Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Estoty / JOMA TEAM
Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
 
 
   
 
 
   

Mūsu atbalstītāji:

Sporta preču veikals - www.joma-sport.lv
Estoty Entertainment Lab - www.estoty.com
Dabīgais minerālūdens "Mangaļi" - www.mangali.lv
Auto noma - www.autoprokat.lv
The Best Celebrating - www.soboleff.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Igors Volkovs
Igors Volkovs
Vārtsargs28
2Jevģenijs Matrjoņins
Jevģenijs Matrjoņins
3Universāls37
2Temurbek Tashpulatov
Temurbek Tashpulatov
1Universāls22
3Dmitrijs Skibjuks
Dmitrijs Skibjuks
6Aizsargs31
4Igors Žarčenko
Igors Žarčenko
2Aizsargs35
5Mihails Suvorovs
Mihails Suvorovs
Aizsargs38
5Aleksandrs Škoļņikovs
Aleksandrs Škoļņikovs
91Universāls27
5Azizbek Sharabov
Azizbek Sharabov
41Uzbrucējs22
8Kirils Pčelincevs
Kirils Pčelincevs
31Universāls25
9Jevģenijs Žuks
Jevģenijs Žuks
2Aizsargs26
9Maksims Panfilovs
Maksims Panfilovs
Uzbrucējs24
10Nikolajs Pitkins
Nikolajs Pitkins
1Universāls35
11Aleksandrs Pitkins
Aleksandrs Pitkins
11Aizsargs28
12Oļegs Vasiļjevs
Oļegs Vasiļjevs
Vārtsargs29
12Kirills Smirnovs
Kirills Smirnovs
13Uzbrucējs25
13Aleksandrs Pankratovs
Aleksandrs Pankratovs
Universāls33
14Vladislavs Pavļučenko
Vladislavs Pavļučenko
9Aizsargs26
22Ņikita Samsonovs
Ņikita Samsonovs
Uzbrucējs17
69Jevģenijs Bičkovs
Jevģenijs Bičkovs
31Uzbrucējs37
69Dmitrijs Avsejevs
Dmitrijs Avsejevs
Universāls27
77Maksims Kaimovs
Maksims Kaimovs
82Uzbrucējs29
89Aleksejs Urbanovičs
Aleksejs Urbanovičs
21Vārtsargs30

Kopā iesisti vārti: 66   |   Vidējais komandas vecums: 28.7


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 18:40
15.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Estoty / JOMA TEAM 6:4
Protokols
sestdien 17:00
20.oktobrī
Līgatne / Zeit - Estoty / JOMA TEAM 1:4
Protokols
ceturtdien 21:10
25.oktobrī
FK Zep / Forevers - Estoty / JOMA TEAM 3:2
Protokols
pirmdien 21:15
29.oktobrī
Estoty / JOMA TEAM - NAPALM 1:1 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:35
1.novembrī
AVANTEX - Estoty / JOMA TEAM 4:7
Protokols
pirmdien 21:15
5.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Līgatne / Zeit 10:1
Protokols
svētdien 20:30
11.novembrī
FC PETROW STAR - Estoty / JOMA TEAM 1:7
Protokols
pirmdien 21:15
12.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Rīgas Pašvaldības Policija 4:4
Protokols
pirmdien 21:15
19.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - FC PETROW STAR 8:2 (Foto)
Protokols
otrdien 21:30
27.novembrī
Industrial Steel Group - Estoty / JOMA TEAM 5:4
Protokols
piektdien 21:15
30.novembrī
LSPA - Estoty / JOMA TEAM 6:3
Protokols
pirmdien 21:15
3.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - LSPA 6:2
Protokols
trešdien 21:20
5.decembrī
DSV - Estoty / JOMA TEAM 1:3 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:15
10.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - DSV 4:4
Protokols
ceturtdien 20:00
13.decembrī
NAPALM - Estoty / JOMA TEAM 4:4
Protokols
pirmdien 21:15
17.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - Industrial Steel Group 6:9
Protokols
pirmdien 21:15
7.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - AVANTEX 4:10
Protokols
pirmdien 21:15
14.janvārī
Estoty / JOMA TEAM - FK Zep / Forevers 6:11
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.RegVardy / Anzāģe5:0
4:3
3:2
3:3
1:2
27.feb
1:0
7.mar
0:1
1:1
1458%18:12
2.OSK Ostnieks3:4
0:5
11:6
25.feb
3:3
4:5
1:2
21.feb
3:3
2.mar
524%25:28
3.Estoty / JOMA TEAM3:3
2:3
25.feb
6:11
4.mar
-:10
4:10
7:4
1:4
4:6
417%27:51
4.Olaine27.feb
2:1
5:4
3:3
10:-
4.mar
3:4
5:3
20.feb
24.feb
1372%28:15
5.AVANTEX7.mar
0:1
21.feb
2:1
4:7
10:4
3:5
4:3
28.feb
2:6
943%25:27
6.Evolution Latvia1:1
1:0
2.mar
3:3
6:4
4:1
24.feb
20.feb
6:2
28.feb
1478%21:11
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
29.janvārī
RegVardy / Anzāģe - Estoty / JOMA TEAM 3:2
Protokols
pirmdien 21:30
4.februārī
Estoty / JOMA TEAM - Evolution Latvia 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:10
6.februārī
OSK Ostnieks - Estoty / JOMA TEAM 11:6
Protokols
sestdien 18:20
9.februārī
Evolution Latvia - Estoty / JOMA TEAM 6:4
Protokols
trešdien 21:15
13.februārī
Olaine - Estoty / JOMA TEAM 10:-
pirmdien 21:15
18.februārī
Estoty / JOMA TEAM - RegVardy / Anzāģe 3:3
Protokols
pirmdien 21:15
25.februārī
Estoty / JOMA TEAM - OSK Ostnieks Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
pirmdien 21:15
4.marta
Estoty / JOMA TEAM - Olaine Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin