Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 20.februārī Kopējais spēļu skaits: 323 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 2195
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mihails Kohanovičs
Mihails Kohanovičs
1Vārtsargs33
1Edijs Kļava
Edijs Kļava
Vārtsargs21
1Andris Edgars Brālītis
Andris Edgars Brālītis
Vārtsargs17
3Armants Šjadis
Armants Šjadis
Universāls22
10Lauris Dūzelis
Lauris Dūzelis
5Universāls18
13Severīns Nērings
Severīns Nērings
1Universāls18
14Kārlis Vinters
Kārlis Vinters
22Universāls23
20Dzintars Ķīvītis
Dzintars Ķīvītis
3Universāls28
22Edgars Alainis
Edgars Alainis
71Universāls21
22Jānis Pabrazinskis
Jānis Pabrazinskis
Universāls27
23Klāvs Brūverts
Klāvs Brūverts
2Universāls23
26Renārs Bērziņš
Renārs Bērziņš
61Universāls20
26Artūrs Alainis
Artūrs Alainis
Universāls20
27Rihards Gorkšs
Rihards Gorkšs
Universāls30
29Dmitrijs Mihailovs
Dmitrijs Mihailovs
Universāls22
31Rendijs Bružus
Rendijs Bružus
4Universāls18
32Ričards Rūdolfs Štrauss
Ričards Rūdolfs Štrauss
Universāls15
32Elmārs Šefanovskis
Elmārs Šefanovskis
2Universāls25
35Ričards Jakuška
Ričards Jakuška
1Universāls19
37Guntis Konstantīnovs
Guntis Konstantīnovs
1Universāls23
38Toms Priedītis
Toms Priedītis
5Universāls20
38Andrejs Jakudza
Andrejs Jakudza
21-
40Agnis Ramats
Agnis Ramats
1Universāls28
41Edgars Katamadze
Edgars Katamadze
Universāls26

Kopā iesisti vārti: 37   |   Vidējais komandas vecums: 22.5


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7:2
1:6
3:2
4:2
1:3
6:0
11:3
4:0
3:2
12:2
2:1
2:1
10:0
4:1
3686%70:25
2.RTU / Viesulis6:1
2:7
2:1
1:7
5:4
2:2
6:2
5:2
6:1
7:2
3:1
11:1
20:0
13:4
3481%89:35
3.RAITA**2:4
2:3
7:1
1:2
4:1
9:1
4:1
8:1
6:2
7:3
11:4
7:0
12:3
9:2
3379%89:28
4.AVANTEX0:6
3:1
2:2
4:5
1:9
1:4
1:2
5:1
2:1
4:3
4:2
2:3
8:1
3:0
2252%40:40
5.FC PETROW STAR0:4
3:11
2:5
2:6
1:8
1:4
1:5
2:1
4:5
4:2
2:3
3:2
4:3
5:3
1536%34:62
6.OSK Ostnieks / Marshal FC 2:12
2:3
2:7
1:6
3:7
2:6
3:4
1:2
2:4
5:4
2:1
2:2
9:4
6:1
1331%42:63
7.FK TUC / Ropaži*1:2
1:2
1:11
1:3
0:7
4:11
3:2
2:4
2:3
3:2
2:2
1:2
5:1
4:3
1331%30:55
8.Baldone1:4
0:10
4:13
0:20
2:9
3:12
0:3
1:8
3:5
3:4
1:6
4:9
3:4
1:5
00%26:112
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:30
27.oktobrī
Baldone - RTU / Viesulis 4:13
Protokols
svētdien 20:30
29.oktobrī
FC PETROW STAR - Baldone 4:3
Protokols
ceturtdien 20:35
2.novembrī
AVANTEX - Baldone 8:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:30
3.novembrī
Baldone - AVANTEX 0:3
Protokols
ceturtdien 20:20
9.novembrī
RTU / Viesulis - Baldone 20:0
Protokols
piektdien 20:30
10.novembrī
Baldone - FK TUC / Ropaži* 3:4
Protokols
piektdien 20:30
17.novembrī
Baldone - EUROLOGI / GiftPrint.LV 1:4
Protokols
piektdien 20:30
24.novembrī
Baldone - OSK Ostnieks / Marshal FC 1:6
Protokols
piektdien 20:30
1.decembrī
Baldone - RAITA** 2:9
Protokols
piektdien 20:30
8.decembrī
Baldone - FC PETROW STAR 3:5
Protokols
svētdien 14:20
17.decembrī
OSK Ostnieks / Marshal FC - Baldone 9:4
Protokols
sestdien 19:45
6.janvārī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - Baldone 10:0
Protokols
trešdien 21:20
10.janvārī
FK TUC / Ropaži* - Baldone 5:1
Protokols
trešdien 21:25
17.janvārī
RAITA** - Baldone 12:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.PunktiVārti
1.FK TUC / Ropaži*7.mar
22.feb
21.feb
1:2
1:6
4:3
5:1
4:3
960%15:15
2.LJA22.feb
7.mar
6:2
1:1
7:1
1.mar
3:1
6:6
1173%23:11
3.USB2:1
21.feb
1:1
2:6
16.mar
15.mar
2.mar
7.mar
444%5:8
4.FK Partizāns3:4
6:1
1.mar
1:7
15.mar
16.mar
2:4
23.feb
325%12:16
5.Baldone3:4
1:5
6:6
1:3
7.mar
2.mar
23.feb
4:2
427%15:20
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:30
26.janvārī
Baldone - LJA 6:6
Protokols
ceturtdien 21:20
1.februārī
FK Partizāns - Baldone 2:4
Protokols
ceturtdien 21:20
8.februārī
LJA - Baldone 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:30
23.februārī
Baldone - FK Partizāns Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
Protokols
piektdien 20:50
2.marta
USB - Baldone Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
trešdien 20:30
7.marta
Baldone - USB Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin