Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 11.decembrī Kopējais spēļu skaits: 181 (ieplānotas: 89) Kopā iesisti vārti: 1302
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Filips Kukšinovs
Filips Kukšinovs
Uzbrucējs21
1Staņislavs Gurovojs
Staņislavs Gurovojs
Vārtsargs32
1Andrejs Paškovskis
Andrejs Paškovskis
Vārtsargs33
2Aleksandrs Leins
Aleksandrs Leins
1Aizsargs24
4Mihails Želudenko
Mihails Želudenko
1Aizsargs22
5Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
Uzbrucējs34
6Igors Galkins
Igors Galkins
1Universāls44
7Romans Kornijenko
Romans Kornijenko
3Aizsargs38
7Jevģēnijs Barba-Kengars
Jevģēnijs Barba-Kengars
Universāls30
8Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
Aizsargs25
10Igors Bondarenko
Igors Bondarenko
61Uzbrucējs31
11Deniss Lobačs
Deniss Lobačs
72Aizsargs21
12Sergejs Morevs
Sergejs Morevs
32Universāls34
15Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
2Aizsargs30
16Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
42Uzbrucējs39
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Vārtsargs36
18Aleksandrs Morevs
Aleksandrs Morevs
Aizsargs32
26Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
3Aizsargs31
26Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
61Uzbrucējs34
33Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
36Aizsargs35
89Aleksejs Aleksnins
Aleksejs Aleksnins
Uzbrucējs25

Kopā iesisti vārti: 38   |   Vidējais komandas vecums: 31


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV6:4
7:2
19.dec
1:1
4:2
5:4
1:3
4:4
12.dec
4:4
6:2
11.jan
9.jan
5:3
7:1
11:3
9:0
16.dec
3077%70:33
2.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
3.jan
6:3
3:2
14.jan
4:0
8.jan
3:1
3:2
4:2
12.jan
17.dec
3:2
3:1
23.dec
2775%42:32
3.NAPALM1:1
19.dec
6:2
0:5
26.dec
7.jan
13.dec
1:1
5:1
4:1
4:2
5:4
8:3
2:0
6:2
20.dec
10.jan
13.jan
2679%42:22
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
3:6
3.jan
7.jan
26.dec
6:4
4:4
7:2
7:3
4:2
14.dec
15.dec
22.dec
8:1
4:2
7:2
5:1
2569%61:36
5.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
14.jan
2:3
1:1
13.dec
4:4
4:6
17.dec
4:5
6:2
3:6
10:1
4:1
7.jan
7:4
8:2
7:1
2457%67:41
6.Industrial Steel Group4:4
12.dec
8.jan
0:4
1:4
1:5
3:7
2:7
5:4
17.dec
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
10.jan
18.dec
4:1
1744%38:48
7.LSPA11.jan
2:6
2:3
1:3
4:5
2:4
14.dec
2:4
6:3
2:6
5:3
2:3
0:3
1:0
4.jan
4:6
21.dec
2:2
1024%35:51
8.Līgatne / Zeit3:5
9.jan
12.jan
2:4
0:2
3:8
22.dec
15.dec
1:4
1:10
3:4
0:6
0:1
3:0
5:1
13.dec
5.jan
8:1
925%29:46
9.AVANTEX3:11
1:7
2:3
17.dec
20.dec
2:6
2:4
1:8
4:7
7.jan
10.jan
2:2
6:4
4.jan
13.dec
1:5
4:3
3:3
822%31:63
10.FC PETROW STAR16.dec
0:9
23.dec
1:3
13.jan
10.jan
1:5
2:7
1:7
2:8
1:4
18.dec
2:2
21.dec
1:8
5.jan
3:3
3:4
26%17:60
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
18.oktobrī
NAPALM - Industrial Steel Group 5:1
Protokols
otrdien 21:30
23.oktobrī
Industrial Steel Group - Līgatne / Zeit 6:0
Protokols
pirmdien 21:40
29.oktobrī
FK Zep / Forevers - Industrial Steel Group 4:0
Protokols
otrdien 21:30
30.oktobrī
Industrial Steel Group - DSV 4:4
Protokols
svētdien 20:30
4.novembrī
FC PETROW STAR - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
otrdien 21:30
6.novembrī
Industrial Steel Group - NAPALM 1:4
Protokols
otrdien 21:30
13.novembrī
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
20.novembrī
Industrial Steel Group - AVANTEX 2:2
Protokols
piektdien 21:15
23.novembrī
LSPA - Industrial Steel Group 5:3
Protokols
otrdien 21:30
27.novembrī
Industrial Steel Group - Estoty / JOMA TEAM 5:4
Protokols
sestdien 17:00
1.decembrī
Līgatne / Zeit - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
pirmdien 18:40
3.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 7:2
Protokols
otrdien 21:30
11.decembrī
Industrial Steel Group - LSPA 3:2
Protokols
trešdien 21:20
12.decembrī
DSV - Industrial Steel Group Visvalža 9, 15.vsk
Protokols
pirmdien 21:15
17.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - Industrial Steel Group Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
Protokols
otrdien 21:30
18.decembrī
Industrial Steel Group - FC PETROW STAR Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
otrdien 21:30
8.janvārī
Industrial Steel Group - FK Zep / Forevers Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
ceturtdien 20:35
10.janvārī
AVANTEX - Industrial Steel Group Ikšķiles 6, 72. vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin