Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
RTU / Viesulis
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Ronalds Ābols
Ronalds Ābols
Vārtsargs41
2Arnis Būmanis
Arnis Būmanis
Universāls42
3Vadims Arakčejevs
Vadims Arakčejevs
1Universāls52
4Jurģis Žuburs
Jurģis Žuburs
12Universāls42
5Aivis Gusts
Aivis Gusts
Universāls48
5Andrejs Baumanis
Andrejs Baumanis
4Universāls45
8Edgars Bricis
Edgars Bricis
72Universāls31
9Emīls Muižnieks
Emīls Muižnieks
Universāls36
9Kārlis Emsis
Kārlis Emsis
Universāls47
11Rinalds Zeps
Rinalds Zeps
5Universāls25
12Dainis Kovals
Dainis Kovals
5Universāls41
12Jānis Siliņš
Jānis Siliņš
1Vārtsargs36
18Kārlis Vikmanis
Kārlis Vikmanis
183Universāls23
19Pēteris Nagla
Pēteris Nagla
91Universāls38
30Andis Dombrovskis
Andis Dombrovskis
20Universāls33
32Gatis Zankovskis
Gatis Zankovskis
1031Universāls37
76Ģirts Paulis
Ģirts Paulis
51Universāls45
77Andris Rudzišs
Andris Rudzišs
7Universāls41

Kopā iesisti vārti: 103   |   Vidējais komandas vecums: 39.1


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7:2
1:6
3:2
4:2
1:3
6:0
11:3
4:0
3:2
12:2
2:1
2:1
10:0
4:1
3686%70:25
2.RTU / Viesulis6:1
2:7
2:1
1:7
5:4
2:2
6:2
5:2
6:1
7:2
3:1
11:1
20:0
13:4
3481%89:35
3.RAITA**2:4
2:3
7:1
1:2
4:1
9:1
4:1
8:1
6:2
7:3
11:4
7:0
12:3
9:2
3379%89:28
4.AVANTEX0:6
3:1
2:2
4:5
1:9
1:4
1:2
5:1
2:1
4:3
4:2
2:3
8:1
3:0
2252%40:40
5.FC PETROW STAR0:4
3:11
2:5
2:6
1:8
1:4
1:5
2:1
4:5
4:2
2:3
3:2
4:3
5:3
1536%34:62
6.OSK Ostnieks / Marshal FC 2:12
2:3
2:7
1:6
3:7
2:6
3:4
1:2
2:4
5:4
2:1
2:2
9:4
6:1
1331%42:63
7.FK TUC / Ropaži*1:2
1:2
1:11
1:3
0:7
4:11
3:2
2:4
2:3
3:2
2:2
1:2
5:1
4:3
1331%30:55
8.Baldone1:4
0:10
4:13
0:20
2:9
3:12
0:3
1:8
3:5
3:4
1:6
4:9
3:4
1:5
00%26:112
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:30
27.oktobrī
Baldone - RTU / Viesulis 4:13
Protokols
ceturtdien 20:20
2.novembrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks / Marshal FC 6:1
Protokols
ceturtdien 20:20
9.novembrī
RTU / Viesulis - Baldone 20:0
Protokols
svētdien 14:20
12.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - RTU / Viesulis 2:7
Protokols
ceturtdien 20:20
16.novembrī
RTU / Viesulis - FC PETROW STAR 6:2
Protokols
svētdien 20:30
19.novembrī
FC PETROW STAR - RTU / Viesulis 2:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:20
30.novembrī
RTU / Viesulis - FK TUC / Ropaži* 3:1
Protokols
sestdien 19:45
2.decembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RTU / Viesulis 7:2
Protokols
ceturtdien 20:20
7.decembrī
RTU / Viesulis - RAITA** 2:1
Protokols
ceturtdien 20:20
14.decembrī
RTU / Viesulis - EUROLOGI / GiftPrint.LV 6:1
Protokols
trešdien 21:20
20.decembrī
FK TUC / Ropaži* - RTU / Viesulis 1:11
Protokols
trešdien 21:40
27.decembrī
RAITA** - RTU / Viesulis 7:1
Protokols
ceturtdien 20:20
4.janvārī
RTU / Viesulis - AVANTEX 5:4
Protokols
ceturtdien 20:35
11.janvārī
AVANTEX - RTU / Viesulis 2:2
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Evolution Latvia5:8
1:4
11.mar
27.feb
1:2
4:2
10.mar
2:1
17.mar
1.mar
3.mar
6.mar
24.feb
7.mar
7:3
2:0
1257%22:20
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:1
8:5
17.mar
1:2
10.mar
13.mar
24.feb
5:3
7:2
1:6
4:1
1.mar
3:2
4:2
4:0
27.feb
2480%41:24
3.Estoty / JOMA TEAM27.feb
11.mar
2:1
17.mar
4:4
6.mar
1:2
2:1
1:0
5:5
3:3
5:1
3:2
0:2
4:3
13.mar
2164%30:24
4.Industrial Steel Group2:4
2:1
13.mar
10.mar
6.mar
4:4
3:1
15.mar
20.mar
1:6
8:3
22.feb
27.feb
2:3
3:3
4:3
1452%29:28
5.Cerber1:2
10.mar
3:5
24.feb
1:2
2:1
15.mar
1:3
2:2
8.mar
2:1
1:3
22.feb
14.mar
1.mar
2:2
830%15:21
6.RTU / Viesulis1.mar
17.mar
6:1
2:7
5:5
0:1
6:1
20.mar
8.mar
2:2
15.mar
27.feb
2:1
1:7
22.feb
3:4
1141%27:29
7.Garāža*6.mar
3.mar
1.mar
1:4
1:5
3:3
22.feb
3:8
3:1
1:2
27.feb
15.mar
13.mar
21.feb
8.mar
3:0
733%15:23
8.RAITA**7.mar
24.feb
2:4
2:3
2:0
2:3
3:2
27.feb
14.mar
22.feb
7:1
1:2
21.feb
13.mar
4:2
6.mar
1250%23:17
9.FK Kadaga0:2
3:7
27.feb
0:4
13.mar
3:4
3:4
3:3
2:2
1.mar
4:3
22.feb
0:3
8.mar
6.mar
2:4
517%20:36
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:00
23.janvārī
FK Kadaga - RTU / Viesulis 4:3
Protokols
ceturtdien 20:20
25.janvārī
RTU / Viesulis - Industrial Steel Group 6:1
Protokols
otrdien 21:45
30.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - RTU / Viesulis 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:40
1.februārī
Cerber - RTU / Viesulis 2:2
Protokols
ceturtdien 20:20
15.februārī
RTU / Viesulis - Estoty / JOMA TEAM 5:5
Protokols
ceturtdien 20:20
22.februārī
RTU / Viesulis - FK Kadaga Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
otrdien 20:30
27.februārī
Garāža* - RTU / Viesulis Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 20:20
1.marta
RTU / Viesulis - Evolution Latvia Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
ceturtdien 20:20
8.marta
RTU / Viesulis - Cerber Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
ceturtdien 20:20
15.marta
RTU / Viesulis - Garāža* Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
sestdien 18:20
17.marta
Evolution Latvia - RTU / Viesulis Lomonosova 1, TSI
Protokols
otrdien 21:30
20.marta
Industrial Steel Group - RTU / Viesulis Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin