Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Baltic International Bank
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Sergejs Rakevičs
Sergejs Rakevičs
1Vārtsargs32
3Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs
1Aizsargs44
4Renats Agajevs
Renats Agajevs
15Uzbrucējs28
5Jurijs Filipovskis
Jurijs Filipovskis
5Universāls45
7Pavels Blizņuks
Pavels Blizņuks
94Uzbrucējs33
8Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
121Universāls42
9Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
3Universāls48
10Deniss Romanovs
Deniss Romanovs
17Universāls40
11Dmitrijs Pinčuks
Dmitrijs Pinčuks
11Aizsargs30
15Valerijs Markovskis
Valerijs Markovskis
1Aizsargs29
18Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
71Aizsargs33
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
Universāls34
22Sergejs Blizņuks
Sergejs Blizņuks
11Vārtsargs37
22Ilmars Kudrjavcevs
Ilmars Kudrjavcevs
91Universāls41
77Vitalijs Petrovs
Vitalijs Petrovs
4Aizsargs46
80Sergejs Braņko
Sergejs Braņko
6Universāls38

Kopā iesisti vārti: 93   |   Vidējais komandas vecums: 37.5


2. Izaicinājuma līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis2:6
5:2
5:3
6:3
3:3
3:2
4:1
6:6
12:2
6:7
8:4
4:4
12:1
5:1
18:1
11:5
3:1
10:3
4278%123:55
2.Pafbet.lv2:5
6:2
4:1
2:3
3:7
3:1
8:3
2:3
3:3
4:1
6:4
3:0
4:1
3:1
8:3
3:2
7:2
14:2
4074%85:44
3.Futbola Parks / LSPA3:6
3:5
3:2
1:4
3:2
2:3
6:2
5:1
4:2
6:2
4:2
3:1
6:6
5:4
18:5
10:3
6:1
10:2
4074%98:53
4.FC Raita2:3
3:3
1:3
7:3
3:2
2:3
4:2
3:3
5:3
6:3
5:1
6:1
6:4
-:10
5:5
12:5
5:1
12:1
3667%87:56
5.Baltic International Bank6:6
1:4
3:2
3:8
1:5
2:6
3:3
2:4
4:3
8:5
8:4
2:3
3:1
5:0
7:3
6:2
5:3
11:5
3259%80:67
6.Olaine7:6
2:12
1:4
3:3
2:6
2:4
3:6
3:5
5:8
3:4
5:4
3:3
9:1
0:2
5:2
8:3
4:2
10:2
2343%75:77
7.OSK Ostnieks4:4
4:8
0:3
4:6
1:3
2:4
1:6
1:5
3:2
4:8
3:3
4:5
5:3
5:2
2:2
8:2
3:0
7:5
2139%61:71
8.FK Reinards / Ropaži 21:5
1:12
1:3
1:4
4:5
6:6
10:-
4:6
0:5
1:3
2:0
1:9
2:5
3:5
5:2
4:7
7:2
5:3
1630%58:82
9.Baldone5:11
1:18
2:3
3:8
3:10
5:18
5:12
5:5
2:6
3:7
3:8
2:5
2:8
2:2
7:4
2:5
7:7
4:13
611%63:150
10.FC Maskachka3:10
1:3
2:14
2:7
2:10
1:6
1:12
1:5
5:11
3:5
2:10
2:4
5:7
0:3
3:5
2:7
13:4
7:7
47%55:130
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:00
25.oktobrī
Baltic International Bank - Olaine 4:3
Protokols
pirmdien 21:15
29.oktobrī
Futbola Parks / LSPA - Baltic International Bank 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
1.novembrī
Baltic International Bank - Futbola Parks / LSPA 1:5
Protokols
otrdien 19:00
6.novembrī
Baltic International Bank - FC Maskachka 5:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:10
14.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank 3:2
Protokols
ceturtdien 20:20
15.novembrī
Pafbet.lv - Baltic International Bank 8:3
Protokols
otrdien 20:40
20.novembrī
FK Reinards / Ropaži 2 - Baltic International Bank 0:5
Protokols
ceturtdien 19:00
22.novembrī
Baltic International Bank - FK Reinards / Ropaži 2 3:1
Protokols
ceturtdien 19:00
29.novembrī
Baltic International Bank - Baldone 7:3
Protokols
piektdien 20:20
30.novembrī
Baldone - Baltic International Bank 2:6
Protokols
trešdien 20:40
5.decembrī
FC Raita - Baltic International Bank 4:2
Protokols
ceturtdien 19:00
13.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita 3:3
Protokols
ceturtdien 19:00
20.decembrī
Baltic International Bank - RTU / Viesulis 6:6
Protokols
ceturtdien 19:00
27.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks 8:4
Protokols
sestdien 17:00
29.decembrī
FC Maskachka - Baltic International Bank 5:11
Protokols
ceturtdien 20:40
3.janvārī
RTU / Viesulis - Baltic International Bank 4:1
Protokols
trešdien 21:15
9.janvārī
Olaine - Baltic International Bank 5:8
Protokols
ceturtdien 19:00
10.janvārī
Baltic International Bank - Pafbet.lv 3:2
Protokols
2. Izaicinājuma līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FC Raita1:4
3.mar
7:5
12.mar
27.feb
26.feb
4:2
3:3
7:6
1:3
1056%23:23
2.FK Stopiņi / LAS3.mar
4:1
2:4
1:3
24.feb
2:3
3:3
26.feb
2:7
1:3
419%15:24
3.FK Kadaga12.mar
5:7
3:1
4:2
5.mar
19.feb
4:1
7.mar
0:3
25.feb
960%16:14
4.Industrial Steel Group26.feb
27.feb
3:2
24.feb
19.feb
5.mar
4:6
2:4
3:7
2:7
320%14:26
5.Baltic International Bank3:3
2:4
26.feb
3:3
7.mar
1:4
4:2
6:4
5.mar
2:2
943%21:22
6.Rīgas Pašvaldības Policija3:1
6:7
3:1
7:2
25.feb
3:0
7:2
7:3
2:2
5.mar
1979%38:18
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 19:55
27.janvārī
FK Stopiņi / LAS - Baltic International Bank 3:3
Protokols
otrdien 19:45
29.janvārī
FK Kadaga - Baltic International Bank 4:1
Protokols
pirmdien 18:40
4.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Baltic International Bank 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
12.februārī
Industrial Steel Group - Baltic International Bank 4:6
Protokols
ceturtdien 19:00
14.februārī
Baltic International Bank - Industrial Steel Group 4:2
Protokols
otrdien 19:00
26.februārī
Baltic International Bank - FK Stopiņi / LAS Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
otrdien 19:00
5.marta
Baltic International Bank - Rīgas Pašvaldības Policija Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
ceturtdien 19:00
7.marta
Baltic International Bank - FK Kadaga Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin