Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
OSK Ostnieks / Marshal FC
Ogres 9, 75.vsk
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aigars Tētiņš
Aigars Tētiņš
Vārtsargs41
2Dmitrijs Mamikins
Dmitrijs Mamikins
Universāls37
3Sergejs Radionenko
Sergejs Radionenko
5Universāls34
4Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
1Universāls42
4Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
3Universāls34
5Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko
1Universāls38
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
61Universāls37
8Sergejs Babins
Sergejs Babins
31Universāls34
9Andrejs Andrejevs
Andrejs Andrejevs
Universāls38
10Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
141Universāls37
11Dins Rozentāls
Dins Rozentāls
21Universāls20
13Georgijs Mavļins
Georgijs Mavļins
4Universāls34
14Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
12Universāls38
15Sergejs Kartels
Sergejs Kartels
51Universāls40
19Jevģenijs Komarņickis
Jevģenijs Komarņickis
1Universāls29
22Andrejs Tolstikovs
Andrejs Tolstikovs
1Universāls30
23Mihails Šenkmans
Mihails Šenkmans
18Universāls33
36Mihails Krilovs
Mihails Krilovs
4Vārtsargs33
69Kirils Butovskis
Kirils Butovskis
92Universāls20

Kopā iesisti vārti: 83   |   Vidējais komandas vecums: 34.2


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7:2
1:6
3:2
4:2
1:3
6:0
11:3
4:0
3:2
12:2
2:1
2:1
10:0
4:1
3686%70:25
2.RTU / Viesulis6:1
2:7
2:1
1:7
5:4
2:2
6:2
5:2
6:1
7:2
3:1
11:1
20:0
13:4
3481%89:35
3.RAITA**2:4
2:3
7:1
1:2
4:1
9:1
4:1
8:1
6:2
7:3
11:4
7:0
12:3
9:2
3379%89:28
4.AVANTEX0:6
3:1
2:2
4:5
1:9
1:4
1:2
5:1
2:1
4:3
4:2
2:3
8:1
3:0
2252%40:40
5.FC PETROW STAR0:4
3:11
2:5
2:6
1:8
1:4
1:5
2:1
4:5
4:2
2:3
3:2
4:3
5:3
1536%34:62
6.OSK Ostnieks / Marshal FC 2:12
2:3
2:7
1:6
3:7
2:6
3:4
1:2
2:4
5:4
2:1
2:2
9:4
6:1
1331%42:63
7.FK TUC / Ropaži*1:2
1:2
1:11
1:3
0:7
4:11
3:2
2:4
2:3
3:2
2:2
1:2
5:1
4:3
1331%30:55
8.Baldone1:4
0:10
4:13
0:20
2:9
3:12
0:3
1:8
3:5
3:4
1:6
4:9
3:4
1:5
00%26:112
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:35
26.oktobrī
AVANTEX - OSK Ostnieks / Marshal FC 2:1
Protokols
sestdien 19:45
28.oktobrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - OSK Ostnieks / Marshal FC 3:2
Protokols
ceturtdien 20:20
2.novembrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks / Marshal FC 6:1
Protokols
svētdien 14:20
5.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - FC PETROW STAR 2:4
Protokols
svētdien 14:20
12.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - RTU / Viesulis 2:7
Protokols
trešdien 21:25
15.novembrī
RAITA** - OSK Ostnieks / Marshal FC 6:2
Protokols
svētdien 14:20
19.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:12
Protokols
piektdien 20:30
24.novembrī
Baldone - OSK Ostnieks / Marshal FC 1:6
Protokols
svētdien 14:20
26.novembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - AVANTEX 3:4
Protokols
svētdien 14:20
3.decembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - FK TUC / Ropaži* 2:1
Protokols
trešdien 21:20
13.decembrī
FK TUC / Ropaži* - OSK Ostnieks / Marshal FC 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 14:20
17.decembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - Baldone 9:4
Protokols
svētdien 14:20
7.janvārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - RAITA** 3:7
Protokols
svētdien 20:30
14.janvārī
FC PETROW STAR - OSK Ostnieks / Marshal FC 4:5
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Rīgas Pašvaldības Policija3:5
8:2
4:5
11:5
6:3
4:2
3:3
0:3
11:3
4:3
3:2
8:5
5:0
5:0
13:5
11:2
3777%99:48
2.LSPA / Husky*2:8
5:3
5:2
3:6
2:3
3:4
3:2
6:2
6:4
4:4
10:1
4:3
3:1
11:1
8:6
8:3
3471%83:53
3.FK Ķekavas novads5:11
5:4
6:3
2:5
5:2
8:0
4:1
5:4
5:2
3:11
3:1
5:7
1:1
7:2
11:6
8:3
3471%83:63
4.NAPALM2:4
3:6
4:3
3:2
0:8
2:5
0:0
1:3
1:1
5:3
3:1
1:4
3:1
7:1
7:1
2:1
2654%44:44
5.RegVardy3:0
3:3
2:6
2:3
4:5
1:4
3:1
0:0
4:4
4:3
1:1
4:8
7:3
3:2
10:2
4:2
2552%55:47
6.AVANTEX3:4
3:11
4:4
4:6
11:3
2:5
3:5
1:1
3:4
4:4
2:1
4:3
1:1
1:6
1:2
5:1
1633%52:61
7.OSK Ostnieks / Marshal FC 5:8
2:3
3:4
1:10
7:5
1:3
4:1
1:3
8:4
1:1
3:4
1:2
5:3
3:4
2:4
5:4
1633%52:63
8.AFK Laikmets0:5
0:5
1:11
1:3
2:7
1:1
1:7
1:3
2:3
3:7
6:1
1:1
4:3
3:5
5:1
6:2
1429%37:65
9.FC PETROW STAR2:11
5:13
3:8
6:8
3:8
6:11
1:2
1:7
2:4
2:10
1:5
2:1
4:5
4:2
2:6
1:5
613%45:106
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:30
26.janvārī
FK Ķekavas novads - OSK Ostnieks / Marshal FC 3:1
Protokols
svētdien 14:20
28.janvārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - FK Ķekavas novads 7:5
Protokols
piektdien 21:15
2.februārī
LSPA / Husky* - OSK Ostnieks / Marshal FC 10:1
Protokols
svētdien 14:20
4.februārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - RegVardy 8:4
Protokols
ceturtdien 20:00
8.februārī
NAPALM - OSK Ostnieks / Marshal FC 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 14:20
11.februārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - AFK Laikmets 5:3
Protokols
svētdien 14:20
18.februārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - LSPA / Husky* 3:4
Protokols
svētdien 14:20
25.februārī
OSK Ostnieks / Marshal FC - Rīgas Pašvaldības Policija 5:8
Protokols
otrdien 21:45
27.februārī
AFK Laikmets - OSK Ostnieks / Marshal FC 4:3
Protokols
svētdien 14:20
4.marta
OSK Ostnieks / Marshal FC - NAPALM 4:1
Protokols
otrdien 21:15
6.marta
RegVardy - OSK Ostnieks / Marshal FC 1:1
Protokols
sestdien 16:30
17.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - OSK Ostnieks / Marshal FC 3:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin