta
Garāža* - Evolution Latvia Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
trešdien 21:25
7.marta
RAITA** - Evolution Latvia Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
sestdien 18:20
10.marta
Evolution Latvia - Cerber Lomonosova 1, TSI
Protokols
svētdien 18:20
11.marta
Evolution Latvia - Estoty / JOMA TEAM Lomonosova 1, TSI
Protokols
sestdien 18:20
17.marta
Evolution Latvia - RTU / Viesulis Lomonosova 1, TSI
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin