Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Ziņas
Startēs Rīgas telpu futbola čempionāta jaunā sezona
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.10.2018
Nākamo pirmdien, 15. oktobrī, starts tiks dots tradicionālajam Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajam “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, kur Izaicinājuma līgas ietvaros startēs līdz pat 30 komandām.

Kā iepriekš vēstīts, šajā sezonā netiks organizēta Elites un Alternatīvā līga, tādēļ visas dalībnieces cīnīsies vienā – Izaicinājuma – līgā saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties. Turnīra pirmajā posmā komandas ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās, kuru ietvaros aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.

Pārējās Rīgas čempionāta dalībnieces otrajā posmā pēc līdzīga formāta izspēlēs vietas no desmitās līdz pēdējai, noskaidrojot “Cerības kausa” ieguvējas katrā otrā posma apakšgrupā.

Komanda, kas saskaņā ar sacensību rezultātiem ieņems pirmo vietu, nākamajā sezonā varēs pretendēt uz dalību Latvijas čempionāta Pirmajā līgā.

Patlaban dalību sacensībās apstiprinājušas 28 komandas, bet aizņemt kādu no vakantajām divām vietām dalībai turnīrā būs iespējams līdz pat oktobra beigām.
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2018.gada 31.decembris


Ziņas

Šodien uzsauc
Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs

(USB)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin