Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Ziņas
Sākusies Rīgas telpu futbola čempionāta pieteikumu pieņemšana
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.9.2018
Ir sākusies komandu pieteikumu pieņemšana startam Rīgas 2018./2019.gada sezonas telpu futbola čempionāta Elites un Izaicinājuma (iepriekš: Otrajā un Trešajā) līgā.

No 1. un līdz pat 30.septembrim Rīgas un Latvijas galvaspilsētas reģiona komandas var pieteikties oficiālajam 2018./2019.gada sezonas Rīgas telpu futbola čempionātam divās līgās: Elites un Izaicinājuma (iepriekš: Otrā un Trešā) līgā. Alternatīvā līgā šogad sacensības nav paredzētas, jo 15.vsk.zāles cena pieaugusi par 2.5 reizēm, un vairs nav iespējams piedāvāt adekvātu dalības maksu komandām, bet citas lētākas zāles Rīgā kvalitātes ziņā neatbilst Rīgas telpu futbola čempionāta Alternatīvas līgas koncepcijai.

Līdz ar to iepriekšēju sezonu Alternatīvas līgas dalībnieki, kā arī potenciālie dalībnieki tiek aicināti startēt Izaicinājuma vai pat Elites līgā, vai arī pieteikties alternatīvām Rīgas sacensībām, kur sacensības notiek cenu ziņā lētākās, bet arī fiziski mazākās zālēs: piemērām, Brasas līgai (kontakta informācija Ilvars Rutkovskis, 28232068, ilvars.rutkovskis@lff.lv) vai LSPA/JOMA turnīram (kontakta informācija Anatolijs Hazovs, 26751812, ahazov@inbox.lv). Piesakoties turnīriem, izvērtējiet, protams, dalības maksu, kā arī spēļu skaitu, spēles vietu, spēļu dienas, spēles laiku un informatīvo sastāvdaļu.

Rīgas čempionāta, kuru RFF organizē sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), Elites līgas cīņas sāksies 7.oktobrī, savukārt Izaicinājuma līgas starts paredzēts 15.oktobrī.

Rīgas čempionāta Elites līgas komandu organizatoriskā sanāksme notiks trešdien 3.oktobrī plkst.17.00 LFF konferenču zālē, Grostonas ielā 6b, bet Izaicinājuma līgas – 3.oktobrī plkst.18.00. Organizatoriskās sanāksmes laikā notiks Elites līgas čempionāta dalībnieku sastāva un kalendāra apstiprināšana un Izaicinājuma līgas čempionāta 1.posma apakšgrupu izloze.

Jaunajā sezonā Rīgas telpu futbola čempionāta Elites un Izaicinājuma līgu izspēles kartībā nekādu būtisku izmaiņu nav, arī dalības maksa abās līgās paliek bez izmaiņām. Ar sacensību reglamenta darba versiju (projektu) iespējams iepazīties šeit, ar pieteikuma veidlapu – šeit.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2018.gada 31.decembris


Ziņas

Šodien uzsauc
Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs

(USB)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin