Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Apgriezienus sāk uzņemt Rīgas čempionāta izšķirošais etaps
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 4.2.2019
Aptuveni divas nedēļas pagājušas kopš starts dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta izšķirošajam posmam. Tā ietvaros neapšaubāmi lielākā uzmanība pievēršama D apakšgrupai, kur spēcīgākās deviņas komandas sadalīs turnīra galvenās balvas, noskaidrojot medaļu sadalījumu turnīrā. Patlaban situācija šīs grupas tabulā arvien ir ļoti blīva.

D apakšgrupā, ņemot līdzi savstarpējos pirmā etapa rezultātus cīņās ar savu apakšgrupu konkurentēm, plecu pie pleca par godalgotajām vietām, kā minēts, spēkojas deviņas pirmā etapa labākās vienības. Pašreizējā brīdī nedaudz priekšā pārējām konkurentēm kopvērtējumā izvirzījies līderu trijnieks, kurā ietilpst 13 punktus sakrājušās “DSV”, FK “Rīnūži/Grifs AG” un “RTU/Viesulis”.

“DSV” telpu futbolisti iepriekšējo divu nedēļu šķērsgriezumā laukumā devās trīs reizes, gūstot gan tikai trīs no maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem. Neveiksmes tie piedzīvoja dueļos ar “Futbola Parks/LSPA” (2:4) un “Bettend.com” (3:6), savukārt prata gūt panākumu cīniņā ar vienu no pašreizējā brīdī tiešajām konkurentēm, proti, FK “Rīnūži/Grifs AG” – 4:2. Tikpat spēles aizvadīja arī FK “Rīnūži/Grifs AG”, kas bez iepriekš minētās neveiksmes divkārt uzveica “Pafbet.lv” (9:2, 3:0, četri vārti šajos dueļos Andrejam Ņikitinam).

Tikmēr trešā līderu pulka dalībniece “RTU/Viesulis” aizvadītajos dueļos sakrāja četrus punktus, mainīgām sekmēm spēkojoties ar “USB” (4:3 un 3:4), kā arī slēdzot “miera līgumu” ar FK “Zep/Forevers” (2:2). Jāpiebilst, ka pēdējā no dueļiem “RTU/Viesulis” vēl piecas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes atradās vadībā ar 2:0 (neilgi pirms tam neizmantoja arī divu minūšu skaitlisko vairākumu līdz ar noraidījumu pretinieku sastāvā), tomēr mača izskaņā ielaida bumbu divkārt savos vārtos.

Trīs punktu atstatumā no vadošo vienību trijnieka šobrīd atrodas “Bettend.com”, pa deviņiem punktiem savākušas “Pafbet.lv” un “USB”, bet vēl tālāk izkārtojušās FK “Zep/Forevers” un “Futbola Parks/LSPA” (pa 7 punktiem), kā arī “NAPALM” (5).

Kā iepriekš vēstīts, trijās no nākamajām grupām – E, F un G – atbilstoši pirmā posma rezultātiem pa sešām katrā sadalītas citas Rīgas čempionāta vienības, kas spēkojas par pirmo vietu attiecīgajā apakšgrupā un “Cerību kausa” trofeju. E grupā minētajā laika periodā risinājās pieci mači, no kuriem trīs ar “Rīgas Pašvaldības Policija” piedalīšanos. “Kārtības sargi” šajos dueļos ieguva sešus punktus, pieveicot FK “Stopiņi/LAS” (7:2) un FK “Kadaga” (3:0), kā arī atzīstot FC “Raita” pārākumu (6:7). Grupas tabulā patlaban “Rīgas Pašvaldības Policija” (12) ieņem pirmo vietu, bet tās tuvākās konkurentes šobrīd ir FK “Kadaga” (9) un FC “Raita” (7).

F grupā pašreizējā brīdī līderes statusā atrodas “RegVardy/Anzāģe” (10), svinot panākumus cīņās ar “OSK Ostnieks” (5:0) un “Estoty/JOMA TEAM” (3:2), savukārt otrajā pozīcijā ar septiņiem punktiem ierindojas “Olaine”, kas savā vienīgajā cīņā uzveica “AVANTEX” – 5:3.

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, tabulas priekšgalā atrodas FK “Reinards/Ropaži” (12), kas izcīnīja uzvaras mačos ar savu fārmklubu (3:2), kā arī lika kapitulēt “Līgatne/Zeit” (6:3). Tuvākā sekotāja līderei patlaban ir “Baldone” vienība (7) – aizvadītajās spēlēs tā guva virsroku pār “LSPA” (4:2) un cīnījās neizšķirti ar “Līgatne/Zeit” (3:3).

Visbeidzot H grupā risinājās vien divi dueļi, kur panākumus kaldināja “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (6), sagraujot abas sāncenses – FC “Maskachka” (9:3) un FC “PETROW STAR” (10:5).

Kā vēstīts, otrā posma izspēle ilgs līdz šā gada 10. martam (pie nepieciešamības – 17. martam).

Plānots, ka jau nākamajā sezonā 12 šīs sezonas spēcīgākās vienības (deviņas D grupas komandas un trīs labākās E grupas vienības) cīnīsies atsevišķi izveidotā Elites līgā, kamēr pārējās 18 (iespējams arī vairāk!) paliks Izaicinājuma līgā.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Maksims Jakovļevs
Maksims Jakovļevs

(Evolution Latvia)
29
Renats Agajevs
Renats Agajevs

(Baltic International Bank)
30
Rihards Celmiņš
Rihards Celmiņš

(FK Zep / Forevers)
43

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin