Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 20.septembrī Kopējais spēļu skaits: 0 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 0
Vēsture

Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.

Rīgas SuperKauss
uzvarētājs: JakoSport&Graanul Pellets
finālists: FC INTER STAR


Rīgas Kauss
uzvarētājs: FC INTER STAR
finālists: SK Monarhs
pusfinālisti: DSV Transport un NewProject


Elītes līga
uzvarētājs: JakoSport&Graanul Pellets
2. DSV Transport, 3. Garāža & FC INTER STAR


Izaicinājuma līga
uzvarētājs: RAITA
2. LSPA , 3. Baltic International Bank


Alternatīvā līga
uzvarētājs: Rīgas Pašvaldības Policija
2. BLLG, 3. FK Partizāns

Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.

Rīgas SuperKauss
uzvarētājs: New Project
finālists: JakoSport&Graanul Pellets


Rīgas Kauss
uzvarētājs: New Project
finālists: TENTE
pusfinālisti: Estoty / JOMA TEAM un LNOB / Mārupe


Elītes līga
uzvarētājs: JakoSport&Graanul Pellets
2. FREE, 3. RSU


2. līga
uzvarētājs: Olaine
2. UNICEF , 3. RegVardy


3. līga
uzvarētājs: Estoty / JOMA TEAM
2. Medical Group DENS, 3. Stopiņi

Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.

Rīgas SuperKauss
uzvarētājs: TENTE
finālists: SFS-Sportima


Rīgas Kauss
uzvarētājs: SFS-Sportima
finālists: TENTE
pusfinālisti: FC Petrow un SK Monarhs


2. līga
uzvarētājs: TENTE & Arigo M*
2. JakoSport&Graanul Pellets & SK Inter/Macron P*, 3. PB Line


3. līga
uzvarētājs: Akela Kļūdījās
2. EUROLOGI, 3. Raita 2

Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.

Rīgas SuperKauss
uzvarētājs: FC Caramba Riga
finālists: FC Raita


Rīgas Kauss
uzvarētājs: FC Raita
finālists: FC Caramba Riga
pusfinālisti: Kreiss-Raba un JakoSport


1. līga
uzvarētājs: FC Raita & Kreiss-Raba*
2. FC Caramba Riga, 3. DSV Transport


2. līga
uzvarētājs: FC Petrow & Arigo M*
2. Baltic International Bank, 3. Jaunais Dinamietis


3. līga
uzvarētājs: Stopini & SK Inter P*
2. LKR Ropaži & Rakari G*, 3. PB Line

Rīgas telpu futbola čempionāts 2012./2013.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2012./2013.

Rīgas SuperKauss
uzvarētājs: New Project
finālists: Monarhs


Rīgas Kauss
uzvarētājs: Monarhs
finālists: New Project
pusfinālisti: ISMA un LSPA


1. līga
uzvarētājs: New Project & LSPA*
2. FC Raita, 3. Kreiss


2. līga
uzvarētājs: JakoSport
2. Olaines FK & JFK Saskana-2*, 3. Baldone


3. līga
uzvarētājs: AVANTEX & Arigo-M*
2. Rio-Lukss & Rita/Lerona*, 3. FK Kadaga

Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2011./2012.

A. līga
uzvarētājs: FK Nikars
2. Raba, 3. ISMA


1. līga
uzvarētājs: LSPA / LaSport
2. Lerona & Sportima-Nikars*, 3. Kreiss


2. līga
uzvarētājs: Rigas Siltums
2. Olaines FK, 3. Kekavas novads/Axa


3. līga
uzvarētājs: Apsardzes Alianse & Arigo*
2. Baltic International Bank, 3. Stopini

Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2010./2011.
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2010./2011.

A. līga
uzvarētājs: FK Nikars
2. Raba, 3. FC Jelgava - Monarch


1. līga
uzvarētājs: New Project & Sportima-Nikars*
2. Rinuzi-Strong, 3. LSPA/LaSport & RFS Flaminko-Monarch*


2. līga
uzvarētājs: Lerona
2. RigaPARTYBUS, 3. Kekavas novads/Axa & ISMA-2*


3. līga
uzvarētājs: Banku Augstskola & Lerona-2*
2. ILGA, 3. Industrial Steel Group

Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.
Latvijas / Rīgas telpu futbola čempionāts 2009./2010.

Latvijas Kauss (Daugavpilī)
uzvarētājs: TSI-EcoPolise
finālists: Raita
pusfinālisti: New Project un Nikars


A. līga
uzvarētājs: Nikars
2. Raba, 3. FC Jurmala


1. līga
uzvarētājs: FC Nico
2. LSPA/LaSport, 3. Sportima-Nikars


2. līga
uzvarētājs: TUC/FTA
2. Kekavas novads/AXA, 3. FK Reals


3. līga
uzvarētājs: Rigas Satiksme
2. Lerona, 3. Stingrs Pamats


4. līga
uzvarētājs: ILGA NP
2. Strong, 3. Daugmales Dadzis


S līga
uzvarētājs: Skonto/RFS
2. SK Imanta, 3. Skonto/Lerona

Rīgas telpu futbola čempionāts 2008./2009.
Rīgas telpu futbola čempionāts 2008./2009.

SuperKauss
uzvarētājs: RSEBAA
finālists: New Project
pusfinālisti: Igol Bekentas (Lithuania / Lietuva) un Mantija-Nikars


A. līga
uzvarētājs: Nikars
2. Raba, 3. JFC Kauguri


1. līga
uzvarētājs: TSI FUTSAL Team
2. FC Nico, 3. LSPA


2. līga
uzvarētājs: BSA
2. New Project, 3. GazMjas


3. līga
uzvarētājs: Ulbroka
2. Remus AMR, 3. FK Axa-Kekava


4. līga
uzvarētājs: Umbro Team
2. Stingrs Pamats, 3. Rigas Satiksme
Triobet.com Cup
Futzāla čempionāts 2007./2008.
Triobet.com Cup 2007/2008

SuperKauss
uzvarētājs: Mantija
finālists: GazMjas (Estonia / Eesti)
pusfinālisti: Rio Lukss un FC Raita 2


uzvarētājs: Rigas Siltums
finālisti FC Raita un Mantija


uzvarētājs: FC Raita 2
finālisti Rio Lukss un GazMjas


uzvarētājs: BSA
finālisti Actaris un FK Iecava


uzvarētājs: FK Ulbroka
finālisti FK Axa-Kekava un Brigma Baldone
Triobet.com Cup
Futzāla čempionāts 2006./2007.
Triobet.com Cup 2006/2007

SuperKauss
uzvarētājs: FC Raita
finālists: FC Nico
pusfinālisti: Velvets un Marshal Media


uzvarētājs: FC Raita
finālisti RSEBAA un NESS-S Logistiks


uzvarētājs: Rio Lukss
finālisti FC Nico un Vas


uzvarētājs: Parex Banka
finālisti R.R.Birojs un FC Raita 2


uzvarētājs: Marshal Media
finālisti SVA un Big Point
SSE Riga Cup
ZĀLES FUTBOLA TURNĪRS
SSE Riga Cup 2005/2006

SuperKauss
uzvarētājs: Mantija
finālists: Raita
pusfinālisti: TSI Team un VAS


uzvarētājs: Raita
finālisti Mantija un RSEBAA


uzvarētājs: TSI Team
finālisti VAS, FK Zep un Autoskola GROSS


uzvarētājs: FC Raita 2
finālisti Wood Brothers un Medical Group DENS
SSE RIGA - APKA CUP
ZĀLES FUTBOLA TURNĪRS
SSE Riga - APKA Cup 2004/2005

SuperKauss
uzvarētājs: Talth
finālists: TSI
pusfinālisti: Scandinavian Tobacco un Baltic Bogs


uzvarētājs: FK APKA Juniors
finālisti Melna Roze un Aizkraukles banka


uzvarētājs: Baltic Bogs
finālisti Rio Lukss un DINAMO


uzvarētājs: SSE Riga/Jadberg
finālisti VooDoo RTU, FK Sturm, Big Point,
Wood Brothers
un Fenster
SSE RIGA CUP
ZĀLES FUTBOLA TURNĪRS
SSE Riga Cup 2003/2004'
uzvarētājs: TSI
finālisti Baltic Bogs, Latvijas banka un
Scadinavian Tobacco
SSE RIGA CUP
ZĀLES FUTBOLA TURNĪRS
SSE Riga Cup 2002/2003
uzvarētājs: House of Prince
finālists: Parex Banka
pusfinālisti: Zand un Lattelekom
Andersen kauss 2001/2002
uzvarētājs:  House of Prince
finālists:  Veiksmes Lizings
pusfinālisti:  SSE Riga un  Marco ExWood
Andersen kauss 2000/2001
uzvarētājs: Marco ExWood
finālists: House of Prince
pusfinālisti: Remarks R un Group 4 Securitas
Arthur Andersen Arthur Andersen kauss 1999/2000
uzvarētājs: Latvijas Gaze IPGK
finālists: Latvijas Banka II
pusfinālisti: Arthur Andersen un Marco ExWood
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.