Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Futbola Parks / LSPA
Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
 
 
   
 
 
   

www.futbolaparks.lv www.lspa.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Felipe Ferreira Leme
Felipe Ferreira Leme
Vārtsargs23
1Vladislavs Kņazevs
Vladislavs Kņazevs
1Vārtsargs19
2Marks Udovičenko
Marks Udovičenko
122Universāls19
3Mārtiņš Zernis
Mārtiņš Zernis
5Universāls23
3Didzis Jansons
Didzis Jansons
11Universāls20
4Edgars Lācis
Edgars Lācis
193Universāls23
5Andrejs Nikolajevs
Andrejs Nikolajevs
63Universāls19
6Kārlis Zernis
Kārlis Zernis
Universāls26
6Pauls Mesters
Pauls Mesters
73Universāls22
9Mārcis Pūce
Mārcis Pūce
Universāls22
10Mārtiņš Remess
Mārtiņš Remess
2Universāls24
11Edgars Ozols
Edgars Ozols
122Universāls30
12Kaspars Trifanovs
Kaspars Trifanovs
12Universāls21
13Mārtiņš Pļāvējs
Mārtiņš Pļāvējs
9Universāls19
14Ilja Savčenko
Ilja Savčenko
173Universāls19
14Roberts Ķipsts
Roberts Ķipsts
Universāls25
16Saeid Edriss
Saeid Edriss
Vārtsargs26
21Jurģis Zumbergs
Jurģis Zumbergs
5Universāls22

Kopā iesisti vārti: 117   |   Vidējais komandas vecums: 22.3


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
22.oktobrī
Futbola Parks / LSPA - OSK Ostnieks 4:2
Protokols
ceturtdien 20:20
25.oktobrī
Pafbet.lv - Futbola Parks / LSPA 4:1
Protokols
pirmdien 21:15
29.oktobrī
Futbola Parks / LSPA - Baltic International Bank 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
1.novembrī
Baltic International Bank - Futbola Parks / LSPA 1:5
Protokols
pirmdien 21:15
5.novembrī
Futbola Parks / LSPA - Olaine 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:10
9.novembrī
Baldone - Futbola Parks / LSPA 3:10
Protokols
pirmdien 21:15
12.novembrī
Futbola Parks / LSPA - FC Maskachka 6:1
Protokols
pirmdien 21:15
19.novembrī
Futbola Parks / LSPA - Pafbet.lv 3:2
Protokols
ceturtdien 20:40
22.novembrī
RTU / Viesulis - Futbola Parks / LSPA 5:3
Protokols
pirmdien 21:15
26.novembrī
Futbola Parks / LSPA - FC Raita 3:2
Protokols
trešdien 21:10
28.novembrī
OSK Ostnieks - Futbola Parks / LSPA 1:3
Protokols
pirmdien 21:15
3.decembrī
Futbola Parks / LSPA - RTU / Viesulis 3:6
Protokols
pirmdien 21:15
10.decembrī
Futbola Parks / LSPA - Baldone 18:5
Protokols
trešdien 21:15
12.decembrī
Olaine - Futbola Parks / LSPA 2:6
Protokols
trešdien 20:40
19.decembrī
FC Raita - Futbola Parks / LSPA 3:2
Protokols
otrdien 20:40
8.janvārī
FK Reinards / Ropaži 2 - Futbola Parks / LSPA 4:5
Protokols
sestdien 17:00
12.janvārī
FC Maskachka - Futbola Parks / LSPA 2:10
Protokols
pirmdien 21:15
14.janvārī
Futbola Parks / LSPA - FK Reinards / Ropaži 2 6:6
Protokols
2. Izaicinājuma līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.FK Zep / Forevers2:7
4:6
4.mar
21.feb
11.mar
2:6
28.feb
27.feb
3:6
4:2
1:1
7.mar
5:0
2:6
3:7
2:2
827%28:43
2.DSV6:4
7:2
4:1
3:0
7:1
2:4
3:6
13.mar
20.feb
4:0
4:2
28.feb
3:2
1:1
6.mar
7.mar
2576%44:23
3.Pafbet.lv21.feb
4.mar
0:3
1:4
4:1
2:3
1:7
2:7
28.feb
15.mar
0:3
2:9
7.mar
5:4
2:5
6:2
927%25:48
4.Futbola Parks / LSPA6:2
11.mar
4:2
1:7
3:2
1:4
25.feb
0:6
2:0
22.feb
4:4
15.mar
4.mar
4:4
3:6
3:5
1442%31:42
5.Bettend.com27.feb
28.feb
13.mar
6:3
7:2
7:1
6:0
25.feb
10:1
4:5
4:4
3:7
9:2
6:2
20.feb
21.feb
2273%62:27
6.USB2:4
6:3
0:4
20.feb
15.mar
28.feb
22.feb
0:2
5:4
1:10
6:5
1:6
1.mar
2:3
4:3
3:4
1236%30:48
7.FK Rīnūži / Grifs AG7.mar
1:1
28.feb
2:4
9:2
3:0
15.mar
4:4
7:3
4:4
6:1
5:6
22.feb
21.feb
5:3
6:6
1958%52:34
8.NAPALM6:2
0:5
1:1
2:3
4:5
7.mar
4:4
4.mar
2:6
2:9
3:2
1.mar
21.feb
22.feb
14.mar
28.feb
830%24:37
9.RTU / Viesulis2:2
7:3
7.mar
6.mar
2:6
5:2
5:3
6:3
21.feb
20.feb
4:3
3:4
6:6
3:5
28.feb
14.mar
1757%43:37
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
21.janvārī
Futbola Parks / LSPA - DSV 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
24.janvārī
NAPALM - Futbola Parks / LSPA 4:4
Protokols
trešdien 19:50
30.janvārī
Bettend.com - Futbola Parks / LSPA 6:0
Protokols
pirmdien 21:15
4.februārī
Futbola Parks / LSPA - FK Zep / Forevers 6:2
Protokols
trešdien 21:20
6.februārī
DSV - Futbola Parks / LSPA 7:1
Protokols
pirmdien 21:15
11.februārī
Futbola Parks / LSPA - USB 2:0
Protokols
pirmdien 21:15
18.februārī
Futbola Parks / LSPA - FK Rīnūži / Grifs AG 4:4
Protokols
piektdien 20:50
22.februārī
USB - Futbola Parks / LSPA Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
pirmdien 21:15
25.februārī
Futbola Parks / LSPA - Bettend.com Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:15
4.marta
Futbola Parks / LSPA - NAPALM Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:45
11.marta
FK Zep / Forevers - Futbola Parks / LSPA Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
piektdien 20:40
15.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks / LSPA Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin