Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Filips Kukšinovs
Filips Kukšinovs
Uzbrucējs21
1Staņislavs Gurovojs
Staņislavs Gurovojs
Vārtsargs32
1Andrejs Paškovskis
Andrejs Paškovskis
Vārtsargs33
2Aleksandrs Leins
Aleksandrs Leins
11Aizsargs24
4Mihails Želudenko
Mihails Želudenko
1Aizsargs22
5Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
3Uzbrucējs34
6Igors Galkins
Igors Galkins
1Universāls44
7Romans Kornijenko
Romans Kornijenko
7Aizsargs38
7Jevģēnijs Barba-Kengars
Jevģēnijs Barba-Kengars
Universāls31
8Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
4Aizsargs31
10Igors Bondarenko
Igors Bondarenko
71Uzbrucējs32
11Deniss Lobačs
Deniss Lobačs
94Aizsargs22
12Sergejs Morevs
Sergejs Morevs
343Universāls34
14Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
1Aizsargs25
15Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
4Aizsargs30
16Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
82Uzbrucējs39
17Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
Aizsargs31
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
1Vārtsargs36
18Aleksandrs Morevs
Aleksandrs Morevs
1Aizsargs32
26Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
122Uzbrucējs34
33Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
66Aizsargs35
89Aleksejs Aleksnins
Aleksejs Aleksnins
Uzbrucējs25

Kopā iesisti vārti: 65   |   Vidējais komandas vecums: 31.1


2. Izaicinājuma līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.DSV3:2
1:1
6:4
7:2
4:2
5:4
7:1
4:4
1:3
4:4
7:1
11:3
6:2
8:0
8:4
5:3
9:0
9:3
4583%105:43
2.NAPALM1:1
2:3
6:2
0:5
3:1
4:2
5:1
4:1
4:4
1:1
6:2
4:3
4:2
5:4
8:3
2:0
14:3
6:1
4278%79:39
3.FK Zep / Forevers2:7
4:6
5:0
2:6
1:4
6:3
4:0
3:3
3:2
11:6
6:2
3:2
3:1
3:2
4:2
8:0
3:1
4:4
3870%75:51
4.Rīgas Pašvaldības Policija4:5
2:4
2:4
1:3
3:6
4:1
7:2
7:3
6:4
4:4
8:1
4:2
4:2
2:5
6:2
4:3
7:2
5:1
3463%80:54
5.Industrial Steel Group4:4
1:7
1:4
1:5
3:3
0:4
3:7
2:7
5:4
9:6
2:2
3:2
3:2
3:5
6:0
4:3
2:2
4:1
2546%56:68
6.Estoty / JOMA TEAM4:4
3:1
1:1
4:4
6:11
2:3
4:4
4:6
6:9
4:5
4:10
7:4
6:2
3:6
10:1
4:1
8:2
7:1
2546%87:75
7.AVANTEX3:11
1:7
3:4
2:6
2:3
2:6
2:4
1:8
2:3
2:2
4:7
10:4
6:4
2:1
8:4
1:5
4:3
3:3
1731%58:85
8.LSPA0:8
2:6
4:5
2:4
2:3
1:3
5:2
2:4
5:3
2:3
6:3
2:6
1:2
4:6
0:3
1:0
1:3
2:2
1324%42:66
9.Līgatne / Zeit3:5
4:8
0:2
3:8
0:8
2:4
3:4
2:6
3:4
0:6
1:4
1:10
5:1
4:8
0:1
3:0
5:1
8:1
1222%47:81
10.FC PETROW STAR3:9
0:9
1:6
3:14
4:4
1:3
1:5
2:7
1:4
2:2
1:7
2:8
3:3
3:4
2:2
3:1
1:8
1:5
713%34:101
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
18.oktobrī
NAPALM - Industrial Steel Group 5:1
Protokols
otrdien 21:30
23.oktobrī
Industrial Steel Group - Līgatne / Zeit 6:0
Protokols
pirmdien 21:40
29.oktobrī
FK Zep / Forevers - Industrial Steel Group 4:0
Protokols
otrdien 21:30
30.oktobrī
Industrial Steel Group - DSV 4:4
Protokols
svētdien 20:30
4.novembrī
FC PETROW STAR - Industrial Steel Group 1:4
Protokols
otrdien 21:30
6.novembrī
Industrial Steel Group - NAPALM 1:4
Protokols
otrdien 21:30
13.novembrī
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
20.novembrī
Industrial Steel Group - AVANTEX 2:2
Protokols
piektdien 21:15
23.novembrī
LSPA - Industrial Steel Group 5:3
Protokols
otrdien 21:30
27.novembrī
Industrial Steel Group - Estoty / JOMA TEAM 5:4
Protokols
sestdien 17:00
1.decembrī
Līgatne / Zeit - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
pirmdien 18:40
3.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 7:2
Protokols
otrdien 21:30
11.decembrī
Industrial Steel Group - LSPA 3:2
Protokols
trešdien 21:20
12.decembrī
DSV - Industrial Steel Group 7:1
Protokols
pirmdien 21:15
17.decembrī
Estoty / JOMA TEAM - Industrial Steel Group 6:9
Protokols
otrdien 21:30
18.decembrī
Industrial Steel Group - FC PETROW STAR 2:2
Protokols
otrdien 21:30
8.janvārī
Industrial Steel Group - FK Zep / Forevers 3:3
Protokols
ceturtdien 20:35
10.janvārī
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:3
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FC Raita1:4
3.mar
7:5
12.mar
27.feb
26.feb
4:2
3:3
7:6
1:3
1056%23:23
2.FK Stopiņi / LAS3.mar
4:1
2:4
1:3
24.feb
2:3
3:3
26.feb
2:7
1:3
419%15:24
3.FK Kadaga12.mar
5:7
3:1
4:2
5.mar
19.feb
4:1
7.mar
0:3
25.feb
960%16:14
4.Industrial Steel Group26.feb
27.feb
3:2
24.feb
19.feb
5.mar
4:6
2:4
3:7
2:7
320%14:26
5.Baltic International Bank3:3
2:4
26.feb
3:3
7.mar
1:4
4:2
6:4
5.mar
2:2
943%21:22
6.Rīgas Pašvaldības Policija3:1
6:7
3:1
7:2
25.feb
3:0
7:2
7:3
2:2
5.mar
1979%38:18
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
5.februārī
Industrial Steel Group - FK Stopiņi / LAS 3:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
12.februārī
Industrial Steel Group - Baltic International Bank 4:6
Protokols
ceturtdien 19:00
14.februārī
Baltic International Bank - Industrial Steel Group 4:2
Protokols
otrdien 21:30
19.februārī
Industrial Steel Group - FK Kadaga Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
svētdien 19:55
24.februārī
FK Stopiņi / LAS - Industrial Steel Group Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
Protokols
otrdien 21:30
26.februārī
Industrial Steel Group - FC Raita Andromedas gatve 11, 80. vsk.
Protokols
trešdien 20:40
27.februārī
FC Raita - Industrial Steel Group Ulbrokas 3, 92. vsk.
Protokols
otrdien 19:45
5.marta
FK Kadaga - Industrial Steel Group Krustabaznīcas 9, NBS
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin