Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
FK Stopiņi / LAS
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Nikolajs Ļubļins
Nikolajs Ļubļins
Universāls39
1Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Vārtsargs28
1Edgars Ratkevičs
Edgars Ratkevičs
1Vārtsargs22
2Jevģēnijs Bijelošonoks
Jevģēnijs  Bijelošonoks
1Universāls31
3Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
22Universāls30
4Oleksandr Salun
Oleksandr Salun
2Universāls31
5Eduard Mishuta
Eduard Mishuta
54Universāls28
5Aleksejs Solovjovs
Aleksejs Solovjovs
Universāls35
7Aleksandrs Šavšukovs
Aleksandrs Šavšukovs
11Universāls30
8Dmitrijs Šikovs
Dmitrijs Šikovs
41Universāls32
9Andrejs Kuzmins
Andrejs Kuzmins
61Universāls30
10Vjačeslavs Ņekrasovs
Vjačeslavs Ņekrasovs
132Universāls30
11Vadims Vlasovs
Vadims Vlasovs
321Universāls33
11Lmouhtadi Oumezdi
Lmouhtadi Oumezdi
Universāls34
11Deniss Krilovs
Deniss Krilovs
Universāls29
11Reinis Skotelis
Reinis Skotelis
3Universāls25
12Georgijs Neždanovs
Georgijs Neždanovs
1Vārtsargs35
13Jurijs Alksnis
Jurijs Alksnis
Universāls31
13Ahmed Mohamed Elaraag
Ahmed Mohamed Elaraag
1Universāls33
14Ņikita Malgins
Ņikita Malgins
2Universāls30
15Ilja Andrejevs
Ilja Andrejevs
Universāls21
17Pāvels Lavrentjevs
Pāvels Lavrentjevs
191Universāls30
18Anatolijs Hazovs
Anatolijs Hazovs
Uzbrucējs32
21Jevģēnijs Petrovskis
Jevģēnijs Petrovskis
32Universāls19

Kopā iesisti vārti: 63   |   Vidējais komandas vecums: 29.9


2. Izaicinājuma līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Bettend.com4:4
3:7
10:1
4:5
7:5
2:1
2:7
3:0
7:2
11:1
8:2
5:0
10:0
4:1
6:2
8:5
18:9
5:4
4380%117:56
2.FK Rīnūži / Grifs AG7:3
4:4
6:1
5:6
3:3
4:3
3:1
4:2
8:1
8:4
5:1
2:2
2:4
4:1
3:4
7:3
2:1
1:1
3769%78:45
3.USB5:4
1:10
6:5
1:6
5:1
7:3
3:3
2:4
3:3
7:8
7:6
1:3
7:4
1:3
7:6
6:3
5:0
4:1
3259%78:73
4.FK Kadaga1:2
5:7
3:4
3:3
3:7
1:5
3:1
4:2
6:4
6:0
3:2
3:2
1:2
2:1
5:1
13:1
2:2
4:0
3259%68:46
5.FK Stopiņi / LAS0:3
7:2
2:4
1:3
4:2
3:3
2:4
1:3
1:0
4:2
3:4
1:3
1:3
7:1
4:3
6:5
2:0
1:3
2546%50:48
6.Evolution Latvia1:11
2:7
4:8
1:8
8:7
3:3
0:6
4:6
2:4
0:1
1:1
1:0
10:7
6:4
7:3
5:5
5:0
2:1
2444%62:82
7.RegVardy / Anzāģe0:5
2:8
2:2
1:5
3:1
6:7
2:3
2:3
3:1
4:3
0:1
1:1
2:1
1:1
4:2
4:6
2:2
3:2
2241%42:54
8.LJA1:4
0:10
1:4
4:2
3:1
4:7
1:2
2:1
1:7
3:1
4:6
7:10
1:1
1:2
2:3
3:5
3:3
4:2
1731%45:71
9.FK Reinards / Ropaži5:8
2:6
3:7
4:3
3:6
6:7
1:13
1:5
5:6
3:4
5:5
3:7
6:4
2:4
5:3
3:2
6:2
1:4
1630%64:96
10.EUROLOGI / GiftPrint.LV 4:5
9:18
1:1
1:2
1:4
0:5
0:4
2:2
3:1
0:2
1:2
0:5
2:3
2:2
2:4
3:3
4:1
2:6
1019%37:70
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
15.oktobrī
LJA - FK Stopiņi / LAS 1:7
Protokols
svētdien 19:50
21.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - Bettend.com 0:3
Protokols
otrdien 21:15
23.oktobrī
RegVardy / Anzāģe - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
svētdien 19:50
28.oktobrī
FK Stopiņi / LAS - LJA 1:3
Protokols
trešdien 22:00
31.oktobrī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
svētdien 19:50
4.novembrī
FK Stopiņi / LAS - FK Rīnūži / Grifs AG 2:4
Protokols
otrdien 19:45
6.novembrī
FK Kadaga - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
svētdien 19:50
11.novembrī
FK Stopiņi / LAS - USB 4:2
Protokols
sestdien 18:20
17.novembrī
Evolution Latvia - FK Stopiņi / LAS 2:4
Protokols
pirmdien 20:10
19.novembrī
EUROLOGI / GiftPrint.LV - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
piektdien 20:50
23.novembrī
USB - FK Stopiņi / LAS 3:3
Protokols
svētdien 19:50
2.decembrī
FK Stopiņi / LAS - Evolution Latvia 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:00
5.decembrī
Bettend.com - FK Stopiņi / LAS 2:7
Protokols
ceturtdien 20:55
13.decembrī
FK Stopiņi / LAS - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
svētdien 20:10
16.decembrī
FK Stopiņi / LAS - FK Kadaga 2:4
Protokols
ceturtdien 20:40
20.decembrī
FK Reinards / Ropaži - FK Stopiņi / LAS 5:6
Protokols
svētdien 19:50
6.janvārī
FK Stopiņi / LAS - FK Reinards / Ropaži 4:3
Protokols
svētdien 19:50
13.janvārī
FK Stopiņi / LAS - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:0
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Rīgas Pašvaldības Policija3:1
6:7
2:2
3:5
5:4
3:0
7:2
7:3
3:1
7:2
2273%46:27
2.FC Raita7:6
1:3
4:2
3:3
7:5
-:10
5:3
8:2
1:4
4:1
1963%40:39
3.Baltic International Bank5:3
2:2
3:3
2:4
5:4
1:4
4:2
6:4
9:1
3:3
1860%40:30
4.FK Kadaga0:3
4:5
10:-
5:7
4:1
4:5
7:2
1:5
3:1
4:2
1550%42:31
5.Industrial Steel Group3:7
2:7
2:8
3:5
4:6
2:4
5:1
2:7
3:2
4:0
930%30:47
6.FK Stopiņi / LAS2:7
1:3
1:4
4:1
3:3
1:9
2:4
1:3
0:4
2:3
413%17:41
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 19:55
27.janvārī
FK Stopiņi / LAS - Baltic International Bank 3:3
Protokols
svētdien 19:55
3.februārī
FK Stopiņi / LAS - Rīgas Pašvaldības Policija 2:7
Protokols
otrdien 21:30
5.februārī
Industrial Steel Group - FK Stopiņi / LAS 3:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 18:40
11.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - FK Stopiņi / LAS 3:1
Protokols
trešdien 20:40
13.februārī
FC Raita - FK Stopiņi / LAS 1:4
Protokols
svētdien 19:55
24.februārī
FK Stopiņi / LAS - Industrial Steel Group 0:4
Protokols
otrdien 19:00
26.februārī
Baltic International Bank - FK Stopiņi / LAS 9:1
Protokols
svētdien 19:55
10.marta
FK Stopiņi / LAS - FC Raita 1:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin