Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Rīgas čempionāta spēcīgākajā grupā vienvadībā izvirzās “DSV”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.2.2019
Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta izšķirošais etaps. Spēcīgākajā jeb D apakšgrupā, kur deviņas komandas sadala turnīra galvenās balvas, patlaban vienvadību pārņēmusi “DSV”, bet tās tuvākās sekotājas ir FK “Rīnūži/Grifs AG” un “Bettend.com”.

Iepriekšējās nedēļas ietvaros “DSV” futbolisti aizvadīja divus mačus, gūstot pārliecinošu panākumu pār “Futbola Parks/LSPA” (7:1, trīs vārti Mihailam Ivanovam), kā arī atstājot “sausā” “USB” vienību – 4:0. Patlaban “DSV” D apakšgrupas kopvērtējuma tabulā savākusi 19 punktus, par diviem apsteidzot FK “Rīnūži/Grifs AG” (17), bet par trim – “Bettend.com” (16).

Salīdzinoši labām sekmēm šajā laika periodā cīnījās arī abas minētās līderes tuvākās konkurentes. FK “Rīnūži/Grifs AG” divkārt tikās ar “RTU/Viesulis”, svinot uzvaru (5:3) un cīnoties neizšķirti (6:6), kamēr “Bettend.com” abos dueļos bez lielām grūtībām pārvarēja “Pafbet.lv” pretestību (7:2 un 7:1), pa “hat-trick” katrā no mačiem realizējot attiecīgi Vitālijam Ziļam un Aleksejam Baranovam.

Patlaban grupā ceturto pozīciju ieņem “RTU/Viesulis (14), bet neviena no pārējām piecām vienībām nav pārsniegusi desmit punktu robežu. To vidū ietilpst “Futbola Parks/LSPA” (10), “Pafbet.lv” un “USB” (pa 9), kā arī “NAPALM” (8) un FK “Zep/Forevers” (7).

Kā iepriekš vēstīts, trijās no nākamajām grupām – E, F un G – atbilstoši pirmā posma rezultātiem pa sešām katrā sadalītas citas Rīgas čempionāta vienības, kas spēkojas par pirmo vietu attiecīgajā apakšgrupā un “Cerību kausa” trofeju. E grupā vadības grožus arvien saglabā “Rīgas Pašvaldības Policija” (13), aizvadītajā nedēļā dalot punktus uz pusēm ar “Baltic International Bank” (2:2). Tāpat jāatzīmē divu līderes tuvāko sāncenšu – FC “Raita” (10) un FK “Kadaga” (9) – savstarpējā spēkošanās, kur abpusēji rezultatīvā duelī ar 7:5 triumfēja FC “Raita”.

F grupā pašreizējā brīdī pa 10 punktiem savākušas uzreiz trīs komandas, proti, “RegVardy/Anzāģe”, “Olaine” un “Evolution Latvia”. No šo vienību veikuma jāizceļ divas “Evolution Latvia” uzvaras pār “Estoty/JOMA TEAM” (4:1 un 6:4), kā arī “Olaine” telpu futbolistu spraigā cīņā gūtais panākums pār “RegVardy/Anzāģe” – 2:1.

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, tabulas priekšgalā pārliecinoši atrodas FK “Reinards/Ropaži” (15), kas guva kārtējos trīs punktus cīņā ar “Baldone” (11:3, četri vārti Anatolijam Mežeckim). Neviena no pārējām piecām vienībām šajā grupā nav pārsniegusi desmit punktu robežu.

Aizvadītās nedēļas laikā spēles nenotika H grupā, kur spēkus samēro trīs pēc pirmā etapa rezultātiem vājākās Rīgas čempionāta dalībnieces.

Sacensību rezultatīvākais futbolists joprojām ir “Bettend.com” uzbrukuma līderis Aleksejs Bespalovs, kura rēķinā šobrīd jau 54 (!) trāpīgi raidījumi.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Maksims Jakovļevs
Maksims Jakovļevs

(Evolution Latvia)
29
Renats Agajevs
Renats Agajevs

(Baltic International Bank)
30
Rihards Celmiņš
Rihards Celmiņš

(FK Zep / Forevers)
43

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin