Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858

Līderu duets turpina uzvaru sēriju
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.11.2017
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgā noslēgusies piektā kārta, kuras ietvaros svētdien Rīgas 15. vidusskolā panākumu sēriju turpināja līdervienību duets – “JakoSport&Graanul Pellets” un “Bettend.com”.

“JakoSport&Graanul Pellets” samēroja spēkus ar “Futbola Parks/LSPA”, izcīnot panākumu ar 4:2. Vēl 35.minūtē “studentiem” izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (2:3), tomēr svarīgus vārtus mača 38. minūtē pretinieku rindās guva Oļegs Popovs – šis viņa precīzais sitiens arī izrādījās pēdējais cīņas ritējumā.

“JakoSport&Graanul Pellets”, kas pērn izcīnīja Elites līgas zelta medaļas, tādējādi guva ceturto uzvaru pēc kārtas un nostiprinājās sacensību kopvērtējuma tabulas augšgalā.

Pagājušās sezonas čempiones cieša līdzgaitniece ar identisku bilanci – 12 punkti piecos mačos – šobrīd turnīra kopējā ieskaitē ir “Bettend.com”, kas svētdien ar rezultātu 5:1 pārspēja “DSV Transport”. Izcilu sniegumu uzvarētāju sastāvā demonstrēja Timofejs Tazovs, kurš kļuva par pirmo spēlētāju sezonā, kam izdevies vienas spēles gaitā piecas reizes sarūgtināt pretinieku vārtsargu.

Līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā T.Tazovs ar septiņiem vārtu guvumiem ir otrais, atpaliekot vienīgi no komandas biedra Vitālija Veinberga, kura rēķinā deviņi precīzi sitieni.

Gandrīz tikpat ražīgs veikums svētdien bija arī Aleksandram Mihailovam “Olaine” kluba rindās, kura četri vārtu guvumi palīdzēja olainiešiem pārtraukt trīs zaudējumu sēriju un gūt virsroku spēlē pret “FREE” – 6:2. Mača liktenis lielā mērā tika izšķirts pirmo 20 minūšu laikā, kad “Olaine” ieguva solīdu rezultāta handikapu – 5:1.

Visbeidzot vēl nepieminētajā cīniņā FC “INTER STAR”, kas vienīgā sacensībās startē ārpus konkurences, ar 7:1 lika kapitulēt “Baltic International Bank” (BIB). Lūzumu mača gaitā FC “INTER STAR” panāca otrajā puslaikā, kad palielināja rezultātu no 1:1 līdz 7:1 savā labā. “Hat-trick” uzvarētāju sastāvā realizēja Romāns Šteinboks.

Pēc neliela svētku pārtraukuma Elites līgas ar četriem sestās kārtas mačiem atsāksies 20. novembrī.
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video