Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080

Ziņas
“Bettend.com” pārņem vadību Rīgas čempionātā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 4.3.2019
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta vadošajā jeb D apakšgrupā vadību pārņēmusi “Bettend.com”, kas iepriekšējās nedēļas ietvaros izcīnīja trīs uzvaras, ievērojami uzlabojot savas izredzes cīņā par zelta godalgām. Četru punktu atstatumā no līderes atpaliek tās abas galvenās konkurentes – FK “Rīnūži/Grifs AG” un “DSV”.

Iepriekšējās nedēļas ietvaros “Bettend.com” (32) cīnījās ar perfektām sekmēm, iegūstot maksimāli iespējamos deviņus punktus trijos dueļos. Pašreizējā līdere divkārt pārvarēja FK “Zep/Forevers” pretestību (11:2 un 6:4, astoņi vārti šajos mačos Vitālijam Ziļam), kā arīdzan ļoti spraigā cīniņā ar minimālu 4:3 handikapu sarūgtināja “Futbola Parks/LSPA”. Jāpiebilst, ka pēdējā no minētajiem mačiem abas sāncenses spēli pabeidza nepilnā sastāva komplektācijā – “studentu” rindās jau pirmajā minūtē tiešo noraidījumu izpelnījās Jurģis Zumbergs, kamēr “Bettend.com” sastāvā otrā puslaika sākumā arbitrs otro brīdinājumu parādīja Romānam Sulackim.

Pēc sešu uzvaru sērijas punktus D grupā zaudēja ilglaicīgā līdere “DSV” (28), kas piekāpās vienai no tiešajām konkurentēm FK “Rīnūži/Grifs AG” (28) – 1:2. Izšķirošos vārtus uzvarētāju rindās otrā puslaika vidū guva Rihards Ščogols. Trīs punktus minētajā laika periodā ieguva arī ceturtās pozīcijas īpašniece “RTU/Viesulis” (24), kas ar 7:2 uzveica “NAPALM”, “hat-trick” realizējot Kārlim Vikmanim.

D apakšgrupas kopvērtējuma tabulā, kā minēts, “Bettend.com” abas tuvākās sāncenses – FK “Rīnūži/Grifs AG” un “DSV” – apsteidz par četriem punktiem, bet vēl pozīciju zemāk esošo “RTU/Viesulis” jau par astoņiem. Līderei atlicis aizvadīt vairs tikai vienu cīņu pret “DSV”, divas reizes laukumā dosies FK “Rīnūži/Grifs AG”, trīs – “DSV”.

Rīgas čempionāta otrā etapa E grupā, kur dalībnieces sadala 10.-15. pozīciju kopējā vērtējumā, kā arī “Cerību kausa” trofeju, kārtējo uzvaru izcīnīja pirmo vietu apakšgrupā jau nodrošinājusī “Rīgas Pašvaldības Policija” (22), kas pārspēja FK “Kadaga” (5:4). Tāpat šeit jāatzīmē pozīciju zemāk esošās FC “Raita” (16) veikums jeb seši iegūtie punkti divās cīņās pret “Industrial Steel Group” – 8:2 un 5:3.

F grupā vadošās komandas statusā atrodas “Evolution Latvia” (20), kas savos divos pēdējos sacensību mačos izcīnīja panākumus pār “AVANTEX” (5:3) un OSK “Ostnieks” (2:1). Punkta atstatumā līderei seko “Olaine” (19), kas gan piekāpās “RegVardy/Anzāģe” (3:4), tomēr joprojām saglabā izredzes uzvarēt grupā, ja savā noslēdzošajā duelī uzveiks vai vismaz cīnīsies neizšķirti ar “Estoty/JOMA TEAM”.

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, pirmo jau nodrošinājusi FK “Reinards/Ropaži” (24), kas minētajā laika periodā ar 6:3 pieveica “LSPA”. Tāpat punktu bagāžu papildināja “LJA” (21), uzveicot “Baldone” (3:2). “LJA” punktu izteiksmes ziņā vēl var noķert līderi FK “Reinards/Ropaži”, taču sliktākas savstarpējo spēļu bilances dēļ nevar to vairs apdzīt.

Tikmēr H grupā, kur spēkus samēro trīs pēc pirmā etapa rezultātiem vājākās Rīgas čempionāta dalībnieces, minētajā laika periodā notika pēdējais duelis, kurā “EUROLOGI/GiftPrint.LV” ar rezultātu 3:2 pārspēja FC “PETROW STAR”. Jāatzīmē, ka “EUROLOGI/GiftPrint.LV” jau pirms šīs cīņas bija nodrošinājusi uzvaru apakšgrupā, izceļoties ar perfektu veikumu otrajā sacensību etapā -12 punkti četros dueļos.

Sacensību rezultatīvākais futbolists joprojām ir “Bettend.com” uzbrukuma līderis Aleksejs Bespalovs, kura rēķinā šobrīd 58 (!) trāpīgi raidījumi, savukārt uz otro pozīciju pacēlās iepriekšējo nedēļu ļoti rezultatīvi aizvadījušais A.Bespalova komandas biedrs V.Ziļs – viņš sāncenšu vārtsargus sarūgtinājis kopumā 39 reizes.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!