Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 21.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 7 (ieplānotas: 245) Kopā iesisti vārti: 56
FK Stopiņi / LAS
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Vārtsargs28
1Edgars Ratkevičs
Edgars Ratkevičs
1Vārtsargs22
2Jevģēnijs Petrovskis
Jevģēnijs Petrovskis
1Universāls18
3Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
1Universāls29
4Oleksandr Salun
Oleksandr Salun
Universāls30
5Eduard Mishuta
Eduard Mishuta
1Universāls28
6Pāvels Baševojs
Pāvels Baševojs
Universāls25
7Aleksandrs Šavšukovs
Aleksandrs Šavšukovs
Universāls30
8Dmitrijs Šikovs
Dmitrijs Šikovs
Universāls31
9Andrejs Kuzmins
Andrejs Kuzmins
Universāls29
9Ahmed Mohamed Elaraag
Ahmed Mohamed Elaraag
Universāls32
10Vjačeslavs Ņekrasovs
Vjačeslavs Ņekrasovs
2Universāls30
11Lmouhtadi Oumezdi
Lmouhtadi Oumezdi
Universāls33
11Deniss Krilovs
Deniss Krilovs
Universāls28
12Georgijs Neždanovs
Georgijs Neždanovs
Vārtsargs35
15Ilja Andrejevs
Ilja Andrejevs
Universāls20
16Vadims Pavļikovs
Vadims Pavļikovs
Universāls20
17Pāvels Lavrentjevs
Pāvels Lavrentjevs
1Universāls29
19Ņikita Vansovičs
Ņikita Vansovičs
Universāls21
20Boriss Kolodinskis
Boriss Kolodinskis
Universāls31
22Ņikita Kuzmins
Ņikita Kuzmins
Universāls24
23Vladimirs Lovins
Vladimirs Lovins
Universāls24
24Artūrs Saulītis
Artūrs Saulītis
Universāls25
25Ruslans Alts
Ruslans Alts
Universāls24
26Eduards Antoņuks
Eduards Antoņuks
Universāls29

Kopā iesisti vārti: 6   |   Vidējais komandas vecums: 27


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com9.jan
7.jan
5.dec
21.okt
2.jan
4.dec
26.dec
20.nov
7.nov
12.dec
31.okt
11.jan
10:0
10.dec
21.nov
3.nov
14.nov
8.nov
3100%10:0
2.EUROLOGI / GiftPrint.LV 7.jan
9.jan
19.nov
13.jan
29.okt
11.dec
26.nov
13.nov
17.dec
21.nov
3.dec
21.dec
5.nov
22.okt
12.nov
25.nov
10.dec
3.jan
00%0:0
3.FK Stopiņi / LAS21.okt
5.dec
13.jan
19.nov
13.dec
23.okt
16.dec
6.nov
4.nov
31.okt
11.nov
23.nov
28.okt
7:1
2.dec
17.nov
6.jan
20.dec
3100%7:1
4.RegVardy / Anzāģe4.dec
2.jan
11.dec
29.okt
23.okt
13.dec
15.jan
18.dec
8.jan
14.nov
13.nov
30.nov
6.nov
19.nov
27.nov
22.dec
20.nov
10.jan
00%0:0
5.FK Kadaga20.nov
26.dec
13.nov
26.nov
6.nov
16.dec
18.dec
15.jan
23.okt
9.jan
8.jan
26.okt
4.dec
3.dec
11.dec
9.dec
27.nov
22.nov
00%0:0
6.FK Rīnūži / Grifs AG12.dec
7.nov
21.nov
17.dec
31.okt
4.nov
14.nov
8.jan
9.jan
23.okt
24.okt
5:6
28.nov
12.nov
19.dec
28.okt
5.dec
6.dec
00%5:6
7.USB11.jan
31.okt
21.dec
3.dec
23.nov
11.nov
30.nov
13.nov
26.okt
8.jan
6:5
24.okt
4.jan
26.nov
7.dec
16.dec
2.nov
13.dec
3100%6:5
8.LJA10.dec
0:10
22.okt
5.nov
1:7
28.okt
19.nov
6.nov
3.dec
4.dec
12.nov
28.nov
26.nov
4.jan
7.jan
6.jan
17.dec
15.nov
00%1:17
9.Evolution Latvia3.nov
21.nov
25.nov
12.nov
17.nov
2.dec
22.dec
27.nov
9.dec
11.dec
28.okt
19.dec
16.dec
7.dec
6.jan
7.jan
10.nov
29.nov
00%0:0
10.Ropaži8.nov
14.nov
3.jan
10.dec
20.dec
6.jan
10.jan
20.nov
22.nov
27.nov
6.dec
5.dec
13.dec
2.nov
15.nov
17.dec
29.nov
10.nov
00%0:0
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
15.oktobrī
LJA - FK Stopiņi / LAS 1:7
Protokols
svētdien 19:50
21.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - Bettend.com Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
otrdien 21:15
23.oktobrī
RegVardy / Anzāģe - FK Stopiņi / LAS K.Valdemāra 65, 49.vsk.
Protokols
svētdien 19:50
28.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - LJA Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
trešdien 22:00
31.oktobrī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Stopiņi / LAS Detlava Brantkalna iela 5, Purvciema vsk.
Protokols
svētdien 19:50
4.novembrī
FK Stopiņi / LAS - FK Rīnūži / Grifs AG Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
otrdien 19:45
6.novembrī
FK Kadaga - FK Stopiņi / LAS Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
svētdien 19:50
11.novembrī
FK Stopiņi / LAS - USB Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
sestdien 18:20
17.novembrī
Evolution Latvia - FK Stopiņi / LAS Lomonosova 1, TSI
Protokols
pirmdien 20:10
19.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Stopiņi / LAS Grostonas 6b, Elektrum OC (rezerves zāle)
Protokols
piektdien 20:50
23.novembrī
USB - FK Stopiņi / LAS Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk. sporta komplekss
Protokols
svētdien 20:55
2.decembrī
FK Stopiņi / LAS - Evolution Latvia Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
trešdien 19:50
5.decembrī
Bettend.com - FK Stopiņi / LAS Hipokrāta 27, 89. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:55
13.decembrī
FK Stopiņi / LAS - RegVardy / Anzāģe Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:50
16.decembrī
FK Stopiņi / LAS - FK Kadaga Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
ceturtdien 20:40
20.decembrī
Ropaži - FK Stopiņi / LAS Sporta 2, Ropaži, Ropažu sporta centrs
Protokols
svētdien 19:50
6.janvārī
FK Stopiņi / LAS - Ropaži Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
svētdien 19:50
13.janvārī
FK Stopiņi / LAS - EUROLOGI / GiftPrint.LV Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin