Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: trešdien, 17.janvārī Kopējais spēļu skaits: 228 (ieplānotas: 112) Kopā iesisti vārti: 1479
Galerijas
(2017-09-30) FRIENDS pub Party:   Foto


Datums Līga Pretinieki Rezultāts Saites
12.janvārī, 21:45 3. līga, A grupa FK Ziemeļblāzma - FC Maskachka 2 0:4 (Foto)
12.janvārī, 20:50 3. līga, A grupa Ropaži - FK Stopiņi / LAS 2:6 (Foto)
12.janvārī, 20:00 3. līga, A grupa Estoty / JOMA TEAM LEGENDS - FK Labas preces 7:3 (Foto)
14.decembrī, 20:00 2. līga, A grupa NAPALM - USB 2:5 (Foto) / Video)
13.decembrī, 21:20 2. līga, B grupa FK TUC / Ropaži* - OSK Ostnieks / Marshal FC 2:2 (Foto) / Video)
12.decembrī, 21:00 2. līga, C grupa AFK Laikmets - Evolution Latvia 0:8 (Foto) / Video)
3.decembrī, 19:30 1. līga FREE - JakoSport&Graanul Pellets 2:0 (Video)
3.decembrī, 18:30 1. līga FC INTER STAR* - DSV Transport 3:4 (Video)
3.decembrī, 17:30 1. līga Olaine - Bettend.com 3:3 (Video)
3.decembrī, 16:30 1. līga Baltic International Bank - Futbola Parks / LSPA 3:3 (Video)
28.novembrī, 21:45 2. līga, A grupa Estoty / JOMA TEAM - Cerber 1:2 (Foto) / Video)
26.novembrī, 19:30 1. līga Bettend.com - JakoSport&Graanul Pellets 1:3 (Foto) / Video)
26.novembrī, 18:30 1. līga DSV Transport - FREE 1:2 (Foto) / Video)
26.novembrī, 17:30 1. līga Futbola Parks / LSPA - FC INTER STAR* 6:1 (Foto) / Video)
26.novembrī, 16:30 1. līga Baltic International Bank - Olaine 4:8 (Foto) / Video)
23.novembrī, 22:10 2. līga, A grupa LJA - Garāža* 4:0 (Foto) / Video)
23.novembrī, 21:20 2. līga, C grupa FK Partizāns - Evolution Latvia 3:5 (Foto) / Video)
20.novembrī, 19:30 1. līga Olaine - FC INTER STAR* 5:2 (Video)
20.novembrī, 18:30 1. līga JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 10:2 (Video)
20.novembrī, 17:30 1. līga FREE - Futbola Parks / LSPA 1:3 (Video)
20.novembrī, 16:30 1. līga Baltic International Bank - Bettend.com 1:6 (Video)
19.novembrī, 20:30 2. līga, B grupa FC PETROW STAR - RTU / Viesulis 2:5 (Foto) / Video)
14.novembrī, 21:15 2. līga, A grupa RegVardy - Rīgas Pašvaldības Policija 3:0 (Foto) / Video)
10.novembrī, 21:45 3. līga, A grupa TFK LATS / METALS.LV - FC Maskachka 2 3:1 (Foto) / Video)
7.novembrī, 21:30 2. līga, C grupa Industrial Steel Group - FK Ķekavas novads 4:3 (Foto) / Video)
7.novembrī, 20:00 2. līga, C grupa FK Kadaga - LSPA / Husky* 3:1 (Foto) / Video)
5.novembrī, 19:30 1. līga Bettend.com - DSV Transport 5:1 (Foto) / Video)
5.novembrī, 18:30 1. līga FREE - Olaine 2:6 (Foto) / Video)
5.novembrī, 17:30 1. līga Futbola Parks / LSPA - JakoSport&Graanul Pellets 2:4 (Foto) / Video)
5.novembrī, 16:30 1. līga FC INTER STAR* - Baltic International Bank 7:1 (Foto) / Video)
2.novembrī, 20:35 2. līga, B grupa AVANTEX - Baldone 8:1 (Foto) / Video)
1.novembrī, 21:25 2. līga, B grupa RAITA** - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:4 (Foto) / Video)
29.oktobrī, 19:30 1. līga FC INTER STAR* - Bettend.com 1:4 (Video)
29.oktobrī, 18:30 1. līga Futbola Parks / LSPA - DSV Transport 2:2 (Video)
29.oktobrī, 17:30 1. līga Olaine - JakoSport&Graanul Pellets 3:5 (Video)
29.oktobrī, 16:30 1. līga Baltic International Bank - FREE 0:0 (Video)
22.oktobrī, 19:30 1. līga JakoSport&Graanul Pellets - Baltic International Bank 7:1 (Video)
22.oktobrī, 18:30 1. līga DSV Transport - Olaine 4:3 (Video)
22.oktobrī, 17:30 1. līga FREE - FC INTER STAR* 4:1 (Video)
22.oktobrī, 16:30 1. līga Bettend.com - Futbola Parks / LSPA 6:2 (Video)
20.oktobrī, 21:45 3. līga, A grupa TFK LATS / METALS.LV - Ropaži 2:2 (Foto)
20.oktobrī, 20:50 3. līga, A grupa RISEBA - FK Stopiņi / LAS 0:6 (Foto)
20.oktobrī, 20:00 3. līga, A grupa FK Ziemeļblāzma - FK Labas preces 1:1 (Foto)
15.oktobrī, 19:30 1. līga FC INTER STAR* - JakoSport&Graanul Pellets 0:3 (Foto) / Video)
15.oktobrī, 18:30 1. līga FREE - Bettend.com 1:4 (Foto) / Video)
15.oktobrī, 17:30 1. līga Olaine - Futbola Parks / LSPA 2:7 (Foto) / Video)
15.oktobrī, 16:30 1. līga Baltic International Bank - DSV Transport 4:3 (Foto) / Video)
13.oktobrī, 21:45 3. līga, A grupa PFD - Estoty / JOMA TEAM LEGENDS 1:2 (Foto)
13.oktobrī, 20:50 3. līga, A grupa FC ORIS - TRILINES 3:5 (Foto)
13.oktobrī, 20:00 3. līga, A grupa FC Maskachka 2 - GiftPrint.LV / EUROLOGI 0:3 (Foto)
8.oktobrī, 19:30 1. līga DSV Transport - FC INTER STAR* 2:3 (Foto) / Video)
8.oktobrī, 18:30 1. līga Bettend.com - Olaine 5:6 (Foto) / Video)
8.oktobrī, 17:30 1. līga JakoSport&Graanul Pellets - FREE 3:5 (Foto) / Video)
8.oktobrī, 16:30 1. līga Futbola Parks / LSPA - Baltic International Bank 6:3 (Foto) / Video)
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.