Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
“DSV” saglabā vadību Rīgas čempionāta spēcīgākajā grupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.2.2019
“DSV” futbolisti arvien saglabā vadību Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta izšķirošajā etapā. Spēcīgākajā jeb D apakšgrupā, kur deviņas komandas sadala turnīra galvenās balvas, “DSV” tuvāko konkurenti “Bettend.com” apsteidz par trim, bet vēl pozīciju zemāk esošo FK “Rīnūži/Grifs AG” – sešiem punktiem.

Iepriekšējās nedēļas ietvaros “DSV” futbolisti aizvadīja divus mačus pret “Pafbet.lv”, kaldinot panākumus gan savā laukumā, gan izbraukumā – 4:1 un 3:0. Ar identisku bilanci šajā laika periodā cīnījās arī “Bettend.com”, kas divkārt sarūgtināja “NAPALM”, uzveicot to ar rezultātiem 9:2 un 6:2. Pirmajā no šiem dueļiem jo īpaši jāatzīmē Vitālija Ziļa veikums, kura rēķinā četri precīzi raidījumi.

Vienu reizi laukumā devās cita godalgoto vietu pretendente FK “Rīnūži/Grifs AG”, kas dalīja punktus uz pusēm ar FK “Zep/Forevers” (1:1). Panākumu pār FK “Zep/Forevers” izcīnīja ceturtajā pozīcijā esošā “RTU/Viesulis” (17), kas pateicoties četriem Renāra Pastara trāpīgajiem sitieniem, guva virsroku pār sāncensi ar rezultātu 7:3.

Neskaitot iepriekš minēto līderu kvartetu, desmit punktu robežu patlaban izdevies pārsniegt vēl tikai “Futbola Parks/LSPA” (13). Pa deviņiem punktiem savākušas “Pafbet.lv” un “USB”, pa astoņiem – FK “Zep/Forevers” un “NAPALM”.

Rīgas čempionāta otrā etapa E grupā, kur dalībnieces sadala 10.-15. pozīciju kopējā vērtējumā, kā arī “Cerību kausa” trofeju, jāatzīmē divas “Baltic International Bank” (BIB) uzvaras pār “Industrial Steel Group” – 6:4 un 4:2. Līderes statusu šeit arvien ieņem “Rīgas Pašvaldības Policija” (16), kas aizvadītajā nedēļā ar 3:1 uzveica FK “Stopiņi/LAS”, bet otrajā vietā ierindojās FC “Raita” (10).

F grupā pašreizējā brīdī nedaudz priekšā konkurentēm atrodas “Evolution Latvia” (14), kuras rēķinā četri no maksimāli iespējamajiem sešiem punktiem – triumfs pret “AVANTEX” (6:2) un neizšķirts ar “OSK Ostnieks” (3:3). Pa 13 punktiem “RegVardy/Anzāģe” un “Olaine” vienību rēķinā – pirmā ar minimālu 1:0 pārvarēja “AVANTEX” pretestību, kamēr “Olaine” svinēja tehnisko uzvaru pār “Estoty/JOMA TEAM”.

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, tabulas priekšgalā arvien pārliecinoši atrodas FK “Reinards/Ropaži” (18), kas guva kārtējos trīs punktus cīņā ar “Baldone” (7:4). Neviena no pārējām piecām vienībām šajā grupā joprojām nav pārsniegusi desmit punktu robežu.

Tikmēr H grupā, kur spēkus samēro trīs pēc pirmā etapa rezultātiem vājākās Rīgas čempionāta dalībnieces, minētajā laika periodā risinājās divi dueļi. FC “Maskachka” izbraukumā ar 9:5 lika kapitulēt FC “PETROW STAR”, savukārt šo vienību atbildes cīņā pēc divām dienām uzvarētājs noteikts netika – 7:7.

Sacensību rezultatīvākais futbolists joprojām ir “Bettend.com” uzbrukuma līderis Aleksejs Bespalovs, kura rēķinā šobrīd jau 55 (!) trāpīgi raidījumi.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis

(LJA)
26
Andrejs Vasiļjevs
Andrejs Vasiļjevs

(FC PETROW STAR)
35
Andris Krauklis
Andris Krauklis

(Bettend.com)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin