Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
EUROLOGI / GiftPrint.LV
Imantas 11a, 69. vsk.
 
 

EUROLOGI – labākie logi Jums!
GiftPrint.LV – druka uz sporta formām, druka uz keramikas, krūzēm, telefonu vāciņiem, biznesa dāvanas, suvenīri ar druku un prezentreklāma. Labākās cenas! Kvalitāte.
Футбольный клуб EUROLOGI/GiftPrint.LV динамично развивается, демонстрируя прекрасную игру. У нас несколько команд в разных лигах, и мы приветствуем желающих присоединиться к нам.
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
Vārtsargs41
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Vārtsargs37
3Nils Idžons
Nils Idžons
31Universāls30
3Oļegs Kuzņecovs
Oļegs Kuzņecovs
Universāls36
5Eduards Ļipskis
Eduards Ļipskis
Universāls43
7Andrejs Bakradze
Andrejs Bakradze
352Universāls26
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
182Universāls31
9Aleksandrs Utkins
Aleksandrs Utkins
21Aizsargs32
10Vladislavs Eidimits
Vladislavs Eidimits
514Universāls25
13Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
9Universāls27
17Vagabs Kasumovs
Vagabs Kasumovs
22Universāls26
21Nikolajs Smirnovs
Nikolajs Smirnovs
4Universāls35
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
6Universāls36
31Jevģēnijs Solovjovs
Jevģēnijs Solovjovs
Vārtsargs38
55Teimurazs Leladze
Teimurazs Leladze
3Universāls30
86Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
51Universāls31
90Kirils Ševeļovs
Kirils Ševeļovs
Universāls27

Kopā iesisti vārti: 92   |   Vidējais komandas vecums: 32.4


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7:2
1:6
3:2
4:2
1:3
6:0
11:3
4:0
3:2
12:2
2:1
2:1
10:0
4:1
3686%70:25
2.RTU / Viesulis6:1
2:7
2:1
1:7
5:4
2:2
6:2
5:2
6:1
7:2
3:1
11:1
20:0
13:4
3481%89:35
3.RAITA**2:4
2:3
7:1
1:2
4:1
9:1
4:1
8:1
6:2
7:3
11:4
7:0
12:3
9:2
3379%89:28
4.AVANTEX0:6
3:1
2:2
4:5
1:9
1:4
1:2
5:1
2:1
4:3
4:2
2:3
8:1
3:0
2252%40:40
5.FC PETROW STAR0:4
3:11
2:5
2:6
1:8
1:4
1:5
2:1
4:5
4:2
2:3
3:2
4:3
5:3
1536%34:62
6.OSK Ostnieks / Marshal FC 2:12
2:3
2:7
1:6
3:7
2:6
3:4
1:2
2:4
5:4
2:1
2:2
9:4
6:1
1331%42:63
7.FK TUC / Ropaži*1:2
1:2
1:11
1:3
0:7
4:11
3:2
2:4
2:3
3:2
2:2
1:2
5:1
4:3
1331%30:55
8.Baldone1:4
0:10
4:13
0:20
2:9
3:12
0:3
1:8
3:5
3:4
1:6
4:9
3:4
1:5
00%26:112
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 19:45
28.oktobrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - OSK Ostnieks / Marshal FC 3:2
Protokols
trešdien 21:25
1.novembrī
RAITA** - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:45
4.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RAITA** 3:2
Protokols
ceturtdien 20:35
9.novembrī
AVANTEX - EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:6
Protokols
trešdien 21:20
15.novembrī
FK TUC / Ropaži* - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:2
Protokols
piektdien 20:30
17.novembrī
Baldone - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:4
Protokols
svētdien 14:20
19.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:12
Protokols
sestdien 19:45
25.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FC PETROW STAR 11:3
Protokols
sestdien 19:45
2.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RTU / Viesulis 7:2
Protokols
ceturtdien 20:20
14.decembrī
RTU / Viesulis - EUROLOGI / GiftPrint.LV 6:1
Protokols
sestdien 19:45
16.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - AVANTEX 1:3
Protokols
svētdien 20:30
17.decembrī
FC PETROW STAR - EUROLOGI / GiftPrint.LV 0:4
Protokols
sestdien 19:45
6.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Baldone 10:0
Protokols
sestdien 19:45
13.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK TUC / Ropaži* 2:1
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:8
1:4
11.mar
27.feb
1:2
4:2
10.mar
2:1
17.mar
1.mar
3.mar
6.mar
24.feb
7.mar
7:3
2:0
1257%22:20
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:1
8:5
17.mar
1:2
10.mar
13.mar
24.feb
5:3
7:2
1:6
4:1
1.mar
3:2
4:2
4:0
27.feb
2480%41:24
3.Estoty / JOMA TEAM27.feb
11.mar
2:1
17.mar
4:4
6.mar
1:2
2:1
1:0
5:5
3:3
5:1
3:2
0:2
4:3
13.mar
2164%30:24
4.Industrial Steel Group2:4
2:1
13.mar
10.mar
6.mar
4:4
3:1
15.mar
20.mar
1:6
8:3
22.feb
27.feb
2:3
3:3
4:3
1452%29:28
5.Cerber1:2
10.mar
3:5
24.feb
1:2
2:1
15.mar
1:3
2:2
8.mar
2:1
1:3
22.feb
14.mar
1.mar
2:2
830%15:21
6.RTU / Viesulis1.mar
17.mar
6:1
2:7
5:5
0:1
6:1
20.mar
8.mar
2:2
15.mar
27.feb
2:1
1:7
22.feb
3:4
1141%27:29
7.Garāža*6.mar
3.mar
1.mar
1:4
1:5
3:3
22.feb
3:8
3:1
1:2
27.feb
15.mar
13.mar
21.feb
8.mar
3:0
733%15:23
8.RAITA**7.mar
24.feb
2:4
2:3
2:0
2:3
3:2
27.feb
14.mar
22.feb
7:1
1:2
21.feb
13.mar
4:2
6.mar
1250%23:17
9.FK Kadaga0:2
3:7
27.feb
0:4
13.mar
3:4
3:4
3:3
2:2
1.mar
4:3
22.feb
0:3
8.mar
6.mar
2:4
517%20:36
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:40
25.janvārī
Cerber - EUROLOGI / GiftPrint.LV 3:5
Protokols
sestdien 19:45
27.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Kadaga 4:0
Protokols
sestdien 19:45
3.februārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Evolution Latvia 4:1
Protokols
sestdien 18:20
10.februārī
Evolution Latvia - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:8 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:45
17.februārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Garāža* 4:1
Protokols
otrdien 21:45
20.februārī
Estoty / JOMA TEAM - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:1
Protokols
sestdien 19:45
24.februārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Cerber Imantas 11a, 69. vsk.
Protokols
otrdien 20:00
27.februārī
FK Kadaga - EUROLOGI / GiftPrint.LV Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
ceturtdien 20:30
1.marta
Garāža* - EUROLOGI / GiftPrint.LV Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
sestdien 19:45
10.marta
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Industrial Steel Group Imantas 11a, 69. vsk.
Protokols
otrdien 21:30
13.marta
Industrial Steel Group - EUROLOGI / GiftPrint.LV Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
sestdien 19:45
17.marta
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Estoty / JOMA TEAM Imantas 11a, 69. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin