Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Rīgas Pašvaldības Policija
Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
 
 

Rīgas Pašvaldības policija

Mājas lapa - rpp.riga.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Aleksandrs Karru
Aleksandrs Karru
92Universāls30
3Krišs Knodze
Krišs Knodze
2Universāls25
4Aivis Zorģis
Aivis Zorģis
12Universāls29
6Raitis Dzelzkalējs
Raitis Dzelzkalējs
21Universāls25
7Armīns Fjodorovs
Armīns Fjodorovs
12Universāls27
8Ringolds Prāvasts
Ringolds Prāvasts
41Universāls36
9Andrejs Smuļko
Andrejs Smuļko
1Universāls28
10Ralfs Apsītis
Ralfs Apsītis
1431Universāls22
11Gatis Zurkovs
Gatis Zurkovs
Universāls28
14Kristaps Smiltēns
Kristaps Smiltēns
Universāls25
15Rihards Dzikovičs
Rihards Dzikovičs
1Universāls25
16Jānis Kleperis
Jānis Kleperis
71Universāls25
17Kaspars Žodziņš
Kaspars Žodziņš
3Universāls30
18Dmitrijs Sokolovs
Dmitrijs Sokolovs
3Universāls28
19Jānis Purviņš
Jānis Purviņš
23Universāls29
20Mārcis Rūtiņš
Mārcis Rūtiņš
61Universāls25
21Lauris Saveļjevs
Lauris Saveļjevs
Vārtsargs31
21Dainis Ņikitins
Dainis Ņikitins
11Universāls23
30Sandis Gedominskis
Sandis Gedominskis
2Universāls27
31Jānis Daile
Jānis Daile
2Universāls29
32Juris Dzērve
Juris Dzērve
Universāls30
35Kristaps Taulavičus
Kristaps Taulavičus
122Universāls25
37Renārs Kazus
Renārs Kazus
261Universāls28
38Edgars Priede
Edgars Priede
931Universāls34
100Ingus Reķis
Ingus Reķis
Universāls27

Kopā iesisti vārti: 103   |   Vidējais komandas vecums: 27.6


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Estoty / JOMA TEAM3:3
5:1
1:2
2:1
5:3
1:2
1:4
10:5
7:6
5:3
6:3
3:1
6:4
6:1
3174%61:39
2.Garāža*1:5
3:3
3:1
1:2
6:4
1:1
7:4
3:0
1:0
1:2
2:2
0:4
5:3
6:0
2457%40:31
3.Cerber1:2
2:1
2:1
1:3
2:2
3:1
2:5
2:2
2:2
3:2
4:0
1:1
8:3
1:1
2355%34:26
4.RegVardy2:1
3:5
1:1
4:6
1:3
2:2
3:0
3:3
3:1
0:0
4:1
3:2
2:1
3:4
2252%34:30
5.Rīgas Pašvaldības Policija5:10
4:1
0:3
4:7
2:2
5:2
3:3
0:3
6:3
4:2
2:4
4:2
0:7
3:1
2048%42:50
6.NAPALM3:5
6:7
2:1
0:1
2:3
2:2
0:0
1:3
2:4
3:6
3:1
2:1
2:5
3:0
1433%31:39
7.LJA1:3
3:6
4:0
2:2
1:1
0:4
2:3
1:4
2:4
4:2
1:2
1:3
6:2
1:1
1229%29:37
8.USB1:6
4:6
0:6
3:5
1:1
3:8
4:3
1:2
1:3
7:0
0:3
5:2
1:1
2:6
1126%33:52
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 16:20
21.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - USB 0:7
Protokols
sestdien 16:20
28.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Estoty / JOMA TEAM 5:10
Protokols
otrdien 21:45
7.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Rīgas Pašvaldības Policija 1:4
Protokols
otrdien 21:15
14.novembrī
RegVardy - Rīgas Pašvaldības Policija 3:0 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:20
16.novembrī
LJA - Rīgas Pašvaldības Policija 2:4
Protokols
sestdien 16:20
25.novembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - RegVardy 3:3
Protokols
ceturtdien 21:40
30.novembrī
Cerber - Rīgas Pašvaldības Policija 2:5
Protokols
sestdien 16:20
2.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Cerber 2:2
Protokols
ceturtdien 20:00
7.decembrī
NAPALM - Rīgas Pašvaldības Policija 2:4
Protokols
sestdien 16:20
9.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - LJA 2:4
Protokols
otrdien 20:30
19.decembrī
Garāža* - Rīgas Pašvaldības Policija 7:4
Protokols
sestdien 16:20
23.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - NAPALM 6:3
Protokols
sestdien 16:20
30.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Garāža* 0:3
Protokols
piektdien 20:50
12.janvārī
USB - Rīgas Pašvaldības Policija 1:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.LSPA / Husky*2.mar
4:4
23.feb
20.mar
5:2
3:6
2:8
5:3
16.mar
8:3
10:1
4:3
9.mar
3:4
3:1
11:1
2267%58:36
2.AVANTEX4:4
2.mar
1.mar
27.feb
22.feb
16.mar
3:4
3:11
1:2
5:1
2:1
4:3
15.mar
1:1
1:1
1:6
1240%25:34
3.RegVardy20.mar
23.feb
27.feb
1.mar
4:5
1:4
3:0
3:3
10:2
4:2
6.mar
4:8
3:1
0:0
20.feb
13.mar
1452%32:25
4.FK Ķekavas novads6:3
2:5
16.mar
22.feb
4:1
5:4
5:11
5:4
2.mar
8:3
3:1
5:7
23.feb
8:0
1:1
7:2
2569%59:42
5.Rīgas Pašvaldības Policija3:5
8:2
11:3
4:3
3:3
0:3
4:5
11:5
10.mar
11:2
17.mar
25.feb
6:3
4:2
5:0
5:0
2872%75:36
6.FC PETROW STAR3:8
16.mar
1:5
2:1
2:4
2:10
3:8
2.mar
2:11
10.mar
4:5
4:2
1:2
22.feb
25.feb
6.mar
620%24:56
7.OSK Ostnieks / Marshal FC 3:4
1:10
3:4
1:2
8:4
6.mar
7:5
1:3
25.feb
17.mar
2:4
5:4
4.mar
1:3
5:3
27.feb
1236%37:46
8.NAPALM4:3
9.mar
1:1
15.mar
0:0
1:3
0:8
23.feb
2:4
3:6
22.feb
2:1
3:1
4.mar
1.mar
7:1
1447%23:28
9.AFK Laikmets1:11
1:3
6:1
1:1
13.mar
20.feb
2:7
1:1
0:5
0:5
6.mar
25.feb
27.feb
3:5
1:7
1.mar
517%16:46
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:40
25.janvārī
AVANTEX - Rīgas Pašvaldības Policija 3:4
Protokols
sestdien 16:30
27.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - LSPA / Husky* 3:5
Protokols
svētdien 20:30
28.janvārī
FC PETROW STAR - Rīgas Pašvaldības Policija 2:11
Protokols
sestdien 16:30
3.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - FK Ķekavas novads 4:5
Protokols
piektdien 21:15
9.februārī
LSPA / Husky* - Rīgas Pašvaldības Policija 2:8
Protokols
sestdien 16:30
10.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - AVANTEX 11:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:45
13.februārī
AFK Laikmets - Rīgas Pašvaldības Policija 0:5
Protokols
piektdien 20:30
16.februārī
FK Ķekavas novads - Rīgas Pašvaldības Policija 5:11
Protokols
sestdien 16:30
17.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - AFK Laikmets 5:0 (Video)
Protokols
svētdien 14:20
25.februārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - Rīgas Pašvaldības Policija Ogres 9, 75.vsk
Protokols
sestdien 16:30
10.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - FC PETROW STAR Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
Protokols
sestdien 16:30
17.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - OSK Ostnieks / Marshal FC Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin