Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 21.marta Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Izaicinājuma līga :: Rezultāti
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.DSV4:2
1:2
3:6
3:2
5:4
4:1
4:1
3:0
7:1
2:4
3:2
1:1
4:2
4:0
6:4
7:2
3777%61:34
2.FK Rīnūži / Grifs AG2:1
2:4
7:3
4:4
5:3
6:6
9:2
3:0
18:2
4:4
13:0
4:1
6:1
5:6
4:2
1:1
3471%93:40
3.Bettend.com2:3
6:3
4:4
3:7
2:3
5:5
7:2
7:1
6:0
4:3
9:2
6:2
10:1
4:5
11:2
6:4
3267%92:47
4.RTU / Viesulis1:4
4:5
6:6
3:5
5:5
3:2
2:6
5:2
5:3
6:3
7:2
3:4
4:3
3:4
2:2
7:3
2450%66:59
5.Pafbet.lv0:3
1:4
0:3
2:9
1:7
2:7
2:5
6:2
4:1
2:3
4:3
5:4
5:4
5:2
5:2
2:2
2246%46:61
6.Futbola Parks / LSPA4:2
1:7
4:4
2:18
3:4
0:6
3:6
3:5
3:2
1:4
1:4
4:4
2:0
7:3
6:2
10:7
2042%54:78
7.NAPALM1:1
2:3
1:4
0:13
2:6
2:9
4:3
2:7
4:5
3:4
4:4
4:1
3:2
7:2
6:2
0:5
1735%45:71
8.USB0:4
2:4
6:5
1:6
5:4
1:10
4:3
3:4
2:5
4:5
3:7
0:2
2:7
2:3
2:4
6:3
1225%43:76
9.FK Zep / Forevers2:7
4:6
1:1
2:4
4:6
2:11
3:7
2:2
2:2
2:5
7:10
2:6
5:0
2:6
3:6
4:2
919%47:81
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Rīgas Pašvaldības Policija3:1
6:7
2:2
3:5
5:4
3:0
7:2
7:3
3:1
7:2
2273%46:27
2.FC Raita7:6
1:3
4:2
3:3
7:5
-:10
5:3
8:2
1:4
4:1
1963%40:39
3.Baltic International Bank5:3
2:2
3:3
2:4
5:4
1:4
4:2
6:4
9:1
3:3
1860%40:30
4.FK Kadaga0:3
4:5
10:-
5:7
4:1
4:5
7:2
1:5
3:1
4:2
1550%42:31
5.Industrial Steel Group3:7
2:7
2:8
3:5
4:6
2:4
5:1
2:7
3:2
4:0
930%30:47
6.FK Stopiņi / LAS2:7
1:3
1:4
4:1
3:3
1:9
2:4
1:3
0:4
2:3
413%17:41
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
G grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Reinards / Ropaži5:3
3:2
6:14
6:3
12:4
3:2
6:2
6:3
11:3
7:4
2790%65:40
2.LJA2:3
3:5
4:2
4:1
3:1
6:0
10:2
3:0
7:2
3:2
2480%45:18
3.LSPA3:6
14:6
1:4
2:4
3:3
4:3
0:3
1:0
5:3
2:4
1343%35:36
4.FK Reinards / Ropaži 22:3
4:12
0:6
1:3
3:4
3:3
5:2
4:3
5:2
4:7
1033%31:45
5.Līgatne / Zeit3:6
2:6
0:3
2:10
0:1
3:0
3:4
2:5
3:3
10:3
723%28:41
6.Baldone4:7
3:11
2:3
2:7
4:2
3:5
7:4
2:5
3:10
3:3
723%33:57
H grupa
Kalendārs1.2.3.PunktiVārti
1.EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:2
9:3
3:2
10:5
12100%27:12
2.FC Maskachka3:9
2:5
7:7
9:5
433%21:26
3.FC PETROW STAR5:10
2:3
5:9
7:7
18%19:29


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.