Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 398 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Olaine
Meža iela 2b, Jaunolaine, Jaunolaines Sporta nams
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs
121Uzbrucējs26
3Bogdans Jakovišins
Bogdans Jakovišins
42Aizsargs51
4Pavels Antropovs
Pavels Antropovs
14Aizsargs35
7Dmitrijs Antropovs
Dmitrijs Antropovs
1361Aizsargs39
8Vladimirs Aņiskovecs
Vladimirs Aņiskovecs
Uzbrucējs28
9Deniss Drabovičs
Deniss Drabovičs
Vārtsargs20
9Vitalijs Abramovs
Vitalijs Abramovs
1Uzbrucējs27
10Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
13Aizsargs31
11Vladislavs Medvedins
Vladislavs Medvedins
811Uzbrucējs40
13Jūlijs Morozs
Jūlijs Morozs
Vārtsargs24
18Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
182Uzbrucējs34
18Vitālijs Lihovickis
Vitālijs Lihovickis
1Universāls32
19Andrejs Markovs
Andrejs Markovs
51Uzbrucējs44
23Maksims Širjakovs
Maksims Širjakovs
91Aizsargs30
23Oļegs Krasuhins
Oļegs Krasuhins
Aizsargs39
33Oļegs Maļčikovs
Oļegs Maļčikovs
Uzbrucējs37
69Igors Vorobjovs
Igors Vorobjovs
231Universāls31

Kopā iesisti vārti: 107   |   Vidējais komandas vecums: 33.4


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:20
18.oktobrī
Pafbet.lv - Olaine 3:3
Protokols
ceturtdien 19:00
25.oktobrī
Baltic International Bank - Olaine 4:3
Protokols
pirmdien 19:15
29.oktobrī
Olaine - OSK Ostnieks 5:4
Protokols
trešdien 21:15
31.oktobrī
Olaine - FC Maskachka 4:2
Protokols
pirmdien 21:15
5.novembrī
Futbola Parks / LSPA - Olaine 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:50
8.novembrī
RTU / Viesulis - Olaine 12:2
Protokols
trešdien 21:15
14.novembrī
Olaine - Baldone 5:2
Protokols
trešdien 20:20
21.novembrī
FC Raita - Olaine 5:3
Protokols
otrdien 20:40
27.novembrī
FK Reinards / Ropaži 2 - Olaine 2:0
Protokols
trešdien 21:15
28.novembrī
Olaine - RTU / Viesulis 7:6
Protokols
trešdien 21:10
5.decembrī
OSK Ostnieks - Olaine 3:3
Protokols
sestdien 17:00
8.decembrī
FC Maskachka - Olaine 2:10
Protokols
trešdien 21:15
12.decembrī
Olaine - Futbola Parks / LSPA 2:6
Protokols
piektdien 20:20
14.decembrī
Baldone - Olaine 3:8
Protokols
trešdien 21:15
19.decembrī
Olaine - FK Reinards / Ropaži 2 9:1
Protokols
trešdien 21:15
2.janvārī
Olaine - Pafbet.lv 1:4
Protokols
pirmdien 20:40
7.janvārī
Olaine - FC Raita 3:6
Protokols
trešdien 21:15
9.janvārī
Olaine - Baltic International Bank 5:8
Protokols
2. Izaicinājuma līga
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.Olaine10:4
2:1
3:4
2:1
3:4
5:3
10:-
7:3
5:4
3:3
2273%50:27
2.Evolution Latvia1:2
4:10
1:1
1:0
6:2
5:3
6:4
4:1
2:1
3:3
2067%33:27
3.RegVardy / Anzāģe1:2
4:3
0:1
1:1
1:0
5:0
3:2
3:3
5:0
4:3
2067%27:15
4.AVANTEX3:5
4:3
3:5
2:6
0:5
0:1
4:7
10:4
7:3
2:1
1240%35:40
5.Estoty / JOMA TEAM3:7
-:10
1:4
4:6
3:3
2:3
4:10
7:4
5:2
6:11
723%35:60
6.OSK Ostnieks3:3
4:5
3:3
1:2
3:4
0:5
1:2
3:7
11:6
2:5
517%31:42
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:35
31.janvārī
AVANTEX - Olaine 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
5.februārī
RegVardy / Anzāģe - Olaine 1:2
Protokols
trešdien 21:15
6.februārī
Olaine - AVANTEX 3:4
Protokols
trešdien 21:15
13.februārī
Olaine - Estoty / JOMA TEAM 10:-
trešdien 21:15
20.februārī
Olaine - Evolution Latvia 10:4
Protokols
svētdien 18:20
24.februārī
Evolution Latvia - Olaine 1:2
Protokols
trešdien 21:15
27.februārī
Olaine - RegVardy / Anzāģe 3:4
Protokols
pirmdien 21:15
4.marta
Estoty / JOMA TEAM - Olaine 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin