Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
RAITA**
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Dmitrijs Vonogs (fārmklubs)
Dmitrijs Vonogs (fārmklubs)
104Aizsargs36
2Vladimirs Šteinbergs
Vladimirs Šteinbergs
Uzbrucējs32
3Deniss Bezuščonoks
Deniss Bezuščonoks
9Universāls22
4Jevģenijs Dubojskis
Jevģenijs Dubojskis
6Aizsargs32
5Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
41Aizsargs48
8Edvards Sokolovskis
Edvards Sokolovskis
2Universāls22
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
91Uzbrucējs29
10Milan Mičko
Milan Mičko
Uzbrucējs18
11Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
Uzbrucējs36
11Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
71Uzbrucējs36
12Renats Agajevs
Renats Agajevs
51Uzbrucējs28
14Asifs Ibragimovs
Asifs Ibragimovs
71Uzbrucējs29
15Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
322Uzbrucējs32
16Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis
64Uzbrucējs41
17Jevģenijs Ilovajskis
Jevģenijs Ilovajskis
123Aizsargs39
18Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs45
19Iļja Olehno
Iļja  Olehno
1051Uzbrucējs36
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
1Aizsargs45
21Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
Aizsargs40
21Sergejs Zolotuhins
Sergejs Zolotuhins
31Universāls34
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
81Aizsargs35
39Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Aizsargs43
85Aleksandrs Jakovļevs
Aleksandrs Jakovļevs
Vārtsargs33

Kopā iesisti vārti: 131   |   Vidējais komandas vecums: 34.4


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7:2
1:6
3:2
4:2
1:3
6:0
11:3
4:0
3:2
12:2
2:1
2:1
10:0
4:1
3686%70:25
2.RTU / Viesulis6:1
2:7
2:1
1:7
5:4
2:2
6:2
5:2
6:1
7:2
3:1
11:1
20:0
13:4
3481%89:35
3.RAITA**2:4
2:3
7:1
1:2
4:1
9:1
4:1
8:1
6:2
7:3
11:4
7:0
12:3
9:2
3379%89:28
4.AVANTEX0:6
3:1
2:2
4:5
1:9
1:4
1:2
5:1
2:1
4:3
4:2
2:3
8:1
3:0
2252%40:40
5.FC PETROW STAR0:4
3:11
2:5
2:6
1:8
1:4
1:5
2:1
4:5
4:2
2:3
3:2
4:3
5:3
1536%34:62
6.OSK Ostnieks / Marshal FC 2:12
2:3
2:7
1:6
3:7
2:6
3:4
1:2
2:4
5:4
2:1
2:2
9:4
6:1
1331%42:63
7.FK TUC / Ropaži*1:2
1:2
1:11
1:3
0:7
4:11
3:2
2:4
2:3
3:2
2:2
1:2
5:1
4:3
1331%30:55
8.Baldone1:4
0:10
4:13
0:20
2:9
3:12
0:3
1:8
3:5
3:4
1:6
4:9
3:4
1:5
00%26:112
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:25
1.novembrī
RAITA** - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:45
4.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - RAITA** 3:2
Protokols
svētdien 20:30
12.novembrī
FC PETROW STAR - RAITA** 1:8
Protokols
trešdien 21:25
15.novembrī
RAITA** - OSK Ostnieks / Marshal FC 6:2
Protokols
trešdien 21:25
22.novembrī
RAITA** - AVANTEX 4:1
Protokols
pirmdien 19:50
27.novembrī
FK TUC / Ropaži* - RAITA** 0:7
Protokols
piektdien 20:30
1.decembrī
Baldone - RAITA** 2:9
Protokols
trešdien 21:25
6.decembrī
RAITA** - FK TUC / Ropaži* 11:4
Protokols
ceturtdien 20:20
7.decembrī
RTU / Viesulis - RAITA** 2:1
Protokols
trešdien 21:25
13.decembrī
RAITA** - FC PETROW STAR 4:1
Protokols
ceturtdien 20:35
14.decembrī
AVANTEX - RAITA** 1:9
Protokols
trešdien 21:40
27.decembrī
RAITA** - RTU / Viesulis 7:1
Protokols
svētdien 14:20
7.janvārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - RAITA** 3:7
Protokols
trešdien 21:25
17.janvārī
RAITA** - Baldone 12:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:2
1:2
3:2
4:2
7:2
1:6
2:2
4:2
4:1
8:5
4:1
4:2
4:0
2:4
4:2
5:3
3777%61:38
2.Estoty / JOMA TEAM2:1
2:4
3:2
0:2
1:0
5:5
4:4
2:3
4:2
8:0
3:3
5:1
4:3
2:1
1:2
2:1
3063%48:34
3.RAITA**2:4
2:3
2:0
2:3
7:1
1:2
3:2
4:1
8:3
1:7
0:0
4:2
4:2
4:5
7:3
5:1
2858%56:39
4.RTU / Viesulis6:1
2:7
5:5
0:1
2:1
1:7
6:1
4:4
9:2
6:3
4:2
2:1
4:2
3:4
3:4
2:2
2756%59:47
5.Industrial Steel Group2:4
2:2
3:2
4:4
1:4
2:3
4:4
1:6
2:4
2:1
8:3
1:3
3:3
4:3
3:1
10:3
2246%52:50
6.Evolution Latvia5:8
1:4
0:8
2:4
7:1
3:8
3:6
2:9
1:2
4:2
4:3
1:7
7:3
2:0
8:3
2:1
2144%52:69
7.Garāža*2:4
1:4
1:5
3:3
2:4
0:0
1:2
2:4
3:1
3:8
7:1
3:4
5:4
3:0
3:1
1:2
1735%40:47
8.FK Kadaga4:2
0:4
1:2
3:4
5:4
2:4
4:3
2:4
3:4
3:3
0:2
3:7
0:3
4:5
2:2
8:4
1429%44:57
9.Cerber3:5
2:4
1:2
2:1
1:5
3:7
2:2
4:3
3:10
1:3
1:2
3:8
2:1
1:3
4:8
2:2
1123%35:66
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:25
24.janvārī
RAITA** - Estoty / JOMA TEAM 2:0
Protokols
trešdien 21:25
31.janvārī
RAITA** - FK Kadaga 4:2
Protokols
trešdien 21:25
7.februārī
RAITA** - Industrial Steel Group 3:2
Protokols
otrdien 21:45
13.februārī
Estoty / JOMA TEAM - RAITA** 3:2
Protokols
trešdien 21:25
21.februārī
RAITA** - Garāža* 0:0
Protokols
ceturtdien 21:40
22.februārī
Cerber - RAITA** 1:5
Protokols
sestdien 18:20
24.februārī
Evolution Latvia - RAITA** 7:1
Protokols
otrdien 21:30
27.februārī
Industrial Steel Group - RAITA** 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:00
6.marta
FK Kadaga - RAITA** 5:4
Protokols
trešdien 21:25
7.marta
RAITA** - Evolution Latvia 8:3
Protokols
otrdien 20:30
13.marta
Garāža* - RAITA** 2:4
Protokols
trešdien 21:25
14.marta
RAITA** - Cerber 7:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin