Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Ziņas
Cīņu sākušas arī Izaicinājuma līgas komandas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.10.2017
Jau gandrīz divu kalendāro nedēļu garumā risinās cīņas arī Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā, kur spēkiem mērojas 23 komandas, kas sadalītas trijās apakšgrupās. No dalībniecēm, kas aizvadījušas vismaz vienu spēli, pagaidām saistībā ar sekmīgu startu jāuzteic “Cerber” vienība, kurai A apakšgrupas ietvaros izdevies uzvarēt abus mačus.

Kā iepriekš ziņots, Izaicinājuma līgā dažādās Rīgas un tās tuvākās apkārtnes sporta zālēs šosezon startēs 23 dalībnieces, kas sadalītas trijās apakšgrupās – divās pa astoņām, bet vienā pa septiņām. Līgas izspēles formāts palicis nemainīgs – mači notiek divos posmos pēc kalendāra, kas saskaņots atbilstoši dalībnieču vēlmēm. Pirmā posma izspēle tiek plānota līdz 14. janvārim, un tajā visas komandas trijās grupās aizvadīs divu apļu cīņas, tiekoties ar katru pretinieci mājās un viesos.

Deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz nākamā gada 18. martam. Šajā sacensību etapā katra no šīm deviņām komandām izspēlēs pa diviem mačiem (mājās un viesos) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus.

Pārējās sacensību dalībnieces otrajā posmā izspēlēs vietas no desmitās līdz pēdējai.

Līgas A apakšgrupā notikuši pieci mači, no kuriem, kā minēts, jāizceļ “Cerber” vienības veikums – uzvaras dueļos ar “USB” (8:3) un “LJA” (4:0). “USB” telpu futbolistiem par šo neveiksmi izdevās reabilitēties mačā ar “Rīgas Pašvaldības Policiju” (7:0 un četri vārti Jurim Strautam), tāpat “policistus” sarūgtināja arī “Estoty/JOMA TEAM” (10:5), savukārt vēl viena spēle starp “RegVardy” un “NAPALM” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Par vienu maču mazāk aizvadīts B grupā, kur pagaidām atzīmējama vārtu starpības ziņā pārliecinošākā uzvara līgā – “RTU/Viesulis” triumfs pār “Baldone” (13:4). “Baldones” telpu futbolisti bija spiesti atzīt arī FC “PETROW STAR” pārākumu (3:4), savukārt ar minimāliem panākumiem pār “OSK Ostnieks/Marshal FC” Izaicinājuma līgas čempionātu sāka “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (3:2) un “AVANTEX” (2:1).

Tāpat četras cīņas notikušas arī C apakšgrupā, kur startē septiņas komandas. Šeit patlaban visvairāk punktus – četrus – izdevies savākt “Evolution Latvia”, kas sacensības sāka ar fantastiskā veidā “izrautu” 5:5 neizšķirtu pret FK “Ķekavas novads” (mača gaitā “Evolution Latvia” atradās iedzinējos ar 1:5), kam sekoja ne mazāk spraigā cīņā kaldināts panākums pret “LSPA/Husky” (5:4). Vēl C grupā jāatzīmē AFK “Laikmets” telpu futbolistu ne pārāk sekmīgais sezonas starts – zaudējumi mačos ar “LSPA/Husky” (1:3) un “Industrial Steel Group” (2:3).

Izaicinājuma līgas sakarā vēl jāpiebilst, ka četras no komandām čempionātā startē ārpus konkurences. A apakšgrupā šādā statusā atrodas “Garāža”, B grupā attiecīgi FK “TUC/Ropaži” un “RAITA”, bet C grupā – “LSPA/Husky”.
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Artūrs Nikolajevs
Artūrs Nikolajevs

(FK Partizāns)
25
Kristaps Kokarevičs
Kristaps Kokarevičs

(FK Kadaga)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin